# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Chmielewski Tomasz Nowogród 21,0975 km Psiejak Team paid on-line
2 Kaczyński Aleksander Łapy 6 km 3T Białystok
3 Białkowski Marek Białystok 6 km otobialystok.pl paid on-line
4 Pranckunas Petras Vilnius, Litwa 21,0975 km Na, pagauk!
5 Kondracki Maciej Sochaczew 6 km paid on-line
6 Załęcki Michał Warszawa 21,0975 km Psiejak Team paid on-line
7 Mościcki Zenon Rutki 21,0975 km
8 Kozioł Elżbieta Porosły 6 km paid on-line
9 Tokarska Beata Porosły 6 km paid on-line
10 Juszkiewicz Damian Grajewo 6 km Maratonka Grajewo paid on-line
11 Rybnik Rafał Nowe Aleksandrowo 6 km paid on-line
12 Arciszewski Maciek Bialystok 6 km paid on-line
13 Turowski Robert Sojczyn Borowy 6 km Maratonka Grajewo
14 Pianka Krzysztof Kleosin 6 km paid on-line
15 Pianka Konrad Kleosin 6 km paid on-line
16 Mokrzewski Wojciech Wysokie Mazowieckie 21,0975 km paid on-line
17 Dziedzik Patrycja Białystok 6 km paid on-line
18 Bochenko Daniel Brzozowa 6 km paid on-line
19 Kibitlewska Emilia Suwalki 6 km paid on-line
20 Wyszyński Zbigniew Białystok 21,0975 km "I o to chodzi" Czarna Białostocka
21 Paniczko Sławomir Białystok 21,0975 km Klub płetwonurków SKALAR Białystok paid on-line
22 Wieliczko Grzegorz Mońki 21,0975 km paid on-line
23 Czykwin Jerzy Bielsk Podlaski 21,0975 km Noworoczny Bieg Tura paid on-line
24 Leończuk Andrzej Zaścianki 21,0975 km
25 Kasjaniuk Julita Bielsk Podlaski 21,0975 km KU AZS WSWFiT Białystok paid on-line
26 Siemieniuk Andrzej Białystok 21,0975 km paid on-line
27 Rybnik Karol Nowe Aleksandrowo 6 km Dobryje Grajki paid on-line
28 Tekin Robert Białystok 21,0975 km 3T Białystok paid on-line
29 Kiszluk Dariusz Suchowola 6 km paid on-line
30 Lewicka Magdalenka Ostrowie 6 km paid on-line
31 wożniak ireneusz czarna bialostocka 21,0975 km paid on-line
32 Żoch Hubert Żoch Folwarki Wielkie 84 21,0975 km MAPO DOM Team
33 Zieniewicz Andrzej Kleosin 21,0975 km Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok
34 Nowicki Adam Białystok 6 km OUTDOOR TRAINING paid on-line
35 Mikulski Tomasz Łazy 21,0975 km UKS Filipides Teresin paid on-line
36 Onoszko Adam Sokółka 21,0975 km AdamO Team paid on-line
37 Fiedorczyk Janusz Ełk 6 km paid on-line
38 Fiedorowicz Marcin Kuźnica 21,0975 km paid on-line
39 Wiński Adam Białystok 6 km paid on-line
40 Gryciuk Walenty Nurzec-Stacja 21,0975 km paid on-line
41 Chodowiec Emil Nurzec-Stacja 21,0975 km paid on-line
42 CHALECKI GRZEGORZ SUWAŁKI 21,0975 km Biegam bo chcę.
43 Kondracka Justyna Sochaczew 6 km paid on-line
44 Manczuk Angelika Białystok 21,0975 km paid on-line
45 Falkowski Marek Białystok 6 km st4.pl paid on-line
46 Szerszunowicz Katarzyna Hajnówka 6 km Hajnówka Biega paid on-line
47 Dziekoński Tadeusz Białystok 21,0975 km Juvenia Białystok
48 Sierocki Jan Augustów 21,0975 km ATP Augustów paid on-line
49 Chmielewski Krzysztof Wasilków 21,0975 km OUTDOOR TRAINING paid on-line
50 Kozioł Piotr Porosły 21,0975 km paid on-line
51 Jerulank Wiesław Grajewo 6 km Maratonka Grajewo paid on-line
52 Kochmański Dariusz Dąbrowa Białostocka 6 km paid on-line
53 Sokół Przemysław Białystok 6 km Wodociągi Białostockie paid on-line
54 Iwanowicz Agata Augustów 21,0975 km ATP Augustów paid on-line
55 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki 6 km 1PBOT
56 Petelczyc Krzysztof Białystok 21,0975 km Kiedy meta? paid on-line
57 Rogowska Sylwia Łyski 21,0975 km
58 Markiewicz Grzegorz Czeremcha 6 km paid on-line
59 Dawidejt Dariusz Augustów 21,0975 km ATP Augustów paid on-line
60 Tellos Justyna Hajnówka 6 km Hajnówka Biega paid on-line
61 SZARKOWSKA-LUDEW KATARZYNA BIAŁYSTOK 21,0975 km 3T Białystok paid on-line
62 Andrzejewski Slawomir Andrzejewski Karczew 21,0975 km Biegający kelner paid on-line
63 Nieroda Ilona Białystok 21,0975 km - osoby niepełnosprawne
64 Rudnicka Jadwiga Białystok 6 km
65 Andruszkiewicz Paulina Suwałki 6 km paid on-line
66 Poniatowski Marek Bełda 6 km Maratonka Grajewo paid on-line
67 Poniatowski Adam Bełda 6 km Maratonka Grajewo paid on-line
68 Szpakowski Zbigniew BIAŁYSTOK 21,0975 km - osoby niepełnosprawne Białostocka Sekta Biegaczy
69 Grygorowicz Przemek Białystok 21,0975 km Białystok Biega Team paid on-line
70 Bagińska Olga Białystok 21,0975 km Białostocka Sekta Biegaczy
71 Mróz Aga Białystok 21,0975 km Aktywna Podlasianka
72 Kierzkowski Marcin Białystok 21,0975 km Białostocka Sekta Biegaczy paid on-line
73 Hubbell Małgorzata Choroszcz 21,0975 km PS w Choroszczy paid on-line
74 Wysocka Aneta Choroszcz 21,0975 km paid on-line
75 Falkowska Iwona Białystok 21,0975 km paid on-line
76 KIERZKOWSKA ANIELA Białystok 21,0975 km Białostocka Sekta Biegaczy paid on-line
77 Dowgiert-Mielczarek Marta Białystok 21,0975 km paid on-line
78 Zawistowski Łukasz Białystok 6 km
79 Weka KRZYSZTOF Białystok 21,0975 km - osoby niepełnosprawne
80 zieniewicz sławomir Klepacze 21,0975 km - osoby niepełnosprawne Start Bialystók
81 Tarasiuk Monika Rzepniki 6 km paid on-line


Views: 3568

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ