# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Foks Małgorzata Tarnowskie Góry Marszu NW 5 km free participation
2 Krzak Rafał Tarnowskie Góry Bieg 5km free participation
3 Krytowski Piotr Zawiercie Bieg 5km Jurajska Armia Biega free participation
4 Jałowiec Łukasz Zawiercie Bieg 5km free participation
5 Kałużna Anna Sosnowiec Marszu NW 5 km free participation
6 Skubis Agnieszka Krzykawka Bieg 5km free participation
7 Kapica Małgorzata Siemianowice Śląskie Bieg 5km Mk_team free participation
8 Bernacki Krzysztof Zawiercie Bieg 5km free participation
9 Mateńko Danuta Mateńko Poręba Bieg 5km Warto Biegać Zawiercie free participation
10 MiśkiewIcz Andrzej ZAWIERCIE Bieg 5km Warto Biegać Zawiercie free participation
11 Miśkiewicz Lucyna Zawiercie Bieg 5km Warto Biegać Zawiercie free participation
12 Bomba Dorota Trzebinia Marszu NW 5 km Nord Walkers Jaworzno free participation
13 Białczyk Agnieszka Sławków Bieg 5km Białczyk free participation
14 Białczyk Damian Sławków Bieg 5km Białczyk free participation
15 Kowierski Jacek Jaworzno Bieg 5km Harpagan Beast free participation
16 Dec Justyna Katowice Bieg 5km Fundacja Oko w Oko z Rakiem free participation
17 Domin Krystyna Siemianowice Śląskie Marszu NW 5 km Mk team free participation
18 Zaradna-Szymańska Iwona Siemianowice Śląskie Marszu NW 5 km MK team free participation
19 Ciesielska Sylwia Siemianowice Śląskie Marszu NW 5 km free participation
20 Czapura Elżbieta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Marszu NW 5 km MK team free participation
21 Dziurzyński Adrian Bukowno Bieg 5km Kusy Bukowno free participation
22 Jasica Mateusz Sławków Bieg 5km UKS Kusy Bukowno free participation
23 Bratek Łukasz Sławków Bieg 5km Bratek Team free participation
24 Bratek Ewa Bratek Sławków Bieg 5km Bratek Team free participation
25 Szwed Roman Częstochowa Marszu NW 5 km Jest Lepiej free participation
26 Hałgas Marcel Będzin Bieg 5km Dwernik Kamień Trial free participation
27 Hałgas Anna Będzin Bieg 5km Dwernik Kamień Trial free participation
28 Hałgas Sławomir Będzin Bieg 5km Dwernik Kamień Trial free participation
29 Samul Karolina Sosnowiec Bieg 5km Huragan Ligota free participation
30 Pytel Aleksandra Siemianowice śląskie Bieg 5km Mk_team free participation
31 Drygalska Aleksandra Będzin Marszu NW 5 km Kije w dobrych rękach free participation
32 Kulińska Dorota Będzin Marszu NW 5 km Kije w dobrych rękach free participation
33 Biedra Krystyna Będzin Marszu NW 5 km Kije w dobrych rękach free participation
34 Anyż Maria Będzin Marszu NW 5 km Kije w dobrych rękach free participation
35 Kania Grzegorz Sławków Bieg 5km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE free participation
36 Sibielak Tomasz Będzin Bieg 5km Biegowa Kuźnia free participation
37 Swoboda Paulina Sławków Bieg 5km free participation
38 Chmura Tomasz Bukowno Bieg 5km free participation
39 Nowak Dorota Będzin Marszu NW 5 km #byledomety free participation
40 Matyszkiewicz Irmina Czeladź Marszu NW 5 km free participation
41 Matyszkiewicz Piotr Czeladź Bieg 5km W pogoni za duchem free participation
42 Matyszkiewicz Paweł Czeladź Bieg 5km W pogoni za duchem free participation
43 Żydek Monika Chorzów Bieg 5km free participation
44 Żydek Rafał Chorzów Bieg 5km free participation
45 Równicki Marcin Będzin Bieg 5km BEZ SPINY free participation
46 Jankowska Barbara Sosnowiec Bieg 5km Biegowa Kuźnia free participation
47 Pacyna Wojciech Będzin Bieg 5km BEZ SPINY free participation
48 BURCZYK Celina KATOWICE Bieg 5km Huragan Ligota free participation
49 Chałupczak Damian Sławków Bieg 5km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE free participation
50 Labisko Paweł Bukowno Bieg 5km Kusy Bukowno free participation
51 Kołodziej Dorota Olkusz Bieg 5km free participation
52 Włodarczyk Aneta Sławków Marszu NW 5 km free participation
53 Sałek Aleksandra Sławków Marszu NW 5 km free participation
54 MOSUR MIROSŁAW BOLESŁAW Bieg 5km free participation
55 Kurpet Zygmunt Jastrzębie-Zdrój Marszu NW 5 km wolny strzelec free participation
56 Koziński Dominik Sławków Bieg 5km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE free participation
57 Frąckiewicz Paweł Sławków Bieg 5km free participation
58 Szczęsny Maciej Czeladź Marszu NW 5 km SABOTAGE free participation
59 JEŻEWSKA AGNIESZKA SOSNOWIEC Marszu NW 5 km WIKING Team free participation
60 Michał Jeżewski Sosnowiec Bieg 5km WIKING Team free participation
61 Radzięta Anna Czeladź Bieg 5km free participation
62 Rusek Przemysław Katowice Bieg 5km free participation
63 Wiekiera Łukasz Sławków Bieg 5km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE free participation
64 Król Kamil Mysłowice Bieg 5km free participation
65 Żywica Dorota Katowice Bieg 5km Huragan Ligota free participation
66 Król Magdalena Sławków Bieg 5km free participation
67 Król Zbigniew Sławków Bieg 5km free participation
68 Cebo Marta Sławków Marszu NW 5 km Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" free participation
69 Sobolewski Piotr Czeladź Bieg 5km #czeladzbiega free participation
70 Maciążek Grzegorz Sławków Bieg 5km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE free participation
71 Kasprzyk Sylwia Myślachowice Marszu NW 5 km sylvija free participation
72 Brożek Ania Zawiercie Marszu NW 5 km free participation
73 Siutka Konrad Sławków Bieg 5km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE free participation
74 Ziętek Jakub Slawków Bieg 5km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE free participation
75 Szczęsna Magdalena Kraków Bieg 5km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE free participation
76 Grabda Agnieszka Zawiercie Marszu NW 5 km free participation
77 Grabda Łukasz Zawiercie Marszu NW 5 km free participation
78 Katanowska ELWIRA Sławków Bieg 5km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE free participation
79 Bagińska Dorota Sławków Marszu NW 5 km Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" free participation
80 Sakowski Maciej Katowice Bieg 5km Huragan Ligota free participation
81 Zieleziński Łukasz Katowice Bieg 5km Huragan Ligota free participation
82 Sieczka Robert Sieczka Sosnowiec Bieg 5km free participation
83 Sieczka Karolina SOSNOWIEC Bieg 5km Harpagan Sosnowiec free participation
84 Sieczka Anna Sosnowiec Marszu NW 5 km Harpagan Sosnowiec NW free participation
85 Stencel Szymon Będzin Bieg 5km Biegowa Kuźnia free participation
86 Kowal Zofia Będzin Bieg 5km Biegowa Kuźnia free participation
87 Szostek Marlena Będzin Marszu NW 5 km #byledomety free participation
88 Zachariasz Agnieszka Gródków Bieg 5km Biegowa Kuźnia free participation
89 Tkaczewska Agnieszka Będzin Marszu NW 5 km #byledomety free participation
90 Żelezik Marzena Będzin Marszu NW 5 km #byledomety free participation
91 Kołat Tomasz Będzin Marszu NW 5 km #byledomety free participation
92 Biedra Marcin Będzin Bieg 5km free participation
93 Dymek Adrian Będzin Bieg 5km free participation
94 Betka Bartłomiej Będzin Bieg 5km free participation
95 Baniak Przemyslaw Zawiercie Bieg 5km free participation
96 Popczyk Ewa Będzin Marszu NW 5 km Harpagan Sosnowiec NW free participation
97 Popczyk Magdalena Będzin Bieg 5km Biegowa Kuźnia free participation
98 Myrta Irena Dąbrowa Górnicza Marszu NW 5 km Myrta's Team free participation
99 Myrta Olga Wojkowice Kościelne Marszu NW 5 km Myrta's Team free participation
100 Myrta Ewa Wojkowice Kościelne Marszu NW 5 km Myrta's Team free participation


Views: 1125

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ