# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mrozowicz Wojciech | Elbląg | START Rodziców | |||
2 | Jankowski Alan | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | |||
3 | Hodyl Adrian | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | Uczeń | ||
4 | Ciepłucha Chanel | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | |||
5 | Ciepłucha Nikita | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | szkoła | ||
6 | Prątnicki Leo | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | |||
7 | Szewczyk Kuba | Zajączkowo | START Dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa w Milejewie | ||
8 | Kończak Radek | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | SP 1 | ||
9 | Krol Jas | Gronowo Gorne | START Dzieci i młodzieży | |||
10 | Kusztal Agatka | Sztum | START Dzieci i młodzieży | |||
11 | Januszkiewicz Gniewko | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | |||
12 | Kluge Amelia | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | |||
13 | Kluge Maja | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | |||
14 | Jaworska Julia | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | SP 15 | ||
15 | Jaworski Juliusz | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | SP 15 | ||
16 | Jazdżyńska Ada | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | Orzeł Elbląg | ||
17 | Skorupa Natalia | Gdańsk | START Dzieci i młodzieży | |||
18 | Tkaczuk Michał | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | Przedszkole NR 13 | ||
19 | Grynis Piotr | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | akademia krasnoludków | ||
20 | Wiśniewski Jan | Elbląg | START Rodziców | Wiśniewscy Team | ||
21 | Wiśniewska Agnieszka | Elbląg | START Rodziców | Wiśniewscy Team | ||
22 | Załęska-Demczuk Joanna | Elbląg | START Rodziców | Klub Biegowy Tadeusza | ||
23 | Szopiński Szymon | Kazimierzowo | START Dzieci i młodzieży | SP GRONOWO GÓRNE | ||
24 | Trudnowska Sonia | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | Grupa Wodna | ||
25 | Śliwiński Maurycy | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | |||
26 | Radzikowska Karolina | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | SP 18 ELBLĄG | ||
27 | Łukiewicz Bartosz | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | |||
28 | WAŚNIEWSKI ŁUKASZ | ELBLĄG | START Dzieci i młodzieży | |||
29 | Wiśniewski Natan | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | Wiśniewscy TEAM | ||
30 | Miłaszewska Alicja | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | Team ZS1 | ||
31 | Miłaszewski Piotr | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | |||
32 | Lompert Miłosz | Elblag | START Dzieci i młodzieży | |||
33 | Kukuć-Kwapiszewska Anna Kukuć-Kwapiszewska | Elbląg | START Rodziców | |||
34 | Kwapiszewska Basia Kwapiszewska | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | |||
35 | Stosik Tomasz | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | Team ZS1 | ||
36 | Stosik Jan | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | Team ZS1 | ||
37 | Cylkowski Igor | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | |||
38 | Tyl Igor | Orneta | START Dzieci i młodzieży | |||
39 | Klimowski Maciej | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | Przedszkole 26 | ||
40 | Klimowski Marcel | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | SP 16 | ||
41 | Jabłoński Maksymilian | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | Przedszkole "Przyjaciele Kubusia" | ||
42 | Jabłoński Dominik | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | Sp 6 | ||
43 | Orłowska Kinga | Biskupiec Pomorski | START Dzieci i młodzieży | SP w Biskupcu Pom. | ||
44 | Orłowska Zuzanna | Biskupiec Pomorski | START Dzieci i młodzieży | SP w Biskupcu Pom. | ||
45 | Brzozowska Oliwia | ELBLĄG | START Dzieci i młodzieży | SP 14 | ||
46 | Śledź KACPER | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | SZOLA PODST.NR 16 | ||
47 | Orzechowska Oliwia | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | Przedszkole nr 10 | ||
48 | Orzechowska Zuzanna | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | Przedszkole nr 10 | ||
49 | Chojecka Anita | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | |||
50 | Zawada Dawid | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | |||
51 | Zawada Kinga | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | |||
52 | Zumkowski Marek | Elblag | START Rodziców | |||
53 | Zumkowska Zofia | Elblag | START Rodziców | |||
54 | Styczeń Michał | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | |||
55 | Jankowska Oliwia | elbląg | START Dzieci i młodzieży | sp25 Elbląg | ||
56 | Jankowski Michał | elbląg | START Dzieci i młodzieży | sp25 elbląg | ||
57 | Janik Gabriela | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | |||
58 | Malandy Aleksander | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | Akademia Handballowy Elblag | ||
59 | Wróbel Gabriela | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | SP11 | ||
60 | Wojciechowski Michał | Elbląg | START Rodziców | JW 4808 | ||
61 | Maszaro Szymon | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | TEAM ZS 1 | ||
62 | Leśniak Wiktoria | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | Leśniak TEAM | ||
63 | Stefanowicz Malwina | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | sp 16 | ||
64 | Żołnieruk Weronika | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | |||
65 | Żołnieruk Konstatnty | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | |||
66 | Pawlyta Maksymilian | Elblag | START Dzieci i młodzieży | Pawlyta TEAM | ||
67 | Pawlyta Pola | Elblag | START Dzieci i młodzieży | Pawlyta TEAM | ||
68 | Sielicka Pola | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | |||
69 | Sielicki Hubert | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | Handballowy Elbląg / SP11 | ||
70 | SOWA Renata | Elbląg | START Rodziców | IKS ATAK ELBLĄG | ||
71 | Sowa Sylwester | Elbląg | START Rodziców | IKS ATAK ELBLĄG | ||
72 | Kozłowska Aleksandra | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | IKS ATAK ELBLĄG | ||
73 | Sokołowski Oskar | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | TEAM ZS 1 | ||
74 | Odziemczyk Alicja | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | TEAMZS1 | ||
75 | HOFFMANN Julia | ELBLĄG | START Dzieci i młodzieży | Sp 12 | ||
76 | Górka Martyna | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | Sp19 | ||
77 | błażejczyk jakub | elbląg | START Dzieci i młodzieży | przedszkole Wiki | ||
78 | pawłoski kacperek | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | szkoła nr 6 | ||
79 | Żuk Maciej | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | |||
80 | Żuk Magdalena | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | |||
81 | Borczak Julia | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | Team ZS1 | ||
82 | OSTASZKIEWICZ DOMINIK | ELBLĄG | START Dzieci i młodzieży | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 | ||
83 | Jankowski Filip | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | sp nr 16 | ||
84 | Wasiak Marek | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | |||
85 | Wasiak Amelia | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | |||
86 | Witkowski Patryk | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | TEAM ZS1 | ||
87 | Mirzałek Filip | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | TRAWERS SP19 | ||
88 | Błażewicz Agnieszka | Elbląg | START Rodziców | |||
89 | Błażewicz Hubert | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | |||
90 | Pogorzelska Aleksandra | Nowinka | START Rodziców | TEAM NOWINKA | ||
91 | Pogorzelski Wojciech | Nowinka | START Rodziców | TEAM NOWINKA | ||
92 | Pogorzelska Zofia | Nowinka | START Dzieci i młodzieży | TEAM NOWINKA | ||
93 | Pogorzelski Jakub | Nowinka | START Dzieci i młodzieży | TEAM NOWINKA | ||
94 | Jeleniewska Julia | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | |||
95 | Necel Jakub | Elbląg | START Dzieci i młodzieży | SP 6 | ||
96 | Kaczan Amelia | ELBLĄG | START Dzieci i młodzieży | żłobek | ||
97 | jasiulewicz sebastian | elbląg | START Dzieci i młodzieży | sp.6 | ||
98 | Wierzchoń Joanna | Elbląg | START Rodziców | |||
99 | Wierzchoń Maciej | Elbląg | START Rodziców | |||
100 | Wierzchoń Oskar | Elbląg | START Dzieci i młodzieży |
Views: 9523