# Numer Karta Surname and name City Kraj Distance Club Sum to pay
1 76 Bura Piotr Gdańsk Polska Bieg 10 km paid
2 333 Klimek Sylwia Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
3 61 Breńkacz Kornel Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
4 717 Tarnowski Michał Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
5 630 Skrocki Dariusz Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
6 59 Borysiewicz Dagmara Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
7 593 Rumiński Sławomir Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
8 114 Czajka Alicja Warszawa Polska Bieg 10 km paid on-line
9 418 Lewandowski Patryk Czersk Polska Bieg 10 km paid on-line
10 557 Polaczuk Edward Gdańsk Polska Bieg 10 km Tri Talent Team paid
11 482 Naczke Grzegorz Żelistrzewo Polska Bieg 10 km Biegający Dietetyk Team paid on-line
12 791 Wyrwa Tomasz Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
13 97 Cichosz Agata Rumia Polska Bieg 10 km I LO Rumia paid on-line
14 7 Augustyn Szymon Pasłęk Polska Bieg 10 km paid on-line
15 Kanabrocki Jakub Gdańsk Polska Bieg 10 km
16 699 Szwaba Wiktor Przywidz Polska Bieg 10 km paid on-line
17 213 Gołda Tomasz Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
18 540 Piechowicz Waldemar Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
19 522 Padilla Emilia Gdańsk Polska Bieg 10 km CSUN paid on-line
20 311 Kasiłowski Jakub Gdańsk Polska Bieg 10 km Uniwersytet morski Gdynia paid on-line
21 681 Szatanowski Jurek Pruszcz Gdański Polska Bieg 10 km paid on-line
22 541 Piechowski Krystian Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
23 826 Żmuda Patrycja Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
24 822 Żakowska Edyta Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
25 786 Wróblewska Beata Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
26 552 Płończak Jacek Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
27 457 Mering Paulina Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
28 766 Wilkowska Joanna Rumia Polska Bieg 10 km paid on-line
29 9 Bagier Agata Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
30 434 Machalica Agnieszka Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
31 260 Jakóbowska Agata Wejherowo Polska Bieg 10 km paid on-line
32 531 Pawlowska Daria Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
33 547 Piotrowicz- Janczak Hanna Pszczółki Polska Bieg 10 km Dream Tri Team Matka Szaleje paid on-line
34 843 Karabin Paweł Gdańsk Polska NW rekreacja 10 km paid on-line
35 57 Borawski Piotr Gdańsk Polska Bieg 10 km paid
36 85 Cejmer Małgorzata Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
37 507 Oleś Monika Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
38 243 Hinc Wiktor Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
39 88 Chmielewska Sylwia Gdańsk Polska Bieg 10 km Iron Team paid on-line
40 742 Vailleau Alexis Gdynia Polska Bieg 10 km paid on-line
41 783 Wójcik Małgorzata Gdańsk Polska Bieg 10 km O-SOWA BIEGA paid on-line
42 372 Krygier Sebastian Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
43 Staszkiewicz Paweł Gdańsk Polska Bieg 10 km
44 332 Klimczak Maciej Gdańsk Polska Bieg 10 km BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
45 508 OLIJAN TAMAS Kwidzyn Polska Bieg 10 km paid on-line
46 446 Manikowski Maciej Starogard Gdański Polska Bieg 10 km KCZ paid on-line
47 136 Damentka Kamil Gdańsk Polska Bieg 10 km CTS paid
48 224 Grochowski Stasnisław Toruń Polska Bieg 10 km paid on-line
49 126 Czeran Dagmara Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
50 121 Czapiński Michał Reda Polska Bieg 10 km Lion Brokers-Bike U Up paid on-line
51 811 Zęgota Paulina Malinowo Stare Polska Bieg 10 km paid on-line
52 14 Baluk Maciej Ostrów Mazowiecka Polska Bieg 10 km paid on-line
53 586 Rosochacki Kuba Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
54 144 Dembińska Alicja Lipinki Szlacheckie Polska Bieg 10 km paid on-line
55 831 Żurawska Anna Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
56 430 Łęga Magdalena Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
57 164 Duchnowska Katarzyna Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
58 415 Ler Krystian Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
59 146 Depczyńska Agnieszka Chwaszczyno Polska Bieg 10 km O-SOWA BIEGA paid on-line
60 150 Derlukiewicz Marta Warszawa Polska Bieg 10 km paid on-line
61 527 Pasztaleniec Władysław Trąbki Wielkie Polska Bieg 10 km paid on-line
62 869 Dworzyńska Agnieszka Warszawa Polska Bieg 10 km FBSerwis S.A. paid
63 284 Kaczkowska Katarzyna Straszyn Polska Bieg 10 km CTS paid on-line
64 646 Sochacki Marcin Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
65 748 Wamka Mateusz Wamka Bydgoszcz Polska Bieg 10 km CTS paid on-line
66 241 Herzberg Przemysław Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
67 799 Yahya Andre Gdańśk Polska Bieg 10 km paid on-line
68 254 Jabłoński Marcin Gdańsk Polska Bieg 10 km SmartNow paid on-line
69 519 Ożarowska Monika Gdańsk Polska Bieg 10 km EvoTriathlon paid on-line
70 572 Radzymiński Mateusz Szczecinek Polska Bieg 10 km paid on-line
71 819 Zubarau Ihar Białystok Polska Bieg 10 km Mikkeller Running Club Minsk paid on-line
72 432 Łyskanowski Marcin Gdańsk Polska Bieg 10 km CTS paid on-line
73 403 Lach Ewa Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
74 451 Matlak Urszula Matlak Gdansk Polska Bieg 10 km paid on-line
75 288 Kalińska Karolina 82300 Polska Bieg 10 km paid on-line
76 620 Seta Anna Gdańsk Polska Bieg 10 km Kurka, jak tu pięknie! paid on-line
77 238 Gwizdzinski Jakub Sochaczew Polska Bieg 10 km paid on-line
78 495 Nowacka Karolina Czaplinek Polska Bieg 10 km EL TORO DE ORO Czaplinek paid on-line
79 669 Suski Dariusz Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
80 349 Konopko Kamil Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
81 306 Karpińska Monika Płońsk Polska Bieg 10 km Baza Królewo paid on-line
82 66 Brzeszkiewicz Damian Płońsk Polska Bieg 10 km Team Karaś paid on-line
83 615 Sawostianik Anna Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
84 610 Sapierzyński Łukasz Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
85 129 Czujko Robert Gdansk Polska Bieg 10 km paid on-line
86 359 Krajka Marcin Gdansk Polska Bieg 10 km Boys boys boys paid on-line
87 485 Netel Michał Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
88 486 Netel Paulina Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
89 637 Smoliakov Daniil Gdansk Polska Bieg 10 km paid on-line
90 638 Smoliakova Margarita Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
91 11 Balcerak Jakub Lidzbark Warmiński Polska Bieg 10 km paid on-line
92 513 Osińska Kamila Gdańsk Polska Bieg 10 km Dream Tri Team Matka Szaleje paid on-line
93 6 Arendt Michał Gdynia Polska Bieg 10 km 42k Pro Team paid on-line
94 829 Żukowski Maciej Gdańsk Polska Bieg 10 km Boys boys boys paid on-line
95 445 Małkowska Marzena Tczew Polska Bieg 10 km Biegający Tczew paid on-line
96 688 Szostkowski Artur Szostkowski Gdansk Polska Bieg 10 km paid on-line
97 444 Małecka Anna Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
98 62 Brokos Tomasz Gdańsk Polska Bieg 10 km Baltic Hub Team paid on-line
99 406 Lasia Oliwia Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line
100 327 Kisła Dawid Gdańsk Polska Bieg 10 km paid on-line


Views: 35532

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ