# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Bieniek-Rybicki Oskar Gdańsk Junior E - (7-8 lat) GABI free participation
2 Napora Ivan Gdansk Junior E - (7-8 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY free participation
3 Ivashchenko Oleksandra Gdansk Kadet - Junior Młodszy (13-14 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY free participation
4 Piróg Maksymilian Straszyn Junior E - (7-8 lat) Rolkowy Straszyn free participation
5 Piróg Franek Straszyn Junior C - (11-12 lat) Rolkowy Straszyn free participation
6 Krasowska Karolina GDAŃSK Junior F (do 6 lat samodzielnie) free participation
7 Zaremba Klara Gdańsk Junior F (do 6 lat samodzielnie) free participation
8 Zaremba Adam Gdańsk Junior F (do 6 lat samodzielnie) free participation
9 Krawczyk Nikola GDAŃSK Junior E - (7-8 lat) free participation
10 Bazyluk Małgorzata Pruszcz Gdański Junior E - (7-8 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY free participation
11 Pytel Julia Pruszcz Gdański Junior D - (9-10 lat) free participation
12 Sadowska Milena Pruszcz Gdański Junior D - (9-10 lat) SP1 Pruszcz Gdański free participation
13 Skowron Kaja Bydgoszcz Junior F (do 6 lat samodzielnie) Rollteam Bydgoszcz free participation
14 Spychalska Zuzanna Koronowo Junior A - (17-18 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo free participation
15 Hillar Zofia Pruszcz Gdański Junior F (do 6 lat samodzielnie) free participation
16 Bujacz Zofia Pruszcz Gdański Junior E - (7-8 lat) free participation
17 Bujacz Antoni Pruszcz Gdański Junior F (do 6 lat samodzielnie) free participation
18 Kwidzińska Maja Żukowo Junior C - (11-12 lat) free participation
19 MATYSIAK Sara PRUSZCZ GDAŃSKI Junior E - (7-8 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY free participation
20 Glowacka Anna Pruszcz Gdański Junior D - (9-10 lat) free participation
21 Kryszewska Krystyna Pruszcz Gdański Junior D - (9-10 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY free participation
22 Teska Martyna Gdynia Junior D - (9-10 lat) Active Flow free participation
23 Teska Patrycja Gdynia Kadet - Junior Młodszy (13-14 lat) Biegun OCR Team free participation
24 Pofelska Helena Sikorzyno Junior D - (9-10 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY free participation
25 Wąsowicz Julka Wąsowicz INOWROCŁAW Junior F (do 6 lat z rodzicem) Przedszkole Miś w Inowrocławiu free participation
26 Wnuczko Alex Pruszcz Gdański Junior C - (11-12 lat) free participation
27 Wnuczko Alan Pruszcz Gdański Junior B - (15-16 lat) free participation
28 Przybysz Cezary Rumia Junior D - (9-10 lat) free participation
29 Mróz Mateusz Rumia Kadet - Junior Młodszy (13-14 lat) free participation
30 Regliński Tymon Smołdzino Junior C - (11-12 lat) free participation
31 Reglińska Iza Smołdzino Junior C - (11-12 lat) free participation
32 Reglińska Ania Smołdzino Junior D - (9-10 lat) free participation
33 Główczewska Marysia Gdynia Junior D - (9-10 lat) free participation
34 Sztajkowski Grzegorz JUSZKOWO Junior F (do 6 lat samodzielnie) Rolkowy Straszyn free participation
35 Sztajkowska Natalia JUSZKOWO Junior D - (9-10 lat) Rolkowy Straszyn free participation
36 Kędra Natalia Straszyn Junior D - (9-10 lat) Rolkowy Straszyn free participation
37 Kędra Antoni Straszyn Junior E - (7-8 lat) Rolkowy Straszyn free participation
38 Kędra Tomasz Straszyn Junior C - (11-12 lat) Rolkowy Straszyn free participation
39 Kędra Aleksandra Straszyn Junior F (do 6 lat z rodzicem) Rolkowy Straszyn free participation
40 Mechova Uliana Gdańsk Junior D - (9-10 lat) free participation
41 Kusa Wiktoria Bydgoszcz Kadet - Junior Młodszy (13-14 lat) Rollteam Bydgoszcz free participation
42 Lewandowska Wanda Bydgoszcz Junior C - (11-12 lat) Rollteam Bydgoszcz free participation
43 Kusa Oliwia Bydgoszcz Kadet - Junior Młodszy (13-14 lat) Rollteam Bydgoszcz free participation
44 Piwkowska Nadia Pruszcz Gdański Junior F (do 6 lat samodzielnie) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY free participation
45 Baccino Gabriele Geo Savona Junior D - (9-10 lat) Pattinatori Savonesi free participation
46 Baccino Leonardo Savona Junior C - (11-12 lat) Pattinatori Savonesi free participation
47 KADO HUBERT ROTMANKA Junior F (do 6 lat z rodzicem) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY free participation
48 KADO WIKTOR ROTMANKA Junior F (do 6 lat z rodzicem) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY free participation
49 Świątek Kajetan Gdynia Junior C - (11-12 lat) free participation
50 Niewęgłowski Szymon Gdańsk Junior B - (15-16 lat) free participation
51 Niewęgłowska Marcelina Gdańsk Junior E - (7-8 lat) free participation
52 Topoliński Patryk Koronowo Junior F (do 6 lat samodzielnie) free participation
53 Topolińska Emilia Koronowo Junior D - (9-10 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo free participation


Views: 1613

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ