Klubowy Sprawdzian Formy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Zagajewski Przemysław Zagajewski Pierwoszyno Polska 1000m
2 SCHIMMELPFENIG Paweł Kartuzy Polska 1000m Akademia Biegowa Amator Kiełpino
3 Szlagowska Oliwia Szlagowska Kościerzyna Polska 1000m Akademia Biegowa Kościerzyna
4 Gruchała Radosław Kościerzyna Polska 1000m Akademia biegowa Kościerzyna
5 Balonis-Chyb Anna Gdynia Polska 1000m Akademia Biegowa Gdynia
6 Dowbusz Sebastian Kartuzy Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
7 Stencel Katarzyna Somonino Polska 1000m Akademia Biegowa Kiełpino
8 Stencel Grzegorz Somonino Polska 1000m Akademia Biegowa Kiełpino
9 Duzinkiewicz Bartosz Jankowo Gdańskie Polska 1000m Akademia Biegowa Amator Kiełpino
10 Klasa Jan Nowy klincz Polska 1000m Akademia Biegowa Koscierzyna
11 Przytarska - Szczęsna Edyta Gdańsk Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
12 Szczęsny Marcin Gdańsk Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
13 Miłejko Arkadiusz Grzybno Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
14 Sitterlee Weronika Kartuzy Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
15 Korzeniewska Wiktoria Goręczyno Polska 400m AMS
16 Grot Paulina Kościerzyna Polska 1000m Akademia Biegowa Kościerzyna
17 Reszczyński Paweł Kościerzyna Polska 1000m Akademia Biegowa Kościerzyna
18 Redzimski Wojciech Pępowo Polska 1000m Akademia Biegowa Kościerzyna
19 Słomińska Kinga Kościerzyna Polska 1000m Akademia Biegowa Kościerzyna
20 Marszewska Maja Hopowo Polska 400m Akademia Biegowa Kartuzy
21 Dymek Sebastian Kościerzyna Polska 1000m AB Kościerzyna
22 Kotłowska Agnieszka Łapalice Polska 400m Akademia Biegania
23 Miloch Aniela Somonino Polska 1000m
24 Sowa Krzysztof Koscierzyna Polska 1000m Akademia Biegowa Kościerzyna
25 Gutmański Łukasz Kościerzyna Polska 1000m Akademia Biegowa Kościerzyna
26 Kalinowska Paulina Kiełpino Polska 1000m
27 Dunst Bartek Kartuzy Polska 400m AMS Kartuzy
28 Cichy Bartosz Gdańsk Polska 400m SP47
29 Cichy Maja Gdańsk Polska 400m Sp47
30 Brzeska Julia Kartuzy Polska 400m Akademia Biegania
31 Nowakowska Kalina Kiełpino Polska 400m Akademia Biegowa Kartuzy
32 Półrola Leon Banino Polska 400m
33 Półrola Robert Banino Polska 1000m Akademia Biegowa Gdynia
34 Ujma Radosław Brodnica Górna Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
35 KRAUZA BEATA KARTUZY Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
36 Korzeniewska Liliana Goręczyno Polska 400m Akademia Biegowa Amator Kiełpino
37 Dzierżeńska Monika Gdańsk Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
38 Olszewska Maja Mirachowi Polska 400m AMS
39 Olszewska Natasza Mirachowi Polska 400m AMS
40 Olszewska Nadia Mirachowi Polska 400m AMS
41 Hejka Władek Kartuzy Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
42 Nieleszczuk Niko Kartuzy Polska 400m Akademia Biegowa Amator Kiełpino
43 Serkowska Anna Kartuzy Polska 1000m Akademia Biegowa Kartuzy
44 Kryszewska Martyna Kartuzy Polska 400m
45 Borowska Dąbrówka Kamienicka Huta Polska 400m
46 Krawiecka Klaudia Somonino Polska 1000m Akademia Biegowa Kiełpino
47 Salewski Jan Gdynia Polska 1000m Akademia Biegania Gdynia


Wyświetleń: 2386

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ