Leśny Bieg i Leśny Marsz
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 KONATOWSKI Tadeusz Gdynia 21 km bieg opłacono on-line
2 Paga Marcin Gdynia 10 km bieg PAGA opłacono on-line
3 Moderhak Mateusz Gdańsk 21 km bieg opłacono on-line
4 Pniewski Maciek Gdynia 21 km bieg opłacono on-line
5 BRZOZOWSKA RENATA GDYNIA 21 km nordic walking opłacono on-line
6 Hebanowski Łukasz Gdynia 10 km bieg
7 Prasek Bohdan Gdynia 10 km nordic walking opłacono on-line
8 Prasek Lucyna Gdynia 21 km bieg opłacono on-line
9 Zwolińska Aneta Mosty 10 km bieg opłacono on-line
10 Mika Adam Gdynia 10 km bieg opłacono on-line
11 Wojnarowska Marcelina Reda 10 km bieg opłacono on-line
12 Cholewiński Tomasz Gdańsk 10 km bieg opłacono on-line
13 Renachowski Mirosław Reda 21 km bieg OPEC GDYNIA/BIEGAMYRAZEM.PL opłacono on-line
14 Grzybowski Jakub Gdynia 21 km bieg opłacono on-line
15 Grzybowski Maksym Gdynia 10 km bieg LKS Zorza Gdynia opłacono on-line
16 Stolarczyk Konrad Gdynia 10 km bieg - mieszkańcy Witomina Leśniczówki opłacono on-line
17 Szczepański Bartosz Gdańsk 10 km bieg opłacono on-line
18 Filipiak Beata Elbląg 10 km bieg opłacono on-line
19 Azarewicz Grzegorz Gdańsk 21 km bieg opłacono on-line
20 KAŁUŻNA ANNA GDAŃSK 10 km nordic walking opłacono on-line
21 WASINIEWSKA-KRUPA KATARZYNA GDAŃSK 10 km nordic walking opłacono on-line
22 Słomkowski Mateusz Włocławek 21 km bieg opłacono on-line
23 Misiak Daniel Gdynia 10 km bieg Ring Raiders opłacono on-line
24 Kubicka Aleksandra Kubicka Gdańsk 10 km bieg opłacono on-line
25 Pękalska Monika Elbląg 10 km bieg opłacono on-line
26 Saczuk Magda Gdańsk 21 km bieg Wild Team opłacono on-line
27 LIPIŃSKA IWONA GDAŃSK 10 km nordic walking Elite Team opłacono on-line
28 Worzała Aleksandra Gdańsk 21 km bieg OIRP Gdańsk opłacono on-line
29 felon michal gdynia 10 km bieg - mieszkańcy Witomina Leśniczówki opłacono on-line
30 Nowakowski Łukasz Gdynia 21 km bieg Endure Team/LOTOS Team opłacono on-line
31 Hołubasz Paweł Lębork 10 km bieg opłacono on-line
32 Piesik Patryk Chojnice 10 km bieg opłacono on-line
33 Tabaczyński Łukasz Gdańsk 10 km bieg wD opłacono on-line
34 Skrzydlo Szymon Gdańsk 10 km nordic walking opłacono on-line
35 Pilecka Prądzyńska Anna Gdynia 10 km nordic walking pendolino opłacono on-line
36 Depka Prądzyński Olgierd Gdynia 21 km nordic walking biegamyrazem.pl opłacono on-line
37 Jałkiewicz Alek Jałkiewicz pogórze 10 km bieg opłacono on-line
38 Pallach Lech Gdynia 21 km bieg biegamyrazem.pl opłacono on-line
39 Frąckowiak Tomasz Gdynia 21 km nordic walking opłacono on-line
40 Radulski Radosław Gdańsk 10 km bieg opłacono on-line
41 Bury Paweł Gdynia 10 km bieg opłacono on-line
42 Kochan Joanna Człuchów 10 km nordic walking opłacono on-line
43 Kuncewicz Sławomir Gdańsk 21 km bieg opłacono on-line
44 Prokop Aleksandra Elbląg 10 km bieg Biegam bo lubię opłacono on-line
45 Przybyło Monika Mosty 10 km bieg opłacono on-line
46 Słowik Damian Gdynia 21 km bieg BOB Runner opłacono on-line
47 Kaliszkowski Ireneusz Chełm 21 km bieg Pro Art Gdańsk opłacono on-line
48 Kurgan Wiktoria Gdynia 10 km nordic walking - mieszkańcy Witomina Leśniczówki Gimnazjum Nr 8 w Gdyni opłacono on-line
49 Kurgan Paweł Gdynia 10 km nordic walking - mieszkańcy Witomina Leśniczówki opłacono on-line
50 Kurgan Anna Gdynia 10 km nordic walking - mieszkańcy Witomina Leśniczówki opłacono on-line
51 Kochan Robert Człuchów 21 km bieg opłacono on-line
52 Wiśniewski Marek Bojano 10 km bieg Bojano Biega opłacono on-line
53 Walencik Grzegorz Elbląg 21 km bieg KeepMoving.pl opłacono on-line
54 Lipko Adrianna Gdynia 21 km nordic walking Pendolino opłacono on-line
55 Legieć Paweł Gdańsk 10 km bieg opłacono on-line
56 Lipinska Paulina Gdynia 21 km bieg opłacono on-line
57 Olszewski Sebastian Witomino 21 km bieg opłacono on-line
58 Plata Arkadiusz Gdańsk 21 km bieg opłacono on-line
59 Adamus Jarosław Gdańsk 10 km bieg opłacono on-line
60 Roczniok Piotr Gdynia 10 km bieg Parkrun Gdynia opłacono on-line
61 Lewiński Jakub Wejherowo 21 km bieg opłacono on-line
62 Koncewicz Marek Gdynia 21 km nordic walking opłacono on-line
63 Kubicki Leszek Gdańsk 10 km bieg opłacono on-line
64 Richert Danuta Tuchom 10 km bieg opłacono on-line
65 Gładkowski Grzegorz Reda 10 km bieg BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
66 Niewińska Beata Gdańsk 21 km nordic walking opłacono on-line
67 Pankiewicz Leszek Banino 10 km bieg opłacono on-line
68 Fiedorowicz Asia Klepacze 21 km bieg opłacono on-line
69 Pankiewicz Mariola Gdańsk 21 km bieg opłacono on-line
70 Sikorra Janina Lędziechowo 10 km nordic walking opłacono on-line
71 Prętnik Dawid Rumia 21 km bieg OSNiP WP opłacono on-line
72 Krojec Urszula Banino 21 km bieg opłacono on-line
73 Osińska Beata Gdańsk 10 km bieg opłacono on-line
74 Rożyk Magdalena Gdynia 21 km bieg biegamyrazem/oknobur opłacono on-line
75 Szymanowski Eugeniusz Lębork 10 km nordic walking Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE opłacono on-line
76 Szymanowska Hanna Lębork 10 km nordic walking Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE opłacono on-line
77 Czapiewski Andrzej GDYNIA 21 km bieg opłacono on-line
78 Błaszczyk Karolina Gdańsk 10 km nordic walking Elite Team opłacono on-line
79 Dalke Jowita Gdańsk 10 km bieg opłacono on-line
80 Bocianowska Justyna Gdańsk 10 km bieg Patologia(s)portu Team opłacono on-line
81 Miłosz Rafał Pogórze 21 km bieg CKZiU nr1 Gdynia opłacono on-line
82 Stangel Piotr Gdynia 10 km bieg opłacono on-line
83 Dużyńska Agata Gdańsk 21 km bieg Biegaj z Głową opłacono on-line
84 Madej Krzysztof Kuleszewo 21 km bieg Mróweczki opłacono on-line
85 Majewska Agnieszka Elbląg 10 km bieg BIEGAM BO LUBIĘ opłacono on-line
86 Prokop Anna Elbląg 10 km bieg BIEGAM BO LUBIĘ opłacono on-line
87 Prokop Mariusz elbląg 10 km bieg BIEGAM BO LUBIĘ opłacono on-line
88 Zielecki Adam Gdynia 21 km bieg opłacono on-line
89 Godlewski Paweł Gdynia 21 km bieg opłacono
90 kubiak karolina WEJHEROWO 21 km bieg excalibur opłacono on-line
91 Jankowska Justyna Słupsk 21 km bieg Mróweczki opłacono on-line
92 Raczyńska Ewa Gdynia 21 km bieg biegamyrazem.pl opłacono on-line
93 Witkowski Piotr Rumia 10 km nordic walking OPEC Gdynia opłacono on-line
94 Albecki Tomasz Wejherowo 21 km bieg opłacono on-line
95 Bernisz Magdalena Gdansk 10 km bieg opłacono on-line
96 ROSA BOGUMIŁA GDYNIA 10 km nordic walking OPEC opłacono on-line
97 Szabłowska Iwona Juszkowo 10 km bieg opłacono on-line
98 Macioch Martyna Gdańsk 10 km bieg Wild Team opłacono on-line
99 BĄBA DOROTA ZUKOWO 10 km bieg opłacono on-line
100 klawikowskI jacek GDYNIA 10 km bieg opłacono on-line


Wyświetleń: 33880

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ