# Name
1. Starogard Gdański, "Run Gym oraz Run Gym Kids" Sign up
2. Suwałki, "Suwałki Beach Arena 2019" Sign up
3. Prabuty, "V Rajd Rowerowy "Pamięci Kresowian"" Sign up
4. Piekary Śląskie, "Auto Śliwka Piekarski Półmaraton, Nocna zaDyszka, Marsz Nordic Walking - Bieg dla dzieci" Sign up
5. Kotuń, "Bieg Pamięci w 75 rocznicę Akcji ,,Burza"" Sign up
6. Piekary Śląskie, "Auto Śliwka Piekarski Półmaraton - Nocna zaDyszka - NW" Sign up
7. Gdynia, "CYKLO Gdynia XC 2019" Sign up
8. Krzywe, Suwałki, "Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego" Sign up
9. Ostrołęka, "IV Kolarski Wyścig Australijski" Sign up
10. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - lipiec" Sign up
11. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #4" Sign up
12. Ostrołęka, "Wycieczka rowerowa z Radą Osiedla Centrum" Sign up
13. Wińsko, "IV Bieg Szlakiem Wielkiej Niedźwiedzicy" Sign up
14. Suwałki, "Osir on Tour 2019 część III WILNO" odwołano
15. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - II turnus" Sign up
16. Suwałki, "Półkolonie letnie "Sportowe Wakacje" IV turnus" Sign up
17. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "sailfish swimnights Gdańsk - 25.07.2019" Sign up
18. Białystok, "Biegowa Gra Miejska 2019 - odcinek: II" Sign up
19. Gdańsk, "3# Gdańsk Abrahama XC Gdańsk" Sign up
20. Puck, "XI Półmaraton Ziemi Puckiej oraz Bieg Malucha" Sign up
21. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2019 #1" Sign up
22. Mrągowo, "Bieg Kowboja 4 - Piknik Country" Sign up
23. Kleszczele, "4. Bieg Królewski" Sign up
24. Linia, "Piwna Mila Linia 2019" Sign up
25. TYKOCIN, " IV Bieg Stefana Czarnieckiego w Tykocinie " Sign up
26. Wrocław, "Bielice - poznajemy nieznane..." Sign up
27. Parpary k/Sztumu, "Półmaraton Szlakiem Bielika 3 edycja" Sign up
28. Sieradz, "Rajdowanie nad Wartą" Sign up
29. Rybaki, "Bieg Twardego 2019" odwołano
30. Gdynia, "XIX Światowe Letnie Igrzyska Polonijne - Bieg" Sign up
31. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - III turnus" Sign up
32. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe Wakacje" - V turnus" Sign up
33. Rumia, "MTB Rumia" Sign up
34. Gdynia, "XIX Światowe Letnie Igrzyska Polonijne - Nordic Walking" Sign up
35. Suwałki, "Recman Cup 2019" Sign up
36. Sztum, "Sztumski Aquathlon" odwołano
37. Bielsko-Biała, "Grand Prix Copaya by Decathlon Bielsko-Biała" Sign up
38. Kobylnica, "Puchar Bałtyku - Triathlon | Duathon | MTB | Bieg" Sign up
39. Gąsawa, "Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka - XI Edycja " Sign up
40. Pelplin, "CYKLO Pelplin wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #5" Sign up
41. Kijewo Królewskie, "Piątka dla Szymona" Sign up
42. Korczew, "Biegiem Przez Zielony Korczew" Sign up
43. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe wakcje" - VI turnus" Sign up
44. Łukta, "R.Ambo Race II Bitwa (6km)+ Kids " Sign up
45. Przywidz, "Przywidzka Pętelka 2019" Sign up
46. Gdynia, "ESKA Bikini SummeRUN" Sign up
47. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2019 #2" Sign up
48. Dzierzgoń, "I Bieg Komtura Dzierzgońskiego " Sign up
49. Mysłowice, "I Mysłowicki Dogtrekking" Sign up
50. Łukta, "R.Ambo Race II Wojna (12 km)" Sign up
51. Kalisz, "Rajd Rowerowy po Aglomeracji Kalisko - Ostrowskiej - Edycja I" Sign up
52. Czerwińsk nad Wisłą, "III Bieg Szlakiem Doliny Wisły" Sign up
53. Włocławek, "IV Bieg Cudu nad Wisłą" Sign up
54. Rozłazino, "Bieg po Radość z Życia" Sign up
55. Rozłazino, "Bieg po Radość z Życia - biegi dla dzieci" Sign up
56. Mrągowo, "VII Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy" Sign up
57. Pasłęk, "X Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych" Sign up
58. Gądno, "Rajd Rowerowy - Gądno" Sign up
59. Bydgoszcz, "Kanał Brama Czasu" Sign up
60. MĄTOWY WIELKIE, "BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING BŁOGOSŁAWIONEJ DOROTY" Sign up
61. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - IV turnus" Sign up
62. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe Wakacje"- VII turnus" Sign up
63. Wasilków k.Białegostoku, "Impreza na Orientację Front Wschodni 2019" Sign up
64. Zalew Wióry w gm. Pawłów, Góry Świętokrzyskie , "Swimrun Wióry 2019" Sign up
65. Zalew Wióry w gm.Pawłów w Górach Świętokrzyskich, "Swimrun Wióry 2019 - start SOLO" Sign up
66. RUDAWKA WIEŚ, "Czarna Hańcza Ultra " Sign up
67. Grudziądz, "Bieg Ułański o Złotą Ostrogę Fundacji Na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej" Sign up
68. Łódź, "I Dwumaraton Leśnym Szlakiem" Sign up
69. Półwysep Helski, "X Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VI Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Sign up
70. Główczyce, "Rajd na orientację ,,Maczuga Stolema 2019"" Sign up
71. Nowogard, "VI Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - Memoriał Artura Komisarka" Sign up
72. Nowogard, "VI Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - Memoriał Artura Komisarka - RODZINNY" Sign up
73. Wasilków k.Białegostoku, "Leśne Przygody #3" Sign up
74. Niekłań Wielki, "IV Bieg Niekłański 2019" Sign up
75. Świerklaniec, "IV Piona Gwidona" Sign up
76. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2019 #3" Sign up
77. Reda, "VI Redzki Bieg" Sign up
78. Łódź, "Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem #8" Sign up
79. Ostrołęka, "Letni Bieg Po Plaży" Sign up
80. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - sierpień" Sign up
81. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #5" Sign up
82. Święta Woda, "Bieg 300-lecia Santktuarium w Świętej Wodzie" Sign up
83. Włocławek, "3 Włocławski Bieg Nocny" Sign up
84. Bieniszew, "gRUNt II Bieg w Puszczy Bieniszewskiej" Sign up
85. Gliwice, "Wybiegaj w sobie Rodzica Zastępczego" Sign up
86. Turtul, "Predathlon – Turtul 2019" Sign up
87. Bytom, "IV Cross - Mol" Sign up
88. Tczew, "Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu- Mistrzostwa Polski Kolejarzy – 10 KM" Sign up
89. Pruszcz Gdański, "Family Challenge: Misja rodzina - rodzinne biegi na orientację" Sign up
90. Bożepole Małe, "Rowerem po Kaszubskiej Drodze" Sign up
91. Srocko, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VI" Sign up
92. Rumia, "Pidżama Run Decathlon Rumia" Sign up
93. Rybaki k. Narwi, "8. Bieg dla Hospicjum Proroka Eliasza" Sign up
94. Dzierzgoń, "II Bieg Pamięci" Sign up
95. Sobótka, Ślęża, "ŚLĘŻA - Cykl Marszy Nordic Walking KORONA SUDETÓW POLSKICH " Sign up
96. Janów Podlaski, "Triathlon Krainą Bugu" Sign up
97. Jawor, "Szalona 9" Sign up
98. Gdańsk, "Wielki Finał Run Beach Morning 2019" Sign up
99. Kartuzy, "III. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Sign up
100. Skórzec, "Skórzeckie Biegi Crossowe Etap II – 6,5km" Sign up
101. Braniewo, "IV Braniewski Bieg Hozjusza, Hozjusz na Piątkę i Mały Hozjusz" Sign up
102. Połczyno, "V Bieg Ziemi Puckiej na 10 km" Sign up
103. Supraśl, "Supraski Maraton Leśny (42KM, 21KM, 10KM)" Sign up
104. Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, "Cross Kajakowy wokół Wyspy Sobieszewskiej" Sign up
105. Sosnówka, k/Grudziądza, "II Bieg Sosny" Sign up
106. Katowice, "„UBiegamy się o Zdrowie3” #OnkologiaNaCeglanej" Sign up
107. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking - -Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Sign up
108. Lubiewo, "XII Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami" Sign up
109. Owidz k/Starogard Gdański, "Kociewie Kołem 2019" Sign up
110. Czarna Białostocka , "II Bieg Hubertowski" Sign up
111. Nowa Góra, "II Bieg przez Paryż" Sign up
112. Ostrołęka, "V Bieg Kolejarza" Sign up
113. Nowa Góra, "II Bieg przez Paryż - Orient Express (gra terenowa zespołowa)" Sign up
114. Solec Kujawski, "Bieg Jeżyka 2019" Sign up
115. Nowa Góra, "II Bieg przez Paryż - Czerwony Berecik (biegi dla dzieci)" Sign up
116. Tczew, "V Dycha nad Wisłą - VI Pomorskie Święto Wisły" Sign up
117. Władysławowo, "Startuj w Przedbiegach" Sign up
118. Katowice, "Bieg Śląskich Aniołów " Sign up
119. Szczytno, "III Edycja Biegu Pamięci dla uczczenia Żołnierzy ,,Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem w dniach 11-12 września 1939 roku" Sign up
120. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" Sign up
121. Pelplin, "LOTTO Bieg Cysterski 2019" Sign up
122. Sopot, "Piwna Mila 2019" Sign up
123. Olkusz, "Olkuski Bieg Uliczny IV Srebrna Dziesiątka " Sign up
124. Kartuzy, "CYKLO Kartuzy wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #6" Sign up
125. Hel - Jastarnia - Rozewie, "IV Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Sign up
126. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe" Sign up
127. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe" Sign up
128. Zapowiednik k. Skarszew, "VII Maraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Zapowiedniku" Sign up
129. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia- św.Wojciech - Lipce - dzieci " Sign up
130. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia - św.Wojciech - Lipce - dorośli" Sign up
131. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa I" Sign up
132. Słowik, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VII" Sign up
133. Kuźnica - Rozewie, "I Półmaraton Północy Nordic Walking" Sign up
134. Owidz, "VI Bieg Grodzisko Cross" Sign up
135. Gdynia, "Laser Run City Tour 2019 #3" Sign up
136. Gniew, "VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" Sign up
137. Grójec, "IX Grójecka Dycha" Sign up
138. Oleśnica, "IX Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking - Oleśnica 2019" Sign up
139. Elbląg, "X Elbląski Półmaraton Bażant 2019" Sign up
140. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - wrzesień" Sign up
141. Małkowo, gm. Żukowo, "Korona Północy Polski #2" Sign up
142. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #6" Sign up
143. Zakrzówek Szlachecki, "I Radomszczańska Piwna Mila" Sign up
144. Kiełpino, "Biegi dla dzieci - 4. Bieg Arasmusa" Sign up
145. Kiełpino, "Bieg dla Par - 4. Bieg Arasmusa" Sign up
146. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa - zamówienia na koszulki, rękawki, czapki " Sign up
147. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa" Sign up
148. Kliniska Wielkie, "Maraton Puszczy Goleniowskiej" Sign up
149. Pokrzywna, "II Rajd na Kopę Biskupią bez Granic" Sign up
150. Władysławowo, "III Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego" Sign up
151. Częstochowa, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VIII" Sign up
152. Węgorzyno, "Węgorzyńska Ultramaratońska Doba" Sign up
153. Będomin, "XXXVII Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Sign up
154. Osie, "XXX Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - II Biegowe Grand Prix Kociewia 2019" Sign up
155. Bolszewo, "Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #1" Sign up
156. Hel, "I HELSKI BIEG W RAMACH 80 ROCZNICY OBRONY HELU" Sign up
157. Starogard Gdański, "28. Bieg Kociewski z Polpharmą" Sign up
158. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień - Biegi dzieci i młodzieży" Sign up
159. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień" Sign up
160. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - październik" Sign up
161. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #7" Sign up
162. Kobylnica, "Korona Północy Polski #3" Sign up
163. Czerwionka - Leszczyny, "I Charytatywny Taneczny Maraton SALSATION i ZUMBY" Sign up
164. Władysławowo, "I Charytatywny Koci Bieg i Marsz NW" Sign up
165. Tychy, "I Tyski Bieg Halloweenowy na Sublach" Sign up
166. Tuchola, "X Bieg Św. Huberta w Tucholi" Sign up
167. Tuchola, "X Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Sign up
168. Sopot, "MonsteRUN" Sign up
169. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły III maraton powiatu Tczewskiego " Sign up
170. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły półmaraton powiatu Tczewskiego " Sign up
171. Dzięcielec, "III Bieg Patriotów" Sign up
172. Tczew, "XXIX Uliczny Bieg Sambora " Sign up
173. Wrocław, " Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Wielką Sowę" Sign up
174. Sopot, "Bieg Niepodległej" Sign up
175. Kosakowo, "XIV Bieg z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości" Sign up
176. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - Biegi dzieci" Sign up
177. Płońsk, "Bieg Niepodległości - Płońsk" Sign up
178. Gdynia, "Wielka Korona" Sign up
179. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - listopad" Sign up
180. Rumia, "XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2" Sign up
181. Sopot, "Bieg W Pi#du" Sign up
182. Łeba, "Finał Korony Północy Polski - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Sign up
183. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II" Sign up
184. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3" Sign up
185. Gdańsk, "Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1" Sign up
186. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Sign up
187. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - grudzień" Sign up
188. Sopot, "Bieg Karnawałowy - Grand Prix Trójmiasta #2" Sign up
189. Gdynia, "Bieg Walentynkowy - Grand Prix Trójmiasta #3" Sign up
190. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski" Sign up
191. Gdynia, "Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Sign up
192. Gdynia, "Testowa indywidualna" Sign up
193. Gdynia, "Testowa zespołowa" Sign up
194. Testowo, "Testowa 1" Sign up
195. Testowo Testowa, "Testowa 237" Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ