# Name
1. Suwałki, "Osir on Tour 2019 część III WILNO" odwołano
2. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - II turnus" Sign up
3. Suwałki, "Półkolonie letnie "Sportowe Wakacje" IV turnus" Sign up
4. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "sailfish swimnights Gdańsk - 25.07.2019" Sign up
5. Białystok, "Biegowa Gra Miejska 2019 - odcinek: II" Sign up
6. Gdańsk, "3# Gdańsk Abrahama XC Gdańsk" Sign up
7. Puck, "XI Półmaraton Ziemi Puckiej oraz Bieg Malucha" Sign up
8. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2019 #1" Sign up
9. Mrągowo, "Bieg Kowboja 4 - Piknik Country" Sign up
10. Kleszczele, "4. Bieg Królewski" Sign up
11. Linia, "Piwna Mila Linia 2019" Sign up
12. TYKOCIN, " IV Bieg Stefana Czarnieckiego w Tykocinie " Sign up
13. Wrocław, "Bielice - poznajemy nieznane..." Sign up
14. Parpary k/Sztumu, "Półmaraton Szlakiem Bielika 3 edycja" Sign up
15. Sieradz, "Rajdowanie nad Wartą" Sign up
16. Rybaki, "Bieg Twardego 2019" odwołano
17. Gdynia, "XIX Światowe Letnie Igrzyska Polonijne - Bieg" Sign up
18. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - III turnus" Sign up
19. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe Wakacje" - V turnus" Sign up
20. Rumia, "MTB Rumia" Sign up
21. Gdynia, "XIX Światowe Letnie Igrzyska Polonijne - Nordic Walking" Sign up
22. Suwałki, "Recman Cup 2019" Sign up
23. Sztum, "Sztumski Aquathlon" odwołano
24. Bielsko-Biała, "Grand Prix Copaya by Decathlon Bielsko-Biała" Sign up
25. Kobylnica, "Puchar Bałtyku - Triathlon | Duathon | MTB | Bieg" Sign up
26. Gąsawa, "Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka - XI Edycja " Sign up
27. Pelplin, "CYKLO Pelplin wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #5" Sign up
28. Kijewo Królewskie, "Piątka dla Szymona" Sign up
29. Korczew, "Biegiem Przez Zielony Korczew" Sign up
30. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe wakcje" - VI turnus" Sign up
31. Łukta, "R.Ambo Race II Bitwa (6km)+ Kids " Sign up
32. Przywidz, "Przywidzka Pętelka 2019" Sign up
33. Gdynia, "ESKA Bikini SummeRUN" Sign up
34. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2019 #2" Sign up
35. Dzierzgoń, "I Bieg Komtura Dzierzgońskiego " Sign up
36. Mysłowice, "I Mysłowicki Dogtrekking" Sign up
37. Łukta, "R.Ambo Race II Wojna (12 km)" Sign up
38. Kalisz, "Rajd Rowerowy po Aglomeracji Kalisko - Ostrowskiej - Edycja I" Sign up
39. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #5" Sign up
40. Czerwińsk nad Wisłą, "III Bieg Szlakiem Doliny Wisły" Sign up
41. Włocławek, "IV Bieg Cudu nad Wisłą" Sign up
42. Rozłazino, "Bieg po Radość z Życia" Sign up
43. Rozłazino, "Bieg po Radość z Życia - biegi dla dzieci" Sign up
44. Mrągowo, "VII Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy" Sign up
45. Chojnice, "Zawody wrotkarskie Pokonaj Nawałnicę" Sign up
46. Pasłęk, "X Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych" Sign up
47. Gądno, "Rajd Rowerowy - Gądno" Sign up
48. Bydgoszcz, "Kanał Brama Czasu" Sign up
49. MĄTOWY WIELKIE, "BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING BŁOGOSŁAWIONEJ DOROTY" Sign up
50. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - IV turnus" Sign up
51. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe Wakacje"- VII turnus" Sign up
52. Wasilków k.Białegostoku, "Impreza na Orientację Front Wschodni 2019" Sign up
53. Zalew Wióry w gm. Pawłów, Góry Świętokrzyskie , "Swimrun Wióry 2019" Sign up
54. Zalew Wióry w gm.Pawłów w Górach Świętokrzyskich, "Swimrun Wióry 2019 - start SOLO" Sign up
55. RUDAWKA WIEŚ, "Czarna Hańcza Ultra " Sign up
56. Grudziądz, "Bieg Ułański o Złotą Ostrogę Fundacji Na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej" Sign up
57. Łódź, "I Dwumaraton Leśnym Szlakiem" Sign up
58. Półwysep Helski, "X Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VI Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Sign up
59. Główczyce, "Rajd na orientację ,,Maczuga Stolema 2019"" Sign up
60. Nowogard, "VI Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - Memoriał Artura Komisarka" Sign up
61. Nowogard, "VI Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - Memoriał Artura Komisarka - RODZINNY" Sign up
62. Wasilków k.Białegostoku, "Leśne Przygody #3" Sign up
63. Niekłań Wielki, "IV Bieg Niekłański 2019" Sign up
64. Świerklaniec, "IV Piona Gwidona" Sign up
65. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2019 #3" Sign up
66. Reda, "VI Redzki Bieg" Sign up
67. Łódź, "Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem #8" Sign up
68. Ostrołęka, "Letni Bieg Po Plaży" Sign up
69. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - sierpień" Sign up
70. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #6" Sign up
71. Święta Woda, "Bieg 300-lecia Santktuarium w Świętej Wodzie" Sign up
72. Rzepiennik Strzyżewski, "Bieg crossowy "Kosiarza"" Sign up
73. Włocławek, "3 Włocławski Bieg Nocny" Sign up
74. Bieniszew, "gRUNt II Bieg w Puszczy Bieniszewskiej" Sign up
75. Gliwice, "Wybiegaj w sobie Rodzica Zastępczego" Sign up
76. Turtul, "Predathlon – Turtul 2019" Sign up
77. Bytom, "IV Cross - Mol" Sign up
78. Tczew, "Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu- Mistrzostwa Polski Kolejarzy – 10 KM" Sign up
79. Pruszcz Gdański, "Family Challenge: Misja rodzina - rodzinne biegi na orientację" Sign up
80. Bożepole Małe, "Rowerem po Kaszubskiej Drodze" Sign up
81. Srocko, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VI" Sign up
82. Rumia, "Pidżama Run Decathlon Rumia" Sign up
83. Rybaki k. Narwi, "8. Bieg dla Hospicjum Proroka Eliasza" Sign up
84. Dzierzgoń, "II Bieg Pamięci" Sign up
85. Sobótka, Ślęża, "ŚLĘŻA - Cykl Marszy Nordic Walking KORONA SUDETÓW POLSKICH " Sign up
86. Janów Podlaski, "Triathlon Krainą Bugu" Sign up
87. Jawor, "Szalona 9" Sign up
88. Gdańsk, "Wielki Finał Run Beach Morning 2019" Sign up
89. Kartuzy, "III. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Sign up
90. Skórzec, "Skórzeckie Biegi Crossowe Etap II – 6,5km" Sign up
91. Braniewo, "IV Braniewski Bieg Hozjusza, Hozjusz na Piątkę i Mały Hozjusz" Sign up
92. Połczyno, "V Bieg Ziemi Puckiej na 10 km" Sign up
93. Supraśl, "Supraski Maraton Leśny (42KM, 21KM, 10KM)" Sign up
94. Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, "Cross Kajakowy wokół Wyspy Sobieszewskiej" Sign up
95. Sosnówka, k/Grudziądza, "II Bieg Sosny" Sign up
96. Katowice, "„UBiegamy się o Zdrowie3” #OnkologiaNaCeglanej" Sign up
97. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking - -Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Sign up
98. Lubiewo, "XII Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami" Sign up
99. Owidz k/Starogard Gdański, "Kociewie Kołem 2019" Sign up
100. Czarna Białostocka , "II Bieg Hubertowski" Sign up
101. Nowa Góra, "II Bieg przez Paryż" Sign up
102. Ostrołęka, "V Bieg Kolejarza" Sign up
103. Nowa Góra, "II Bieg przez Paryż - Orient Express (gra terenowa zespołowa)" Sign up
104. Solec Kujawski, "Bieg Jeżyka 2019" Sign up
105. Nowa Góra, "II Bieg przez Paryż - Czerwony Berecik (biegi dla dzieci)" Sign up
106. Tczew, "V Dycha nad Wisłą - VI Pomorskie Święto Wisły" Sign up
107. Władysławowo, "Startuj w Przedbiegach" Sign up
108. Katowice, "Bieg Śląskich Aniołów " Sign up
109. Szczytno, "III Edycja Biegu Pamięci dla uczczenia Żołnierzy ,,Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem w dniach 11-12 września 1939 roku" Sign up
110. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" Sign up
111. Pelplin, "LOTTO Bieg Cysterski 2019" Sign up
112. Sopot, "Piwna Mila 2019" Sign up
113. Olkusz, "Olkuski Bieg Uliczny IV Srebrna Dziesiątka " Sign up
114. Kartuzy, "CYKLO Kartuzy wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #6" Sign up
115. Hel - Jastarnia - Rozewie, "IV Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Sign up
116. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe" Sign up
117. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe" Sign up
118. Zapowiednik k. Skarszew, "VII Maraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Zapowiedniku" Sign up
119. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia- św.Wojciech - Lipce - dzieci " Sign up
120. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia - św.Wojciech - Lipce - dorośli" Sign up
121. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa I" Sign up
122. Słowik, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VII" Sign up
123. Kuźnica - Rozewie, "I Półmaraton Północy Nordic Walking" Sign up
124. Owidz, "VI Bieg Grodzisko Cross" Sign up
125. Gdynia, "Laser Run City Tour 2019 #3" Sign up
126. Gniew, "VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" Sign up
127. Grójec, "IX Grójecka Dycha" Sign up
128. Oleśnica, "IX Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking - Oleśnica 2019" Sign up
129. Złotów, "Złotowski Sezon Biegowy - Jesień" Sign up
130. Elbląg, "X Elbląski Półmaraton Bażant 2019" Sign up
131. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - wrzesień" Sign up
132. Małkowo, gm. Żukowo, "Korona Północy Polski #2" Sign up
133. włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #7" Sign up
134. Zakrzówek Szlachecki, "I Radomszczańska Piwna Mila" Sign up
135. Kiełpino, "Biegi dla dzieci - 4. Bieg Arasmusa" Sign up
136. Kiełpino, "Bieg dla Par - 4. Bieg Arasmusa" Sign up
137. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa - zamówienia na koszulki, rękawki, czapki " Sign up
138. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa" Sign up
139. Kliniska Wielkie, "Maraton Puszczy Goleniowskiej" Sign up
140. Pokrzywna, "II Rajd na Kopę Biskupią bez Granic" Sign up
141. Władysławowo, "III Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego" Sign up
142. Częstochowa, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VIII" Sign up
143. Węgorzyno, "Węgorzyńska Ultramaratońska Doba" Sign up
144. Będomin, "XXXVII Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Sign up
145. Piekary Śląskie, "III Charytatywny Bieg Pomagamy Durś" Sign up
146. Osie, "XXX Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - II Biegowe Grand Prix Kociewia 2019" Sign up
147. Bolszewo, "Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #1" Sign up
148. Hel, "I Helski Bieg w ramach 80 rocznicy Obrony Helu" Sign up
149. Starogard Gdański, "28. Bieg Kociewski z Polpharmą" Sign up
150. Bolków, "IV Bieg z Zamkiem w tle - Bolków" Sign up
151. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień - Biegi dzieci i młodzieży" Sign up
152. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień" Sign up
153. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - październik" Sign up
154. Kobylnica, "Korona Północy Polski #3" Sign up
155. Czerwionka - Leszczyny, "I Charytatywny Taneczny Maraton SALSATION i ZUMBY" Sign up
156. Władysławowo, "I Charytatywny Koci Bieg i Marsz NW" Sign up
157. Tychy, "I Tyski Bieg Halloweenowy na Sublach" Sign up
158. Tuchola, "X Bieg Św. Huberta w Tucholi" Sign up
159. Tuchola, "X Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Sign up
160. Sopot, "MonsteRUN" Sign up
161. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły III maraton powiatu Tczewskiego " Sign up
162. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły półmaraton powiatu Tczewskiego " Sign up
163. Dzięcielec, "III Bieg Patriotów" Sign up
164. Tczew, "XXIX Uliczny Bieg Sambora " Sign up
165. Wrocław, " Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Wielką Sowę" Sign up
166. Sopot, "Bieg Niepodległej" Sign up
167. Kosakowo, "XIV Bieg z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości" Sign up
168. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - Biegi dzieci" Sign up
169. Płońsk, "Bieg Niepodległości - Płońsk" Sign up
170. Gdynia, "Wielka Korona" Sign up
171. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - listopad" Sign up
172. Rumia, "XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2" Sign up
173. Sopot, "Bieg W Pi#du" Sign up
174. Łeba, "Finał Korony Północy Polski - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Sign up
175. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II" Sign up
176. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3" Sign up
177. Gdańsk, "Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1" Sign up
178. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Sign up
179. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - grudzień" Sign up
180. Sopot, "Bieg Karnawałowy - Grand Prix Trójmiasta #2" Sign up
181. Gdynia, "Bieg Walentynkowy - Grand Prix Trójmiasta #3" Sign up
182. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski" Sign up
183. Gdynia, "Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Sign up
184. Gdynia, "Testowa indywidualna" Sign up
185. Gdynia, "Testowa zespołowa" Sign up
186. Testowo, "Testowa 1" Sign up
187. Testowo Testowa, "Testowa 237" Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ