BĄDŹ AKTYWNY – PRZEGOŃ RAKA!

Bieg i Marsz Nordic Walking

08.10.2022 R.

 

jest to 3. Edycja wydarzenia, której organizatorem jest Hospicjum św. Franciszka - najstarsze domowe hospicjum na Śląsku, które od ponad 34 lat bezpłatnie sprawuje opiekę nad osobami w terminalnej fazie choroby, głównie nowotworowej.  Niestety z roku na rok pod opiekę Hospicjum przyjmowanych jest co raz więcej podopiecznych, co świadczy między innymi o częstszej zachorowalności na choroby nowotworowe.

Głównym celem organizacji wydarzenia jest zachęcenie do uprawiania aktywności fizycznej, która, jak potwierdzają wyniki wielu badań, ma wielkie znaczenie w profilaktyce przeciwnowotworowej!

„Bądź aktywny – przegoń raka!”  to impreza charytatywna. Część opłaty startowej zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów organizacji wydarzenia, a pozostała kwota zostanie przeznaczona na cele statutowe Hospicjum św. Franciszka.

 

Uczestnictwo:

1.Zgłoszenia przyjmowane są w postaci wypełnionego formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie ElektroniczneZapisy.pl.

2.Zapisy są przyjmowane do dnia 05 października 2022r. lub do wyczerpania limitu. O udziale zawodników w biegu decyduje kolejność zgłoszeń oraz data wniesienia opłaty startowej. Za termin wniesienia opłaty przyjmuje się datę i godzinę uznania rachunku bankowego Organizatora. Organizator ustala ostateczny termin wniesienia opłaty startowej na dzień 05 października 2022r. Przelewy, które zostaną zaksięgowane po tym terminie mogą zostać zwrócone. Zawodnik po prawidłowym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego jest widoczny na liście zapisanych na stronie ElektroniczneZapisy.pl. (o ile wyraził na to zgodę przy zapisach). W przypadku braku zawodnika na liście startowej przelew z wpłatą opłaty startowej zostanie zwrócony.

Wysokość opłaty startowej wynosi:

-do dnia 05 września wynosi 39 zł (Bieg i NW)

-od dnia 06 września do dnia 05 października 49 zł  (Bieg i NW)

- do 01 października 20 zł (Bieg dla dzieci)

 

3.Opłatę startową należy uiścić przelewem na konto bankowe:

PKO BP SA III O/KATOWICE:  36 1020 2313 0000 3302 0020 4057

W tytule: imię i nazwisko  UCZESTNIKA BIEGU oraz treść: „Bądź aktywny – przegoń raka!” 

 

Wszelkie pytania prosimy kierować do Organizatora:
bieg@hospicjumkatowice.pl

kom. 500 757 907

Views: 4238

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ