# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Świtalski Jacek | Olsztyn | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | AZS UWM Olsztyn | paid on-line |
2 | Pręda Paulina | Gdańsk | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | MRKS GDAŃSK | paid on-line |
3 | Stachowiak Kajetan | Olsztyn | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | AZS UWM Olsztyn | paid on-line |
4 | Stachowiak Adam | Olsztyn | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | AZS UWM Olsztyn | paid on-line |
5 | Bartołd Szymon | Bartołty Małe | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | AZS UWM Olsztyn | paid on-line |
6 | Tarakan Krzysztof | Stg | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | ||
7 | Czapla Diego | Stg | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | ||
8 | Maliszewski Mariusz | Śliwice | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | paid on-line | |
9 | Kuźmiczonek Igor | Olsztyn | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | AZS UWM OLSZTYN | paid on-line |
10 | Ufnal Mateusz | Bydgoszcz | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | UKS TOP Solec Kujawski | paid on-line |
11 | KOWALIK Remigiusz | ELBLĄG | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | EKS MLEXER ELBLĄG | paid on-line |
12 | Rękas Krzysztof Rękas | Starogard Gdański | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | paid on-line | |
13 | Korzeniewski Andrzej | Olsztyn | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | AZS UWM Olsztyn | paid on-line |
14 | Felchner Krystian | stg | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | paid | |
15 | Januszewski Sławomir | Chojnice | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | paid on-line | |
16 | tebecio Wojciech | Starogard Gdański | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | ASIST B03 | paid |
17 | Szurgot Piotr | stg | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | ASIST B03 | paid |
18 | Darasewicz Dominik | Starogard Gdański | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | paid |
19 | Błański Maciej | stg | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | paid |
20 | Peikowski Fabian | Starogard Gdański | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | paid |
21 | Szurgot anna | Starogard Gdański | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | paid |
22 | Szurgot Agata | Starogard Gdański | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | paid |
23 | Agata Felchner | Starogard Gdański | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | paid |
24 | Gołębiewski Pawel | Elbląg | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | Elblag | paid on-line |
25 | Sznazw Zygmunt | Elbląg | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | Elblag | paid on-line |
26 | Grudzień Roman | Elbląg | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | Elblag | paid on-line |
27 | Kobos Jakub | Głowno | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | Tęcza Budki Piaseckie | paid on-line |
28 | Małachowski Michał | Kwidzyn | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | paid on-line | |
29 | Jodaniewski Leszek | Czułchów | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | ||
30 | Dosz Sławomir | Lębork | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | Poltarex Pogoń Lębork | paid on-line |
31 | Prądzinski Marek | Lębork | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | Poltarex Pogoń Lębork | paid on-line |
32 | Potrykus Wojciech | Lębork | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | Poltarex Pogoń Lębork | paid on-line |
33 | Kacprzyk Michał | Gdynia | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | paid on-line | |
34 | Teca Rajmund | Borkowo | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | paid on-line | |
35 | Łysak Łukasz | Chojnice | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | TS Chojnice | paid on-line |
36 | Walasek Michał | Działdowo | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | KS DEKORGLASS DZIAŁDOWO | paid on-line |
37 | Pawlak Maciej | Chojnice | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | paid on-line | |
38 | Białk Dariusz | Strzelno | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | ATS Rumia | paid on-line |
39 | Negowski Ryszard | Nowa Wieś Leborska | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | paid on-line | |
40 | Dykowski Mateusz | Gdańsk | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | MRKS Gdańsk | paid on-line |
41 | Urbańczyk Mieczysław | Tczew | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | paid on-line | |
42 | Kościuk Grzegorz Kościuk | lębork | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | paid on-line | |
43 | Matyjas Dariusz | Cedry Wielkie | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | paid on-line | |
44 | Heliosz Mark | Pruszcz Gd | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | paid on-line | |
45 | Wołowiecki Mariusz | Gdańsk | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UMKTS LOB Dęblin | paid on-line |
46 | Czajka Jarosław | Starogard Gdański | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | paid on-line | |
47 | Tarakan Michał | Starogard Gdański | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | 3STS Starogard Gdański | paid on-line |
48 | Rschenek Andrzej | Gdansk | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | paid on-line | |
49 | Ruszczyński Krzysztof | Maków Mazowiecki | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | Ulks macovia Maków Mazowiecki | paid on-line |
50 | Brzeska Agnieszka | Gdańsk | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | MRKS Gdańsk | paid on-line |
51 | Lippki Aleks | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | paid |
52 | Szczutkowska Amelia | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | paid | |
53 | Szczutkowski Kacper | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | paid | |
54 | Lippki Ksawery | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | paid |
55 | Nowak Wiktoria | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | paid |
56 | Kurowski Beniamin | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | paid |
57 | Wójcik Patryk | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | paid | |
58 | Pankowski Jakub | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | paid |
59 | Kowalik Greta | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | paid | |
60 | Rudolf Natasza | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | paid |
61 | Rudolf Wiktor | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | paid |
62 | Rogulska Julia | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | paid |
63 | Juszczyszyn Anna Juszczyszyn | Łódź | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | paid on-line | |
64 | Narloch Kamil | Starogard Gdański | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | Szlachta | |
65 | Berka Ryszard | Nakło nad Not. | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | paid on-line | |
66 | Kaczorek Paweł | Pruszcz Gdański | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | paid on-line | |
67 | Górski Przemysław | Kwidzyn | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | paid on-line | |
68 | Białk Karolina | Strzelno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | MRKS Gdańsk | paid on-line |
69 | Majkowska Andżelika | Lamk | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | paid on-line | |
70 | Majkowski Dominik | Lamk | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | paid on-line | |
71 | Słodowicz Błażej | Leśno | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | paid on-line | |
72 | Babińska Zofia | Gdynia | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ATS Rumia | paid on-line |
73 | Babiński Maciej Babiński | Starogard Gdański | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | paid on-line | |
74 | Babiński Stanisław | Gdynia | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ATS Rumia | paid on-line |
75 | Gaś-Pietrzak Aleksandra | Skierniewice | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | paid on-line | |
76 | Breszka Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | paid on-line | |
77 | Lipski Jakub | Szlachta | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | Szlachta | paid on-line |
78 | Lipski Tadeusz | Szlachta | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | Szkoła w Szlachcie | paid on-line |
79 | Pawlak Paweł | Gdańsk | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | paid on-line | |
80 | Michalewska Laura | Słońsk | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | MUKS | paid on-line |
81 | Borzeszkowski Maciej | Czersk | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | paid on-line | |
82 | Domała Nataniel | Serock | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | paid on-line | |
83 | Wernicki Michał | Lubasz | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | paid on-line |
84 | Błaszczyk Emmanuel | Lubasz | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | paid on-line |
85 | Zdunek Jakub | Lubasz | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | paid on-line |
86 | Filoda Karol | Lubasz | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | paid on-line |
87 | Kościółek Szymon | Lubasz | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | paid on-line |
88 | Nowak Angelika | Lubasz | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | paid on-line |
89 | Żaczek Kalina | Lubasz | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | paid on-line |
90 | Żwawiak Lena | Lubasz | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | paid on-line |
91 | Żwawiak Maja | Lubasz | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | paid on-line |
92 | Żwawiak Marcin | Lubasz | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | paid on-line |
93 | Buśko Maciej | Lubasz | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | paid on-line |
94 | Bednarek Łukasz | Wola Lubiankowska 11A | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | paid on-line | |
95 | Budner Łukasz | Orłów-Kolonia | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | paid on-line | |
96 | Czapski Marek | Śliwice | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | paid on-line | |
97 | Czarnecka Dominika | Działdowo | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | KS DEKORGLASS DZIAŁDOWO | paid on-line |
98 | Czarnecka Natalia | Działdowo | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | KS DEKORGLASS DZIAŁDOWO | paid on-line |
99 | Reszke Mateusz | Starogard Gdański/Bydgoszcz | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | KU AZS UKW Bydgoszcz/Reszke TEAM Starogard Gdański | paid on-line |
100 | brieger michał | chojnice | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | UKS ÓSEMKA CHOJNICE | paid on-line |
Views: 6150