Online events enrollment

Join one of the events on our list
or create your own event and invite potential participants

# Name
1. Starogard Gdański, "Run Gym Classic - Hardcorowy Trening Obwodowy" Sign up
2. Starogard Gdański, "Run Gym Kids - Hardcorowy Trening Obwodowy" Sign up
3. Włocławek, "V Bieg Cudu nad Wisłą" Sign up
4. Suwałki, "Rodzinny Bieg Śniadaniowy" Sign up
5. Rozłazino, "Bieg po radość z życia" Sign up
6. Tczew, "II Bieg Na Dystansie 10 Km Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu II Mistrzostwa Polski Kolejarzy 2020" odwołano
7. Gdynia, "Bikini SummeRUN 2020" Sign up
8. Gądno, "Rowerem na szlaku Pana Samochodzika- Gądno" Sign up
9. Swornegacie, "SworneRace 2020 Alpina bieg trailowy 10 km" Sign up
10. Bruk/Nowiny/Żuławka Sztumska - Gmina Dzierzgoń, "TRYPTYK HISTORYCZNY W GMINIE DZIERZGOŃ" Sign up
11. Tczew, "Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej #4" Sign up
12. Włocławek, "4 Włocławski Bieg Nocny" Sign up
13. Tczew, "GP Tczewa 2020 w Tenisie Ziemnym #4" Sign up
14. Solec Kujawski, "II Wyścig Rowerowy " Sign up
15. Łebień, "Czarna Trasa Nordic Walking - Start Łebień – „pn Eldorado”" Sign up
16. Łódź, "III Bieg Głodomora" Sign up
17. Sztum, "IV SZTUMSKI NOCNY BIEG ŚWIĘTOJAŃSKI i MARSZ NORDIC WALKING" Sign up
18. Strzepcz, "2# Cyklo Strzepcz - wyścig szosowy" Sign up
19. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork" odwołano
20. Gdańsk, "Bieg na Piątkę "Parkowa Piątka - Park Nadmorski im.R.Reagana"" Sign up
21. Pabianice , "II etap X Jurajski Puchar Nordic Walking - Pabianice " Sign up
22. Bożepole Małe, "II Rodzinny Rajd Rowerowy" Sign up
23. Trójmiasto, "Mistrzostwa Galaktyki w BIEGU TYŁEM" Sign up
24. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork - SZTAFETY" odwołano
25. Mątowy Wielkie k. Miłoradza, "II Żuławski Bieg i Marsz Nordic Walking im. Błogosławionej Doroty " Sign up
26. Cała Polska, "„Ready Steady GO....Leon” – I bieg charytatywny dla Leona – Fundacja Iskierka" Sign up
27. Tczew, "Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej #5" Sign up
28. Bieniszew, "gRUNt III Bieg po Puszczy Bieniszewskiej" Sign up
29. Tczew, "GP Tczewa 2020 w Tenisie Ziemnym #5" Sign up
30. Jastarnia, "XI Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VII Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Sign up
31. Czosnów, "XIV Czosnowski Rajd Rowerowy" Sign up
32. Turtul, "Predathlon Turtul 2020" Sign up
33. Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, "Kajakowa Przygoda na Wyspie Sobieszewskiej" Sign up
34. Jurata, "X Bałtycki Bieg Brzegiem Morza - biegi dla dzieci" odwołano
35. Krępa Kaszubska, "Czarna Trasa Nordic Walking - Krępa Kaszubska – „Miejsca Pamięci Historycznej” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Sign up
36. Tczew, "VI Dycha nad Wisłą - BGPK 2020" Sign up
37. Tczew, "Pocztowy Marsz Nad Wisłą Nordic Walking - VII Pomorskie Święto Wisły" odwołano
38. Czosnów, "MOC Muzyki vol. 2" Sign up
39. Cała Polska, "Wirtualny V Charytatywny Koci Bieg. Bieg dla Krystiana" Sign up
40. Sumin , "Swimrun Sumin 2020" Sign up
41. Sumin, "Swimrun Sumin 2020 - starty indywidualne" Sign up
42. Cedry Wielkie , "Rowerowe Żuławy Cyklo Cedry Wielkie" Sign up
43. Żukowo, "Turniej Siatkówki Plażowej #2" Sign up
44. Kartuzy, Złota Góra, "IV. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Sign up
45. Nowe Miasto , ""Letnia Przygoda" 3 z 4 Biegów Kwartetu Biegowego pt. "Cztery Pory Roku"" Sign up
46. Gdynia, "ONE TERMINAL RUN GDYNIA HUTCHISON PORTS" odwołano
47. Cała Polska, "ZDOBĄDŹ SWOJE K2 - Bieg Wirtualny" Sign up
48. Cała Polska, "Wirtualna Piwna Mila" Sign up
49. Katowice, "Cała Polska #wyprzedźPrezesa - Wyścig z okazji 30 - lecia Hospicjum Cordis" Sign up
50. Sopot, "Sierpniowe Wyzwanie z MOSiR Sopot" Sign up
51. Augustów, "Rodzinny Rowerowy Rajd Wirtualny" Sign up
52. Starogard Gdański, "Zrób dyszkę, zrób zadyszkę - bieg wirtualny" Sign up
53. Supraśl, "Supraski Maraton Leśny (42/21/10km)" Sign up
54. Gdynia, "Grand Prix Trójmiasta #3" Sign up
55. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - wrzesień" Sign up
56. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - wrzesień, biegi dziecięce" Sign up
57. Jarosław, "Podkarpacki Puchar Nordic Walking 2020 - III Etap" Sign up
58. Obliwice, "Zielona Trasa Nordic Walking - Obliwice – „Zdobywamy SAHARĘ” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Sign up
59. Bytom - Miechowice, "V Cross-Mol" Sign up
60. Pieszyce, "Wyjazdowy trening nordic walking-Pieszyce - Wielka Sowa Cykl Marszy NW Korona Sudetów Polskich" Sign up
61. Krokowa, "1# CYKLO Krokowa - wyścig szosowy " Sign up
62. Rudy koło Solec Kujawski, "Solec Maraton Wilczym Tropem 6 - 100 Maratonów Artura" Sign up
63. Gdańsk Orunia Górna - zbiornik Augustowska, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 1/2 - Orunia Górna - GDA Południe - Bieg Główny - 5 km" Sign up
64. Kalisz, "Rodzinny Rajd Rowerowy Rowerowej Stolicy Polski" Sign up
65. Łódź, "TMLS # 12 + SETNY MARATON MICHAŁA KARWOWSKIEGO I PRZEMKA STUPNOWICZA" Sign up
66. Łomża , "II Otwarte Akademickie Mistrzostwa Łomży w biegu ulicznym" Sign up
67. Gdańsk Orunia Górna - zbiornik Augustowska, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 1/2 - Orunia Górna - GDA Południe - Biegi Młodzieżowe" Sign up
68. Obliwice, "XXXVIII Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera " Sign up
69. Puszcza Darzlubska - Darzlubie - Połczyno, "VI BIEG ZIEMI PUCKIEJ NA 10 KM" Sign up
70. Chorzów, "3 Charytatywny Bieg Oko w Oko z Rakiem" Sign up
71. Czerwonak, "I Gminne Mistrzostwa Nordic Walking" Sign up
72. Tarnowskie Góry, "IX Tarnogórski Bieg Przełajowy " Sign up
73. Puck, "XII Półmaraton Ziemi Puckiej" odwołano
74. Bydgoszcz, ""Waleczne Dzieciaki - Sowia Góra" Bieg przygodowy dla dzieci" Sign up
75. Boniewo, "Bieg Pamięci dla uczczenia Żołnierzy ,,Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem w dniach 11-12 września 1939 roku" Sign up
76. Sopot, "Piwna Mila 2020" odwołano
77. Srocko , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VII etap " Sign up
78. Żukowo, "24h Rajd Rowerowy ARKUN" Sign up
79. Sopot, "UV ColoRUN 2020" Sign up
80. Hel - Jastarnia - Rozewie, "V Maraton Północy "Bieg Czterech Latarni"" Sign up
81. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe" Sign up
82. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe" Sign up
83. Kuźnica - Rozewie, "II Półmaraton Północy Nordic Walking" Sign up
84. Owidz, "VII Bieg Grodzisko Cross - BGPK 2020" Sign up
85. Barlinek, "Wielka Barlinecka 7-ka - Start Wirtualny" Sign up
86. Malesowizna 24, "Kierunek Ultra Hańcza 2020" Sign up
87. Gdańsk Zaspa - Park. im Jana Pawła II, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 2/2 - Zaspa Młyniec - Bieg Główny - 5 km" Sign up
88. Handzlówka, "Podkarpacki Puchar Nordic Walking 2020 - IV Etap" Sign up
89. Jezierce, 62-010 , "Rajd przygodowy BUSOLA" Sign up
90. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking – Obliwice - Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Sign up
91. Malbork, "V Piknik Biegowy i Marsz Nordic Walking "Dla Autyzmu"" odwołano
92. Gniew, "Gniew, "VII Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw"" odwołano
93. Gdańsk Zaspa - Park. im Jana Pawła II, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/2- Zaspa Młyniec - dzieci " Sign up
94. Solec Kujawski, "IV Bieg Najeżony Przeszkodami JEŻYK" Sign up
95. Złoty Potok , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VIII etap " Sign up
96. Cała Polska, "Wirtualny Pizza Run 2020" Sign up
97. Sopot, "Sopocka Jesień - Biegi dla dzieci" Sign up
98. Sopot, "Sopocka Jesień" Sign up
99. Gmina Filipów, "IV Półmaraton Doliną Rospudy " Sign up
100. Gmina Filipów, "Filipowskiego Biegu Jaćwinga - 12.5km" Sign up
101. Osieczna, "WILCZA DYCHA- XVIII PIKNIK SPORTOWY MARSZ PO ZDROWIE" odwołano
102. Sopot, "NucleaRUN" Sign up
103. Cała Polska, "Międzynarodowy Dzień Bez Samochodu" Sign up
104. Dąbrowa Górnicza, "XXV BIEG HUTNIKÓW 2020" Sign up
105. Dziemiany, "Turystyczna Włóczęga ARKUN" Sign up
106. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY 2020 - biegi: 200 km, 100 km, 50 km, 25 km, 10 km" Sign up
107. Lasówka/Dolni Morawa, "Dolni Morawa - Ścieżka w obłokach - wyjazdowy trening nordic walking 26-27.09.2020" Sign up
108. Gdańsk, "Manhattan RUN IV / Manhattan Ninja Track" Sign up
109. Katowice, "II BIEG „Damy Radę”" Sign up
110. Reda, "VII Redzki Bieg na Jubileusz 30-lecia Samorządu" Sign up
111. Lębork, "6# Cyklo Lębork - wyścig szosowy " Sign up
112. Kartuzy, "2# Cyklo Kartuzy - wyścig szosowy" Sign up
113. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY - biegi dla dzieci" Sign up
114. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY - biegi rodzinne" Sign up
115. Skarszewy, "Bieg wokół Jeziora – „Borówno Cross” i marsz Nordic Walking - BGPK 2020 (nowa data!!!)" odwołano
116. Cała Polska, "Back to school " Sign up
117. Polska , "50+ km w Październiku - Wyzwanie dla każdego amatora!" Sign up
118. Cała Polska, "BIEGOWE WYZWANIE " STUKILOMETROWY BIEGACZ ZAWODOWY "" Sign up
119. Pasłęk, "Korona Północy - Pasłęk - WIRTUALNIE" Sign up
120. Szelment, "Jesionowa Cross 2020" Sign up
121. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - październik" Sign up
122. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - październik, biegi dziecięce" Sign up
123. Hajnówka, "XI Hajnowska Dwunastka" Sign up
124. WROCŁAW, "I MISTRZOSTWA MORSÓW NA SMOKACH" Sign up
125. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy drużynowe)" Sign up
126. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy indywidualne)" Sign up
127. Osie, "XXXI Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - BGPK 2020" Sign up
128. Gdańsk, "6. Pomorska Sztafeta Firm " Sign up
129. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski dla dzieci z Ola Kaliska" Sign up
130. Puszcza Bydgoska, "Bieg Sztafetowy w 100.lecie powrotu Bydgoszczy do macierzy" Sign up
131. Skuły, "6 Dycha Strażacka" Sign up
132. Grodzisk Mazowiecki, "1. Otwarte Mistrzostwa Polski w NW oraz 1. Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Biegach Przełajowych Masters." Sign up
133. Grójec, "Grójecka Dycha 9.5 pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Grójec " Sign up
134. Gdańsk, "przeRUNbane" Sign up
135. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski z Flex Poland" Sign up
136. Jastarnia - Władysławowo, "XVII Pielgrzymi Półmaraton o Memoriał Jana Pawła II" Sign up
137. Cała Polska, "HEHESZKI - bieg wirtualny" Sign up
138. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - biegi: 5 km, 10 km, 20 km" Sign up
139. Szpęgawsk, "VIII Maraton MTB ,,Kociewie Szlakiem"" Sign up
140. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - biegi dla dzieci " Sign up
141. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - sztafeta" Sign up
142. Skórcz, "Bieg Jurka przez Bory Tucholskie - BGPK 2020 (nowa data!!!)" Sign up
143. Skórcz/Borówno/Smętowo/Skarszewy/Osieczna/Tczew/Owidz, "III Biegowe Grand Prix Kociewia 2020 - Klasyfikacje" Sign up
144. Cała Polska, "WIRTUALNA Grójecka Dycha 9.5 pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Grójec " Sign up
145. Kościelna Jania, gm. Smętowo Graniczne, "XXV Wojewódzkie Biegi Przełajowe „Szlakami Jana z Jani” - BGPK 2020" Sign up
146. Szczęsne, gm. Grodzisk Mazowiecki, "6. GRODZISKIE BIEGI RODZINNE." Sign up
147. Cała Polska, "ZDOBĄDŹ SWOJE LHOTSE" Sign up
148. Kobylnica, "Festiwal Sportu - Kobylnica - Biegi Młodzieżowe" Sign up
149. Lubuń gm. Kobylnica, "Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - Korona Północy - Lubuń gm. Kobylnica + bieg 5km" Sign up
150. Lubuń gm. Kobylnica, "Korona Północy - Lubuń gm. Kobylnica + bieg 5km WIRTUALNIE" Sign up
151. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Maraton 42km" Sign up
152. Sasino, "1. Ogólnopolski Rajd Drużyn w Sasinie" Sign up
153. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Półmaraton 21km" Sign up
154. Sopot, "MonsteRUN" Sign up
155. Cała Polska, "BIEGOWE WYZWANIE DZIKA " Powalcz z czasem"" Sign up
156. Cała Polska, "PanDa 3" Sign up
157. Sopot, "Bieg Niepodległej" Sign up
158. Płońsk, "VIII Bieg Niepodległości Płońsk 2020 " Sign up
159. Trójmiasto, "ANOmalia #7" Sign up
160. Sopot, "Bieg w pi#du 2020" Sign up
161. Obliwice, "VIII Mikołajowe Nordic Walking Obliwice, Nowa Wieś Lęborska 2020" Sign up
162. Gdynia, "Impreza testowa 2" Sign up
163. Gdynia, "Testowa indywidualna" Sign up
164. Gdynia, "Testowa zespołowa" Sign up
165. Białystok, "I Przełajowy Bieg Wiosny" Sign up
166. Starogard Gdański, "38. Bieg Szpęgawski" Sign up
167. Testowo, "Testowa 1" Sign up
168. Testowo Testowa, "Testowa 237" Sign up
169. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - zapisy indywidualne" Sign up
170. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - rodzic z dzieckiem" Sign up
171. Olecko, "VIII Olecka Trzynastka" Sign up
172. Rumia, "Festiwal Biegowy ULTRA WAY" Sign up
173. Grudziądz, "Niebieski Bieg" Sign up
174. Piątnica, "V Charytatywny Bieg z Butelką Mleka " Sign up
175. Kliniska Wielkie, "MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ" Sign up
176. Gydnia, "Testowa moderatorzy" Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ