Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kankowski Kordian Luzino 2 km GOSRiT Luzino 2007
2 Kankowska Dominika Luzino 4 km
3 Kankowski Paweł Luzino 4 km
4 Kankowska Justyna Luzino 4 km
5 Hirsz Wiesława Kiełpino 4 km Akademia Biegowa AMATOR Kiełpino
6 Śliwińska Edyta Kosakowo 4 km
7 Wnuk Błażej Wielki Klincz 4 km Maratończyk Wielki Klincz
8 Teska Martyna Gdynia 2 km
9 Singer Wiesław Połęczyno 4 km
10 Wnuk Stanisław Wielki Klincz 2 km Maratończyk Wielki Klincz
11 Kubacki Jacek Starogard Gdański 2 km
12 Cała Małgorzata Bytów 4 km
13 Chyła Agnieszka Gdynia 4 km
14 waldowski roman Gdańsk 2 km
15 Towarnicka Izabela Gdynia 4 km
16 Miłkowska Jolanta Gdynia 4 km Team Deaf
17 Teska Michał Gdynia 4 km Te Rowery
18 Teska Patrycja Gdynia 2 km Te Rowery
19 Teska Izabela Gdynia 2 km Te Rowery
20 Rekowski Kazimierz 83-110 Tczew 4 km Biegający Tczew/Eaton Running Team
21 Kazyaka Katarzyna Gdynia 4 km
22 Benka Jakub Goręczyno 2 km Akademia Biegowa Kiełpino
23 Czaja Krzysztof Łączyno 2 km
24 Lewańczyk Marcin Skorzewo 4 km Biegnę dla WOŚP
25 Klawikowski Tomasz Goręczyno 4 km Akademia Biegowa AMATOR Kiełpino
26 Klawikowska Paulina Goręczyno 4 km Akademia Biegowa AMATOR Kiełpino
27 Kordecki Robert Wielki Klincz 2 km Maratończyk Wielki Klincz
28 Jakubek Patryk Bytow 4 km Talex
29 Pacan Bartosz Bytów 4 km
30 Madej Krzysztof Kuleszewo 4 km
31 Jankowski Karol Słupsk 2 km
32 Jankowska Justyna Słupsk 4 km
33 Pacan Mirosława Bytów 2 km Świat płytek u Kryspina
34 Nikel Martyna Rumia 4 km KONTENER FORMY
35 Kwiatkowska Anna Leszno 2 km
36 Szmidt Marta Kaliska 2 km
37 Szwichtenberg Magdalena Goręczyno 4 km
38 Gruchała Julia Goręczyno 2 km
39 Gruchała Przemysław Goręczyno 4 km
40 Gruchała Agnieszka Goręczyno 4 km
41 SKURTYS DAGMARA REDA 4 km
42 Skurtys Kornelia REDA 2 km
43 Skurtys Amelia REDA 2 km Run Pro Sport
44 Skurtys Cezary REDA 4 km Run Pro Sport
45 Popiel Marek Gdańsk 4 km Turbodoładowani
46 Gawron Barbara Bytów 2 km KB GOCH Bytów
47 Brzeski Dariusz Kiełpino 4 km Akademia Biegowa Amator Kiełpino
48 Woźniak Michał Brodnica Górna 4 km
49 Klawikowski Arkadiusz Brodnica Górna 4 km
50 Heland Jan Gdańsk 2 km
51 Heland Grzegorz Gdańsk 2 km Sp.24 Gdańsk
52 Gawron Agata Bytów 2 km SP nr 1 w Bytowie
53 Gawron Piotr Bytów 4 km KB GOCH Bytów
54 Richert Danuta Tuchom 4 km
55 Toporek Rafał Przodkowo 4 km Team Deaf
56 Toporek Aleksanrda Przodkowo 4 km Team Deaf
57 Rejter Bartlomiej Glinno 4 km Akademia Biegowa Kartuzy
58 Pionk Rafał Chwaszczyno 4 km
59 Domaszk Zbigniew Bytöw 4 km
60 Sitarczuk Mariusz Gdańsk 4 km
61 Rumkowski Piotr Gdynia 4 km
62 Klasa Jakub Mściszewice 4 km
63 Klasa Ania Mściszewice 4 km Akademia Biegowa Amator Kiełpino
64 Knitter-Klasa Edyta Mściszewice 4 km Akademia Biegowa Amator Kiełpino
65 Klasa Michał Mściszewice 4 km Akademia Biegowa Amator Kiełpino
66 Lis Jacek Borkowo 2 km
67 Szmidt Adrian Kaliska 4 km
68 Cała Dawid Bytów 2 km
69 Cała Lena Bytów 2 km
70 Cała Małgorzata Bytów 2 km
71 Cała Bartosz Bytów 2 km Karate Klub Bytów
72 Radecka-Mikulicz Liliana Dąbrowa 4 km kordas-stepska wycena nieruchomości
73 Schroeder Grzegorz Gdańsk 4 km agapilecka.pl
74 Pilecka Agnieszka Gdańsk 4 km agapilecka.pl
75 LEWAŃCZYK SYLWIA STĘŻYCA 2 km Biegnę dla WOŚP


Wyświetleń: 7617

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ