# Name
1. Sokółka, "Zajęcia nauki i doskonalenia pływania OSIR w Sokółce " Sign up
2. Gdynia, "Laser Run City Tour 2019 #3" Sign up
3. Giżycko, "III Potrójna Pętla Mazurska" Sign up
4. Gdańsk, "Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - Biegi dla Dzieci" Sign up
5. Nowa Wieś Malborska, "Bieg Dobroczynny dla Bartka Tuchułki " Sign up
6. Gniew, "VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" Sign up
7. Gdańsk, "Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - 5km" Sign up
8. Prabuty, "XI Bieg uliczny ,,Liwa Cup - Prabuty 2019"" Sign up
9. Złotów, "Złotowskie Sezony Biegowe " odwołano
10. Grójec, "IX Grójecka Dycha" Sign up
11. Katowice, "Piłkarski Cross przy Bukowej 2019" Sign up
12. Oleśnica, "IX Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking - Oleśnica 2019" Sign up
13. Sokółka, "V Sokólski Triathlon pod Patronatem Burmistrza Sokółki" Sign up
14. Las Mokrzański, Wrocław, "Rajd Nordic Walking Cztery Pory Roku - JESIEŃ" Sign up
15. Pisz, "Biegnij Ewka" Sign up
16. Elbląg, "X Elbląski Półmaraton Bażant 2019" Sign up
17. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - wrzesień" Sign up
18. Bąkowo, "Bieg Drogą Dobra" Sign up
19. Żukowo, "Korona Północy Polski #2" Sign up
20. włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #7" Sign up
21. Płońsk, "Bieg im. Piotra Sękowskiego" Sign up
22. Płońsk, "Bieg im. Piotra Sękowskiego - biegi dla dzieci" Sign up
23. Zakrzówek Szlachecki, "I Radomszczańska Piwna Mila" Sign up
24. Kiełpino, "Biegi dla dzieci - 4. Bieg Arasmusa" Sign up
25. Kiełpino, "Bieg dla Par - 4. Bieg Arasmusa" Sign up
26. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa - zamówienia na koszulki, rękawki, czapki " Sign up
27. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa" Sign up
28. Brzeszcze, "Polska Biega 2019" Sign up
29. Gdynia, "Od dwuboju do pięcioboju - Szlakiem Oktawii Nowackiej" Sign up
30. Ostrołęka, "Test Coopera dla Wszystkich " Sign up
31. Kliniska Wielkie, "Maraton Puszczy Goleniowskiej" Sign up
32. Ostrołęka, "III Memoriał Barbary Pawelczyk" Sign up
33. Władysławowo, "III Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego" Sign up
34. Gmina Poczesna, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VII" Sign up
35. Dąbrowa Górnicza, "IX Bieg Hutnika Arcelormittal Poland 2019" Sign up
36. Turek, "III Integracyjny Bieg z Przeszkodami dla Osób Niepełnosprawnych "Turmageddon"" Sign up
37. Juszkowo, "VIII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni" Sign up
38. Juszkowo, "VIII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni - biegi dla dzieci" Sign up
39. Węgorzyno, "Węgorzyńska Ultramaratońska Doba" Sign up
40. Piekary Śląskie, "III Charytatywny Bieg Pomagamy Durś - bieg dla dzieci" Sign up
41. Gdańsk, "Race for the Cure 2019" Sign up
42. Przytoczna, "XXXVI Masowy Bieg im. Tomasza Hopfera " Sign up
43. Będomin, "XXXVII Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Sign up
44. Piekary Śląskie, "III Charytatywny Bieg Pomagamy Durś" Sign up
45. Lasówka/Dolni Morawa, "Nordic walking w górach - Ścieżka w obłokach - wyjazdowy trening nordic walking - 7 urodziny RightWay" Sign up
46. Osie, "XXX Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - II Biegowe Grand Prix Kociewia 2019" Sign up
47. Zwoleń, "Maraton w Zwoleniu" Sign up
48. Grudziądz, "Przegoń Przemoc - Podaj Dłoń " Sign up
49. Bolszewo, "Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #1" Sign up
50. Bolszewo, "Bieg w Szpilkach przy "Bolszewo na 5"" Sign up
51. Hel, "I Helski Bieg w ramach 80 rocznicy Obrony Helu" Sign up
52. Skuły, "5 Dycha Strażacka" Sign up
53. Starogard Gdański, "Bieg Kociewski - Biegi Towarzyszące z Ola Kaliska" Sign up
54. Grodzisk Mazowiecki, "5. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach i NW. " Sign up
55. Starogard Gdański, "28. Bieg Kociewski z Polpharmą" Sign up
56. Bolków, "IV Bieg z Zamkiem w tle - Bolków" Sign up
57. Sępólno Krajeńskie, "XVIII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego 10 km" Sign up
58. Jastarnia - Władysławowo, "XVI Pielgrzymi Półmaraton o Memoriał Jana Pawła II" Sign up
59. Cieszyn, " IV Bieg Cieszyńska Godzinówka" Sign up
60. MALBORK, "Najpiękniejsze Bieganie dla Najpiękniejszych Pań " Sign up
61. Sokółka, "EKSTREMALNA PRZEPRAWA 2019!" Sign up
62. Jaworzno, "3. Patriotyczny Bieg Crossowy w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego – 10 KM Jaworzno edycja 2019" Sign up
63. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień - Biegi dzieci i młodzieży" Sign up
64. MYSŁOWICE, "XXVII Memoriał Jerzego Chromika w ramach obchodów 100-lecia wybuchu Pierwszego Powstania Śląskiego" Sign up
65. Gdańsk, "III Bieg Papieski" Sign up
66. Łobez, "II Łobeski Bieg Wilka" Sign up
67. Nasiegniewo (koło Włocławka), "Bieg Nasiegniewski " Sign up
68. Siedlce, "VI Siedlecki Bieg prawie Górski" Sign up
69. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień" Sign up
70. SZTUTOWO, "II BURSZTYNOWY BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING NA 10 KM" Sign up
71. Handzlówka, "„Handzlowskie Kijki” Zawody Nordic Walking I Bieg Przełajowy " Sign up
72. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - październik" Sign up
73. TYKOCIN, "I BIEG WŁODZIMIERZA PUCHALSKIEGO W TYKOCINIE" Sign up
74. Grudziądz, "Bieg na 4 plus 2 łapy" Sign up
75. Pokrzywna, "II Rajd na Kopę Biskupią bez Granic" Sign up
76. Glinianki Zielonka, "I Festiwal Biegowy" Sign up
77. Kobylnica, "Korona Północy Polski #3" Sign up
78. włocławek, "27 Bieg im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki - w 35 rocznicę jego męczeńskiej śmierci" Sign up
79. Kościerzyna, "Jubileuszowe XXV Kościerskie Biegi Uliczne" Sign up
80. Czerwionka - Leszczyny, "I Charytatywny Taneczny Maraton SALSATION i ZUMBY" Sign up
81. Gdańsk, "Manhattan Run III" Sign up
82. Władysławowo, "I Charytatywny Koci Bieg i Marsz NW" Sign up
83. Bielawki, "Cross Duathlon Pelplin" Sign up
84. Tychy, "I Tyski Bieg Halloweenowy na Sublach" odwołano
85. Tuchola, "X Bieg Św. Huberta w Tucholi" Sign up
86. Tuchola, "X Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Sign up
87. Koronowo, "I Halowe Mistrzostwa Koronowa o puchar Burmistrza Koronowa" Sign up
88. Siemianowice śląskie, "V SIEMIANOWICKIE NOCNE MARKI - Bieg dla dzieci" Sign up
89. Sopot, "MonsteRUN" Sign up
90. Siemianowice Śląskie, "V Siemianowickie Nocne Marki" Sign up
91. Malbork, "BIEG oraz marsz Nordic walking Halloweenowy" Sign up
92. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły III maraton powiatu Tczewskiego " Sign up
93. Wrocław, "XII Bieg Energetyka" Sign up
94. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły półmaraton powiatu Tczewskiego " Sign up
95. Rudy koło Solec Kujawski, "Solec Maraton Wilczym Tropem 5" Sign up
96. Rumia, "Neonowa Zumba" Sign up
97. Trójmiasto, "ANOmalia #4" Sign up
98. Zawiercie, "Zawierciański Bieg Niepodległości" Sign up
99. Dzięcielec, "III Bieg Patriotów" Sign up
100. Tczew, "XXIX Uliczny Bieg Sambora " Sign up
101. Wrocław, " Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Wielką Sowę" Sign up
102. Sopot, "Bieg Niepodległej" Sign up
103. Kosakowo, "XIV Bieg z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości" Sign up
104. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - Biegi dzieci" Sign up
105. Elbląg, "Mały Bieg Niepodległości" Sign up
106. Płońsk, "Bieg Niepodległości - Płońsk" Sign up
107. Elbląg, "VI Elbląski Bieg Niepodległości" Sign up
108. Łeba, "Duathlon i MTB Łeba 2019" Sign up
109. Katowice, "Bieg "Wolność na 5" - Powstania Śląskie" Sign up
110. Gdynia, "Wielka Korona" Sign up
111. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - listopad" Sign up
112. Rumia, "XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2" Sign up
113. Szczytno, "#005 Andrzejkowy Bieg Morsów " Sign up
114. Sopot, "Bieg W Pi#du" Sign up
115. Łeba, "Finał Korony Północy Polski - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Sign up
116. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II" Sign up
117. Mikołajki, "XV Mikołajkowe Biegi Uliczne - VII Półmaraton MIkołajkowy " Sign up
118. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3" Sign up
119. Mikołajki, "XV Mikołajkowe Biegi Uliczne - Mikołajkowa Dyszka" Sign up
120. Gdańsk, "Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1" Sign up
121. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Sign up
122. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - grudzień" Sign up
123. Sopot, "Bieg Karnawałowy - Grand Prix Trójmiasta #2" Sign up
124. Gdynia, "Bieg Walentynkowy - Grand Prix Trójmiasta #3" Sign up
125. Płońsk, "Bieg Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym " Sign up
126. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski" Sign up
127. Gdynia, "Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Sign up
128. Rumia, "Piekło Północy 2020" Sign up
129. Gdynia, "Testowa indywidualna" Sign up
130. Gdynia, "Testowa zespołowa" Sign up
131. Testowo, "Testowa 1" Sign up
132. Testowo Testowa, "Testowa 237" Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ