Zapisz się na II Bieg Bohaterów Kaszubskich

Druga edycja biegu, tym razem spróbujemy połączyć go z małym festynem. Tak, aby dzieciaki miały więcej zabawy i jeszcze chętniej wzięły udział w imprezie.

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!

Poniżej znajdują się tylko wybrane podpunkty z regulaminu i konieczne jest zapoznanie z całością tekstu, który znajduje się po prawej stronie.

Cele zawodów
a) upamiętnienie mieszkańców Wielkiej Wsi i żołnierzy rozstrzelanych przez hitlerowców we wrześniu 1939 r.
b) popularyzacja zdrowego, aktywnego trybu życia oraz rekreacji na świeżym powietrzu,
c) promocja terenów gminy Władysławowo jako doskonałego miejsca do uprawiania aktywnego wypoczynku.

Organizatorzy
- Stowarzyszenie Rozwoju Szotlandu,
- Ośrodek Sportu i Rekreacji we Władysławowie,
tel. 537-247-994, e-mail:
sport@wladyslawowo.pl

Termin i miejsca
a) termin: 9 września 2023 r. - start o godz. 12:00,
b) miejsca we Władysławowie: - start przy pomniku pomordowanych, ul. Męczenników Wielkiej Wsi, - meta na Skwerze nad Zatoką, ul. Bohaterów Kaszubskich.
c) wręczenie i losowanie nagród nastąpi po przybyciu wszystkich uczestników na Skwer nad Zatoką, nie później jednak niż o godz. 13:00.


Dystans, trasa, limity, kategorie
a) dystanse: - bieg główny: ok. 1939 m, - bieg szkolny: 560 m (bez pomiaru czasu i prowadzenia klasyfikacji),
b) trasa: głównie ulicami asfaltowymi i z kostki brukowej, - bieg główny: start spod pomnika przy ul. Męczenników Wielkiej Wsi w stronę ul. Floriana Ceynowy; następnie biegacze skręcą w lewo i przebiegną na wprost przez skrzyżowanie z ul. Średnią; na końcu ul. Fl. Ceynowy skręcą w lewo i za chwilę znowu w lewo w ul. Stolarską; na końcu ulicy skręcą w prawo i za chwilę znowu w prawo w ul. Piwną; na końcu ulicy skręcą w lewo i za chwilę znowu w lewo w ul. Nadmorską; na końcu ulicy skręcą w prawo w ul. Średnią i na jej końcu znowu w prawo w ul. Bohaterów Kaszubskich gdzie zbiegną na ścieżkę rowerową; na wjeździe do skweru w lewo i meta po ok. 30 m. - bieg szkolny: start spod pomnika przy ul. Męczenników Wielkiej Wsi w stronę ul. Bohaterów Kaszubskich; następnie dzieci skręcą w prawo i najpierw pobiegną ulicą, a od wjazdu na ul. Średnią ścieżką rowerową; na wjeździe do skweru w lewo i meta po ok. 30 m.
c) kategorie wiekowe:
- bieg główny - rocznik 2008 i starsi,
- bieg szkolny - rocznik 2009 i młodsi.

Warunki uczestnictwa
a) warunkiem dopuszczenia zawodnika do biegu będzie złożenie oświadczenia o braku przeciwwskazań do startu (zapisując się drogą elektroniczną zaznaczamy pola formularza mówiące o przyjęciu regulaminu),
b) osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w biegu.


Zgłoszenia i warunki finansowe
a) zgłoszenia przyjmowane są na stronie www.elektronicznezapisy.pl do 28 sierpnia 2023 r.:
- do biegu szkolnego bez opłat,
- do biegu głównego z opłatą startową w kwocie 25 zł.
b) opłata startowa nie podlega zwrotowi, a dokonana z błędami, bez wystarczających danych umożliwiających identyfikację zawodnika lub w niepełnej wysokości nie będzie honorowana i także nie podlega zwrotowi.

Biuro Zawodów
będzie otwarte w sobotę 9 września 2023 r. w godz. 10:30 - 11:30, Skwer nad Zatoką we Władysławowie przy ul. Bohaterów Kaszubskich,


Views: 1904

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ