# Name
1. Łódź, "Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem #8" Sign up
2. Suwałki, "Sztafeta Niepodległości Suwałki - Sejny (odcinek Suwałki)" Sign up
3. Ostrołęka, "Letni Bieg Po Plaży" Sign up
4. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - sierpień" Sign up
5. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #6" Sign up
6. Mierzyn, "Bieg Charytatywny dla Oliwii" Sign up
7. Rzepiennik Strzyżewski, "Bieg crossowy "Kosiarza"" Sign up
8. Suwałki, "Pogodne Suwałki TEAM" Sign up
9. Święta Woda, "Bieg 300-lecia Santktuarium w Świętej Wodzie" Sign up
10. Łeba, "Bieg 5 km Maaton Earth Wind Sweat & Fire Łeba 2019" Sign up
11. Włocławek, "3 Włocławski Bieg Nocny" Sign up
12. Radynia, "Maraton na Orientację JASZCZUR i SV. JIŘÍ" Sign up
13. Bieniszew, "gRUNt II Bieg w Puszczy Bieniszewskiej" Sign up
14. Kielce, "Wyjście na szlak z Decathlon Kielce" Sign up
15. Sobótka, "Ślęża-Rajd Nordic Walking „Pomagam” Wspólnie szlakiem nieznanym….." Sign up
16. Gliwice, "Wybiegaj w sobie Rodzica Zastępczego" Sign up
17. Półwysep Lipa, "IV Rodzinny Rajd Rowerowy" Sign up
18. Turtul, "Predathlon – Turtul 2019" Sign up
19. Kisielice, "KISIELICKA PIĄTKA - bieg na 5 km o Puchar Burmistrza Kisielic" Sign up
20. Bytom, "IV Cross - Mol" Sign up
21. Tczew, "Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu- Mistrzostwa Polski Kolejarzy – 10 KM" Sign up
22. Pruszcz Gdański, "Family Challenge: Misja rodzina - rodzinne biegi na orientację" Sign up
23. Bożepole Małe, "Rowerem po Kaszubskiej Drodze" Sign up
24. Łeba, "Bieg 10 km Maaton Earth Wind Sweat & Fire Łeba 2019" Sign up
25. Srocko, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VI" Sign up
26. Rumia, "Pidżama Run Decathlon Rumia" Sign up
27. Rybaki k. Narwi, "8. Bieg dla Hospicjum Proroka Eliasza" Sign up
28. Dzierzgoń, "II Bieg Pamięci Bohaterów 2 wojny światowej" Sign up
29. Sobótka, Ślęża, "ŚLĘŻA - Cykl Marszy Nordic Walking KORONA SUDETÓW POLSKICH " Sign up
30. Gdańsk, "Tor przeszkód dla dzieci na Wielkim Finale RBM" Sign up
31. Janów Podlaski, "Triathlon Krainą Bugu" Sign up
32. Jawor, "Szalona 9" Sign up
33. Gdańsk, "Wielki Finał Run Beach Morning 2019" Sign up
34. Kartuzy, "III. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Sign up
35. Skórzec, "Skórzeckie Biegi Crossowe Etap II – 6,5km" Sign up
36. Łeba, "Bieg 21 km Maaton Earth Wind Sweat & Fire Łeba 2019" Sign up
37. Braniewo, "IV Braniewski Bieg Hozjusza, Hozjusz na Piątkę i Mały Hozjusz" Sign up
38. Połczyno, "V Bieg Ziemi Puckiej na 10 km" Sign up
39. Podlesice, "IV Rajd Z Kijami przez Jaskinie" Sign up
40. Swarzewo, "II Regaty Żeglarskie Gminy Władysławowo 4/4" Sign up
41. Supraśl, "Supraski Maraton Leśny (42KM, 21KM, 10KM)" Sign up
42. Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, "Cross Kajakowy wokół Wyspy Sobieszewskiej" Sign up
43. Czosnów, "XIII Czosnowski Rajd Rowerowy" Sign up
44. Ostrołęka, "Rodzinny Rajd Rowerowy - pożegnanie lata" Sign up
45. Sosnówka, k/Grudziądza, "II Bieg Sosny" Sign up
46. Katowice, "„UBiegamy się o Zdrowie3” #OnkologiaNaCeglanej" Sign up
47. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking - -Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Sign up
48. Lubiewo, "XII Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami" Sign up
49. Owidz k/Starogard Gdański, "Kociewie Kołem 2019" Sign up
50. Nowe Skalmierzyce, "III Rajd Rowerowy na Koniec Świata" Sign up
51. Czarna Białostocka , "II Bieg Hubertowski" Sign up
52. Gdańsk, "Rodzinnie biegamy, hospicjum pomagamy" Sign up
53. Nowa Góra, "II Bieg przez Paryż" Sign up
54. Ostrołęka, "V Bieg Kolejarza" Sign up
55. Nowa Góra, "II Bieg przez Paryż - Orient Express (gra terenowa zespołowa)" Sign up
56. Solec Kujawski, "Bieg Jeżyka 2019" Sign up
57. Nowa Góra, "II Bieg przez Paryż - Czerwony Berecik (biegi dla dzieci)" Sign up
58. Tczew, "Pocztowy Marsz Nad Wisłą Nordic Walking - VI Pomorskie Święto Wisły" Sign up
59. Tczew, "V Dycha nad Wisłą - VI Pomorskie Święto Wisły" Sign up
60. Wrocław, Park 1000lecia (os. Nowy Dwór), "BEZPŁATNY trening Nordic Walking w ramach NARODOWEGO DNIA SPORTU" Sign up
61. Władysławowo, "Startuj w Przedbiegach" Sign up
62. Katowice, "Bieg Śląskich Aniołów " Sign up
63. Szczytno, "III Edycja Biegu Pamięci dla uczczenia Żołnierzy ,,Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem w dniach 11-12 września 1939 roku" Sign up
64. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" Sign up
65. Miękinia gmina Krzeszowice, "Bieganie po Wulkanie 2019" Sign up
66. Pelplin, "LOTTO Bieg Cysterski 2019" Sign up
67. Mściwojów, "III Edycja Biegu Przełajowego Spontan Race" Sign up
68. Sopot, "Piwna Mila 2019" Sign up
69. Olkusz, "Olkuski Bieg Uliczny IV Srebrna Dziesiątka " Sign up
70. Gdynia, "Charytatywna dyszka brzegiem morza - "Piaskiem w raka - Od mola do mola"" Sign up
71. Kartuzy, "CYKLO Kartuzy wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #6" Sign up
72. Hel - Jastarnia - Rozewie, "IV Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Sign up
73. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe" Sign up
74. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe" Sign up
75. Zapowiednik k. Skarszew, "VII Maraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Zapowiedniku" Sign up
76. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia- św.Wojciech - Lipce - dzieci " Sign up
77. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia - św.Wojciech - Lipce - dorośli" Sign up
78. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa I" Sign up
79. Pruszcz Gdański, "III Bieg na zakończenie lata" Sign up
80. Słowik, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VII" Sign up
81. Kuźnica - Władysławowo, "I Półmaraton Północy Nordic Walking" Sign up
82. Owidz, "VI Bieg Grodzisko Cross" Sign up
83. Częstochowa, ""VI Bieg Rodzinny Zabieganych" - Zapisy na biegi dla dzieci - dyst. 60-600 m" Sign up
84. Nasielsk, "Nasielski Bieg Terenowy" Sign up
85. Częstochowa, ""VI Bieg Rodzinny Zabieganych" - Zapisy na sztafetę familijną - dyst. 4x100 m" Sign up
86. Częstochowa, ""VI Bieg Rodzinny Zabieganych" - Zapisy na bieg na obcasach - dyst. 150 m" Sign up
87. Częstochowa, ""VI Bieg Rodzinny Zabieganych" - Zapisy na bieg i marsz nordic walking - dyst. 3 km" Sign up
88. Gdynia, "Laser Run City Tour 2019 #3" Sign up
89. Gdańsk, "Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - Biegi dla Dzieci" Sign up
90. Gniew, "VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" Sign up
91. Gdańsk, "Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - 5km" Sign up
92. Prabuty, "XI Bieg uliczny ,,Liwa Cup - Prabuty 2019"" Sign up
93. Złotów, "Złotowskie Sezony Biegowe " odwołano
94. Grójec, "IX Grójecka Dycha" Sign up
95. Oleśnica, "IX Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking - Oleśnica 2019" Sign up
96. Sokółka, "V Sokólski Triathlon pod Patronatem Burmistrza Sokółki" Sign up
97. Las Mokrzański, Wrocław, "Rajd Nordic Walking Cztery Pory Roku - JESIEŃ" Sign up
98. Pisz, "Biegnij Ewka" Sign up
99. Elbląg, "X Elbląski Półmaraton Bażant 2019" Sign up
100. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - wrzesień" Sign up
101. Bąkowo, "Bieg Drogą Dobra" Sign up
102. Małkowo, gm. Żukowo, "Korona Północy Polski #2" Sign up
103. włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #7" Sign up
104. Płońsk, "Bieg im. Piotra Sękowskiego" Sign up
105. Płońsk, "Bieg im. Piotra Sękowskiego - biegi dla dzieci" Sign up
106. Zakrzówek Szlachecki, "I Radomszczańska Piwna Mila" Sign up
107. Kiełpino, "Biegi dla dzieci - 4. Bieg Arasmusa" Sign up
108. Kiełpino, "Bieg dla Par - 4. Bieg Arasmusa" Sign up
109. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa - zamówienia na koszulki, rękawki, czapki " Sign up
110. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa" Sign up
111. Brzeszcze, "Polska Biega 2019" Sign up
112. Gdynia, "Od dwuboju do pięcioboju - Szlakiem Oktawii Nowackiej" Sign up
113. Ostrołęka, "Test Coopera dla Wszystkich " Sign up
114. Kliniska Wielkie, "Maraton Puszczy Goleniowskiej" Sign up
115. Pokrzywna, "II Rajd na Kopę Biskupią bez Granic" Sign up
116. Władysławowo, "III Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego" Sign up
117. Częstochowa, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VIII" Sign up
118. Dąbrowa Górnicza, "IX BIEG HUTNIKA ARCELORMITTAL POLAND 2019" Sign up
119. Turek, "III Integracyjny Bieg z Przeszkodami dla Osób Niepełnosprawnych "Turmageddon"" Sign up
120. Juszkowo, "VIII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni" Sign up
121. Juszkowo, "VIII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni - biegi dla dzieci" Sign up
122. Węgorzyno, "Węgorzyńska Ultramaratońska Doba" Sign up
123. Piekary Śląskie, "III Charytatywny Bieg Pomagamy Durś - bieg dla dzieci" Sign up
124. Będomin, "XXXVII Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Sign up
125. Piekary Śląskie, "III Charytatywny Bieg Pomagamy Durś" Sign up
126. Lasówka/Dolni Morawa, "Nordic walking w górach - Ścieżka w obłokach - wyjazdowy trening nordic walking - 7 urodziny RightWay" Sign up
127. Osie, "XXX Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - II Biegowe Grand Prix Kociewia 2019" Sign up
128. Grudziądz, "Przegoń Przemoc - Podaj Dłoń " Sign up
129. Bolszewo, "Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #1" Sign up
130. Bolszewo, "Bieg w Szpilkach przy "Bolszewo na 5"" Sign up
131. Hel, "I Helski Bieg w ramach 80 rocznicy Obrony Helu" Sign up
132. Skuły, "5 Dycha Strażacka" Sign up
133. Starogard Gdański, "28. Bieg Kociewski z Polpharmą" Sign up
134. Bolków, "IV Bieg z Zamkiem w tle - Bolków" Sign up
135. Sępólno Krajeńskie, "XVIII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego 10 km" Sign up
136. Jastarnia - Władysławowo, "XVI Pielgrzymi Półmaraton o Memoriał Jana Pawła II" Sign up
137. Jaworzno, "3. Patriotyczny Bieg Crossowy w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego – 10 KM Jaworzno edycja 2019" Sign up
138. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień - Biegi dzieci i młodzieży" Sign up
139. MYSŁOWICE, "XXVII Memoriał Jerzego Chromika w ramach obchodów 100-lecia wybuchu Pierwszego Powstania Śląskiego" Sign up
140. Łobez, "II Łobeski Bieg Wilka" Sign up
141. Nasiegniewo, "Bieg Nasiegniewski" Sign up
142. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień" Sign up
143. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - październik" Sign up
144. Glinianki Zielonka, "I Festiwal Biegowy" Sign up
145. Kobylnica, "Korona Północy Polski #3" Sign up
146. Czerwionka - Leszczyny, "I Charytatywny Taneczny Maraton SALSATION i ZUMBY" Sign up
147. Władysławowo, "I Charytatywny Koci Bieg i Marsz NW" Sign up
148. Tychy, "I Tyski Bieg Halloweenowy na Sublach" Sign up
149. Tuchola, "X Bieg Św. Huberta w Tucholi" Sign up
150. Tuchola, "X Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Sign up
151. Siemianowice śląskie, "V SIEMIANOWICKIE NOCNE MARKI - Bieg dla dzieci" Sign up
152. Sopot, "MonsteRUN" Sign up
153. Siemianowice Śląskie, "V Siemianowickie Nocne Marki" Sign up
154. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły III maraton powiatu Tczewskiego " Sign up
155. Wrocław, "XII BIEG ENERGETYKA" Sign up
156. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły półmaraton powiatu Tczewskiego " Sign up
157. Dzięcielec, "III Bieg Patriotów" Sign up
158. Tczew, "XXIX Uliczny Bieg Sambora " Sign up
159. Wrocław, " Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Wielką Sowę" Sign up
160. Sopot, "Bieg Niepodległej" Sign up
161. Kosakowo, "XIV Bieg z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości" Sign up
162. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - Biegi dzieci" Sign up
163. Płońsk, "Bieg Niepodległości - Płońsk" Sign up
164. Łeba, "Duathlon i MTB Łeba 2019" Sign up
165. Gdynia, "Wielka Korona" Sign up
166. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - listopad" Sign up
167. Rumia, "XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2" Sign up
168. Szczytno, "#005 Andrzejkowy Bieg Morsów " Sign up
169. Sopot, "Bieg W Pi#du" Sign up
170. Łeba, "Finał Korony Północy Polski - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Sign up
171. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II" Sign up
172. Mikołajki, "XV Mikołajkowe Biegi Uliczne - VII Półmaraton MIkołajkowy " Sign up
173. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3" Sign up
174. Mikołajki, "XV Mikołajkowe Biegi Uliczne - Mikołajkowa Dyszka" Sign up
175. Gdańsk, "Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1" Sign up
176. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Sign up
177. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - grudzień" Sign up
178. Sopot, "Bieg Karnawałowy - Grand Prix Trójmiasta #2" Sign up
179. Gdynia, "Bieg Walentynkowy - Grand Prix Trójmiasta #3" Sign up
180. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski" Sign up
181. Gdynia, "Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Sign up
182. Rumia, "Piekło Północy 2020" Sign up
183. Gdynia, "Testowa indywidualna" Sign up
184. Gdynia, "Testowa zespołowa" Sign up
185. Testowo, "Testowa 1" Sign up
186. Testowo Testowa, "Testowa 237" Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ