Finał Grand Prix Zachodniopomorskiego 5/5
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szarszunowicz Mariusz Pasłęk dystans profesjonalny 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
2 Rinc Małgorzata Gdynia dystans 5 km opłacono on-line
3 Bujnicka Magdalena Pasłęk dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
4 Bujnicki Marcin Pasłęk dystans profesjonalny 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
5 Stańczykowski Marcin Drawsko Pomorskie dystans 5 km - osoby niepełnosprawne opłacono on-line
6 Koncewicz Marek Gdynia dystans profesjonalny 10 km Elite Team Gdynia opłacono on-line
7 Kobylarz Mariusz Drawsko Pomorskie dystans 5 km - osoby niepełnosprawne Stowarzyszenie Filar opłacono on-line
8 Rogalski Robert Drawsko Pomorskie dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Stowarzyszenie Filar opłacono on-line
9 Chilla Maciej Drawsko Pomorskie dystans 5 km - osoby niepełnosprawne Stowarzyszenie Filar opłacono on-line
10 Bolewicz Antoni Drawsko Pomorskie dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Stowarzyszenie Filar opłacono on-line
11 NAKONIECZNY Grzegorz Szczecin dystans profesjonalny 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
12 Oleszczuk Teresa Barlinek dystans profesjonalny 10 km Barlinek to mnie rusza
13 Łazęcka Magda Barlinek dystans 5 km Barlinek to mnie rusza
14 Picz Damian Barlinek dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza
15 Paradisz Wojciech Barlinek dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza
16 Łazęcki Jakub Barlinek dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza
17 Więczkowski Konrad Barlinek dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza
18 Kuk Dawid Barlinek dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza
19 Bunda Adrianna Barlinek dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza
20 Baranowska Paulina Barlinek dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza
21 Baranowska Martyna Barlinek dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza
22 Oleszkiewicz Martyna Barlinek dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza
23 Maciejewska Wiktoria Barlinek dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza
24 Staszewska Nikola Barlinek dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza
25 Granowska Kinga Barlinek dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza
26 Majewska Lidia Ewa Starogard Łobeski dystans profesjonalny 10 km opłacono on-line
27 Laskowski Dariusz Drawsko Pomorskie dystans 5 km - osoby niepełnosprawne Stowarzyszenie Filar opłacono on-line
28 Laszczewska Anna Drawsko Pomorskie dystans 5 km Stowarzyszenie Filar opłacono on-line
29 Brożek Szymon Drawsko Pomorskie dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Stowarzyszenie Filar opłacono on-line
30 Bujnowski Edward Drawsko Pomorskie dystans 5 km - osoby niepełnosprawne Stowarzyszenie Filar opłacono on-line
31 Wolański Marcin Drawsko Pomorskie dystans 5 km - osoby niepełnosprawne Stowarzyszenie Filar opłacono on-line
32 Wagner Łukasz Drawsko Pomorskie dystans 5 km - osoby niepełnosprawne Stowarzyszenie Filar opłacono on-line
33 Minkiewicz Elżbieta Drawsko Pomorskie dystans 5 km Stowarzyszenie Filar opłacono on-line
34 Urszula Bolewicz Drawsko Pomorskie dystans 5 km Stowarzyszenie Filar opłacono on-line
35 Walter Monika Drawsko Pomorskie dystans 5 km - osoby niepełnosprawne Stowarzyszenie Filar opłacono on-line
36 Adamiak Ewa Widuchowa dystans 5 km opłacono on-line
37 Koncewicz Aneta Gdynia dystans 5 km Elite Team Gdynia opłacono on-line
38 Miksza Maja Stargard dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
39 Miksza Szymon Stargard dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
40 Miksza Adam Stargard dystans 5 km opłacono on-line
41 Miksza Katarzyna Stargard dystans 5 km opłacono on-line
42 Frąckowiak Mateusz Wieleń dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. ZS Rosko opłacono on-line
43 Frąckowiak Roman Wieleń dystans 5 km ZS Rosko opłacono on-line
44 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń dystans 5 km ZS Rosko opłacono on-line
45 Czekajło Franciszek Drezdenko dystans profesjonalny 10 km REMI opłacono on-line
46 Chliszcz Mirosława Kamień Pomorski dystans 5 km opłacono on-line
47 Kozłowska Anna Stare Kurowo dystans profesjonalny 10 km opłacono on-line
48 Kozłowski Piotr Stare Kurowo dystans profesjonalny 10 km opłacono on-line
49 MAKOCKA HALINA szczecin dystans profesjonalny 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
50 Mituła Aleksandra Szczecin dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
51 Soroka-Mituła Grażyna Szczecin dystans 5 km opłacono on-line
52 Praduń Michał Koszalin dystans 5 km - osoby niepełnosprawne opłacono on-line
53 Szczypek Ela Slupsk dystans 5 km Klub DWA KIJE SŁUPSK opłacono on-line
54 Szudarski Marek Słupsk dystans 5 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
55 Szudarski Edward Słupsk dystans 5 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
56 Wilkołek-Szudarska Saturnina Słupsk dystans 5 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
57 Smarszcz Grażyna Lębork dystans 5 km Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE
58 Smarszcz Wiesław Lębork dystans profesjonalny 10 km Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE
59 Motoczyński Krzysztof Bydgoszcz dystans 5 km GOSIR Osielsko
60 DUSZA KAJETAN SZCZECIN dystans profesjonalny 10 km NORDIClub Szczecin opłacono on-line
61 SUCHECKA Regina LUBIN dystans 5 km niezrzeszona
62 Grodzki Ireneusz Gorzów wlkp. dystans 5 km
63 Banach Andrzej Gryfice dystans 5 km RUNGRYF GRYFICE opłacono on-line
64 Kulczycki Jan Kulczycki GDAŃSK dystans 5 km opłacono on-line
65 Szczawik Barbara Widuchowa dystans 5 km opłacono on-line
66 Wąs Irena Dobrzany dystans 5 km opłacono on-line
67 Lubawiński Jerzy Świdwin dystans 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
68 Cetera Janusz Dziwnówek dystans 5 km - osoby niepełnosprawne Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
69 Gabert Beata Szczecin dystans profesjonalny 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
70 ŻOŁNO MAGDA GORZÓW WIELKOPOLSKI dystans profesjonalny 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
71 Paliwoda Kasia Mierzyn dystans profesjonalny 10 km EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN opłacono on-line
72 Bohdankiewicz Dorota Krzypnica dystans 5 km opłacono on-line
73 Szymska Małgorzata Szczecin dystans 5 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
74 Linhard Bożena Sierakowo dystans 5 km opłacono on-line
75 Perlik Wiesław Zielonka dystans profesjonalny 10 km opłacono on-line
76 Madej Agnieszka Widuchowa dystans 5 km Nordic Walking Widuchowa opłacono on-line
77 DUDEK KAZIMIERZ ŚWIERZAWA dystans 5 km NIEZRZESZONY opłacono on-line
78 Biernacka Helena Police dystans profesjonalny 10 km opłacono on-line
79 Górska Agnieszka Police dystans profesjonalny 10 km opłacono on-line
80 Dobrowolska Dorota Dobrowolska Szczecin dystans profesjonalny 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
81 Golus Lech Szczecin dystans profesjonalny 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
82 Golus Urszula Szczecin dystans profesjonalny 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
83 Lener Sławomir Szczecin dystans profesjonalny 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
84 Żamojcin Marek Szczecin dystans profesjonalny 10 km opłacono on-line
85 Żamojcin Małgorzata Szczecin dystans 5 km opłacono on-line
86 DUSZA ANNA SZCZECIN dystans profesjonalny 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 8724

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ