Event Results
28. Żukowski Przełaj - biegi dzieci -
Bieg Twardego 2019 -
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia- św.Wojciech - Lipce - dzieci -
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/4 - Strzyża - dzieci -
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/4 - Zaspa Młyniec - dzieci -
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/4 - Przymorze Wielkie - dzieci -
Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II -
Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa I -
XX Bieg Chartów - Puchar Gdyni 2019 - Witomino Radiostacja -
Puchar Gdyni 2019 - Orłowo -
Puchar Gdyni 2019 - Kamienna Góra -
Puchar Gdyni 2019 - Działki Leśne -
Puchar Gdyni 2019 - Chylonia -
Puchar Gdyni 2019 - Witomino Leśniczówka -
Jantarowy Przełaj MINI - biegi dla dzieci i młodzieży -
Sopockie 4 Pory Roku - Jesień - Biegi dzieci i młodzieży -
Sopockie 4 Pory Roku - Wiosna - Biegi dzieci i młodzieży -
Sopockie 4 Pory Roku - Zima - Biegi dzieci i młodzieży -
4 Bieg "Policz się z Cukrzycą i Ucz się Pierwszej Pomocy -
100 km na setną rocznicę Odzyskania Niepodległości -
Santa RUN Kids Kartuzy 2018 -
Biegi Dzieci i Młodzieży przy XXXIV Biegu Pokoju -
Gdańsk Biega 2018 -
VII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni -
Puchar Gdyni - Dąbrowa #1 -
KASZUBSKA PONIEWIERKA – BIEGI DLA DZIECI -
Mały Arasmus – aktywne dzieciaki na start -
II Bieg na zakończenie lata -
Gdańskie Rodzinne Zawody na Kółkach -
Puchar Gdyni - Dąbrowa #2 -
Gdańska Rodzinna Gra Rekreacyjna wyniki
XIX Bieg Chartów - Witomino Radiostacja wyniki
Sportowy Dzień Dziecka -
27. Żukowski Przełaj - biegi dzieci -
Puchar Gdyni - Kamienna Góra -
Puchar Gdyni - Karwiny -
Puchar Gdyni - Orłowo -
I Bieg BiegamBoLubię LASY Szpęgawsk 2018 - Biegi Dzieci -
Puchar Gdyni - Witomino-Leśniczówka wyniki
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - dzieci -
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/5 - Żabianka - dzieci -
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/5 - Wrzeszcz Dolny - dzieci -
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/5 - Zaspa Młyniec - dzieci -
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/5 - Przymorze Wielkie - dzieci -
Bieg Żelaznego - Tropem Wilczym - Biegi Dzieci -
Bieg Twardego 2018 -
Sopocki Bieg im. „Inki" -
SOPOCKA JESIEŃ - Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy -
SOPOCKA WIOSNA - Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy wyniki
SOPOCKA ZIMA - Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy wyniki
3 Bieg "Policz się z Cukrzycą i Ucz się Pierwszej Pomocy" wyniki
Biegi dla dzieci Santa Run Kartuzy - "Goń Mikołaja" -
Gdańsk Biega 2017 -
VI Wojewódzki Bieg Doliną Raduni wyniki
Kaszubska Poniewierka - Biegi dla dzieci -
Sopocka Jesień - Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowego wyniki
Mały Arasmus – Aktywne dzieciaki na start -
Bieg na zakończenie lata -
Czyste Miasto Gdańsk - Biegi Dzieci wyniki
Bieg Twardego wyniki
IV Bieg Do Źródeł - Bieg Rodzinny 3km -
Biegowe GP Dzielnic Gdańska - V Etap - GP Żabianka wyniki
Biegowe GP Dzielnic Gdańska - IV Etap - GP Siedlce im. Antoniego Browarczyka wyniki
Biegowe GP Dzielnic Gdańska - III Etap - GP Wrzeszcz Górny wyniki
Biegowe GP Dzielnic Gdańska - I Etap - GP Kokoszki - Kiełpino Górne wyniki
Biegowe GP Dzielnic Gdańska - II Etap - GP Zaspa Młyniec wyniki
SOPOCKA WIOSNA - XXXIII edycja Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy wyniki
Gdańsk Biega -
GP Siedlce im. Antoniego Browarczyka wyniki
GP Orunia – św Wojciech – Lipce im. Danuty Siedzikówny ( Inka) wyniki
GP Wrzeszcz Górny – Święto Sobótkowe Jaśkowej Doliny wyniki
GP Zaspa Młyniec – Święto Zaspy wyniki
Biegi dzieci i młodzieży przy Sopockije Wiośnie na 5 wyniki
PZU Bieg Nowych Idei wyniki