Event Results
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/4 - Przymorze Wielkie - dzieci -
Sopockie 4 Pory Roku - Jesień - Biegi dzieci i młodzieży -
Sopockie 4 Pory Roku - Wiosna - Biegi dzieci i młodzieży -
Santa RUN Kids Kartuzy 2018 -
Biegi Dzieci i Młodzieży przy XXXIV Biegu Pokoju -
Puchar Gdyni - Kamienna Góra -
Sportowy Dzień Dziecka -
Puchar Gdyni - Cisowa -
27. Żukowski Przełaj - biegi dzieci -
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - dzieci -
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/5 - Żabianka - dzieci -
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/5 - Wrzeszcz Dolny - dzieci -
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/5 - Zaspa Młyniec - dzieci -
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/5 - Przymorze Wielkie - dzieci -
SOPOCKA JESIEŃ - Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy -
SOPOCKA WIOSNA - Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy wyniki
SOPOCKA ZIMA - Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy wyniki
Duathlon & Maraton MTB wyniki
Biegi Kaszubskie dla Dzieci i Młodzieży 2017 wyniki
Sopocka Jesień - Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowego wyniki
VI Wojewódzki Bieg Doliną Raduni wyniki
Czyste Miasto Gdańsk - Biegi Dzieci wyniki
Biegowe GP Dzielnic Gdańska - V Etap - GP Żabianka wyniki
Biegowe GP Dzielnic Gdańska - IV Etap - GP Siedlce im. Antoniego Browarczyka wyniki
Biegowe GP Dzielnic Gdańska - III Etap - GP Wrzeszcz Górny wyniki
Biegowe GP Dzielnic Gdańska - II Etap - GP Zaspa Młyniec wyniki
Biegowe GP Dzielnic Gdańska - I Etap - GP Kokoszki - Kiełpino Górne wyniki
Puchar Gdyni - Dąbrowa II wyniki
Puchar Gdyni - Karwiny wyniki
Puchar Gdyni - Dąbrowa I wyniki
Puchar Gdyni - Kamienna Góra wyniki
Puchar Gdyni - Orłowo wyniki
Puchar Gdyni - Babie Doły wyniki
Puchar Gdyni - Działki Leśne wyniki
Puchar Gdyni - Witomino Leśniczówka wyniki
CYKLO Gdynia MTB KIDS wyniki
SOPOCKA WIOSNA - XXXIII edycja Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy wyniki
Puchar Gdyni - Karwiny wyniki
Rodzinny Bieg "Czyste Miasto Gdańsk" Dla Dzieci wyniki
Puchar Gdyni - Dąbrowa II - Bieg Mikołajkowy wyniki
Puchar Gdyni - Dąbrowa I wyniki
Puchar Gdyni - Babie Doły wyniki
Puchar Gdyni - Orłowo Biega wyniki
Puchar Gdyni - Kamienna Góra Biega wyniki
GP Siedlce im. Antoniego Browarczyka wyniki
GP Orunia – św Wojciech – Lipce im. Danuty Siedzikówny ( Inka) wyniki
GP Wrzeszcz Górny – Święto Sobótkowe Jaśkowej Doliny wyniki
GP Zaspa Młyniec – Święto Zaspy wyniki
Małe Kaszuby Biegają VIII - Somonino wyniki
Małe Kaszuby Biegają VII wyniki
Małe Kaszuby Biegają VI wyniki
Małe Kaszuby Biegają V wyniki
Małe Kaszuby Biegają IV wyniki
Małe Kaszuby Biegają III -
Małe Kaszuby Biegają II wyniki
Małe Kaszuby Biegają I wyniki
Biegi dzieci i młodzieży przy Sopockije Wiośnie na 5 wyniki
XXI Kościerskie Biegi Uliczne wyniki
PZU Bieg Nowych Idei wyniki
Bieg Mikołajkowy Rady Dzielnicy Gdynia Dąbrowa wyniki