Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sowa Krzysztof Koscierzyna START Biegowa Piątka dla Kornela
2 Sowa Joanna Koscierzyna START Biegowa Piątka dla Kornela
3 Łosiński Wojciech Nowa Kiszewa START Biegowa Piątka dla Kornela
4 Szwichtenberg Karol Kolbudy START Biegowa Piątka dla Kornela
5 Klein Radosław Egiertowo START Biegowa Piątka dla Kornela
6 Okuniewski Szymon Wielki Podleś START Biegowa Piątka dla Kornela
7 Klein Kamil Egiertowo START Biegowa Piątka dla Kornela
8 Lipiński Tomasz Rybaki START Biegowa Piątka dla Kornela
9 Kowalski Waldemar Borkowo START Biegowa Piątka dla Kornela
10 Krzaczkowska Izabela Stężyca START Biegowa Piątka dla Kornela
11 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański START Biegowa Piątka dla Kornela
12 Gruchała Julia Goręczyno START Biegowa Piątka dla Kornela
13 Gruchała Przemysław Goręczyno START Biegowa Piątka dla Kornela
14 Gruchała Agnieszka Goręczyno START Biegowa Piątka dla Kornela
15 Kąkol Mateusz Koscierzyna START Biegowa Piątka dla Kornela
16 Wójcik Damian Darłowo START Biegowa Piątka dla Kornela Runnerswalde Darłowo
17 Benka Jakub Goręczyno START Biegowa Piątka dla Kornela
18 Perszyński Cezary Steżyca START Biegowa Piątka dla Kornela
19 Perszyńska Wioletta Stężyca START Biegowa Piątka dla Kornela
20 Perszyński Daniel Steżyca START Biegowa Piątka dla Kornela
21 Niemczyk Urszula Chojnice START Biegowa Piątka dla Kornela
22 Rychłowski Andrzej Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
23 Ekman Zdzisław Gdynia START Biegowa Piątka dla Kornela
24 Richert Danuta Tuchom START Biegowa Piątka dla Kornela
25 Lewandowski Dariusz Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela klub aktywnego Pelpliniaka
26 Stoppa Wojciech Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
27 Roman Krzysztof Bolszewo START Biegowa Piątka dla Kornela Przecinak 77
28 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo START Biegowa Piątka dla Kornela Przecinak 77
29 Szmyt Dawid Starogard Gdański START Biegowa Piątka dla Kornela SKS STAROGARD GDAŃSKI
30 Makurat Agata Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
31 komorowski kamil rokocin START Biegowa Piątka dla Kornela
32 Styś Dariusz Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
33 Ebertowski Michał Starogard Gdański START Biegowa Piątka dla Kornela SKS Starogard Gdański
34 Zatorska-Radlińska Katarzyna Gdańsk START Biegowa Piątka dla Kornela
35 Wnuk Stanisław Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz
36 Wnuk Błażej Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz
37 JONIK Maciej Słupsk START Biegowa Piątka dla Kornela Morska Jednostka Rakietowa
38 Malek Andrzej Koscierzyna START Biegowa Piątka dla Kornela Pozytywna Endorfina
39 Kordecka Dominika Wielki klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz
40 Skweres Mariusz Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
41 SKWERES ADRIANA PELPLIN START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
42 Woźniak Michał Brodnica Górna START Biegowa Piątka dla Kornela
43 Singer Wiesław Połęczyno START Biegowa Piątka dla Kornela
44 Paradowska Iza Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
45 Tocha Zbigniew Skórcz START Biegowa Piątka dla Kornela Aktywni Kociewiacy
46 Błoński Roman Gdynia START Biegowa Piątka dla Kornela Australijska Team
47 Szlas Radosław tuchom START Biegowa Piątka dla Kornela Studio S7 Banino (Nieslyszacych )
48 Wendt Patryk Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela Wencik Team
49 Pobłocka Amelia Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
50 Pawłowska Patrycja Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
51 Pawłowska Paulina Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
52 Sieciński Marcin Żukowo START Biegowa Piątka dla Kornela studio S7 Banino
53 Węgiel Aleksandra Węgiel Słupsk START Biegowa Piątka dla Kornela
54 Michna Agnieszka Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
55 Michna Daniel Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
56 Bandurski Jacek SOPOT START Biegowa Piątka dla Kornela Sopot
57 Mokwiński Czesław Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
58 Reszczyński Paweł Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela
59 Homa Henryk Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
60 Zawadzki Kazimierz Błotnia 23 Gmina Trąbki Wielkie START Biegowa Piątka dla Kornela
61 Chojnacka Jolanta Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela
62 Chojnacki Krzysztof Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
63 Waśniewski Edward Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA
64 Kotłowska Julia Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
65 Pek Daniel Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
66 Zblewski Leszek Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
67 Szwichtenberg Magdalena Goręczyno START Biegowa Piątka dla Kornela
68 Stenka Karolina Grzybno START Biegowa Piątka dla Kornela
69 Brzeski Dariusz Kiełpino START Biegowa Piątka dla Kornela Akademia Biegowa Amator Kiełpino
70 Flisikowski Radosław Nowa Wieś Kościerska 58 START Biegowa Piątka dla Kornela Forrest Gump Kościerzyna
71 Kujawski Łukasz Żukowo START Biegowa Piątka dla Kornela GKS Żukowo
72 Czapiewska Monika Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
73 Kleist Nikola Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
74 Pepliński Piotr Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
75 Wica Sławomir Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
76 Etmański Maksymilian Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela
77 Drewczyński Daniel Liniewo START Biegowa Piątka dla Kornela Liniewo Biega
78 Kluczewska Emilia Bytów START Biegowa Piątka dla Kornela
79 Formella Karol Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela
80 Miotk Henryk Liniewo START Biegowa Piątka dla Kornela liniewo biega
81 Piepiorka Damian Wielki Podleś START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz
82 Kordecki Wiesław Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz
83 Lizakowski Patryk Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela
84 Peek Marcin Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela Szkoła pływania AQUATIC
85 Ebertowski Czesław Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz
86 Wochal Joanna Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela Formex
87 Formella Sławomir Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela Formex
88 Klasa Ania Mściszewice START Biegowa Piątka dla Kornela Akademia Biegowa Amator Kiełpino
89 Knitter-Klasa Edyta Mściszewice START Biegowa Piątka dla Kornela Akademia Biegowa Amator Kiełpino
90 Klasa Michał Mściszewice START Biegowa Piątka dla Kornela Akademia Biegowa Amator Kiełpino
91 Gontarz Rafał Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela Pozytywna Endorfina
92 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz
93 Lewańczyk Marcin Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela Akademia biegowa Amator kiełpino
94 Rekowski Kazimierz 83-110 Tczew START Biegowa Piątka dla Kornela
95 Kordecki Robert Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz
96 Jaworski Mateusz Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz
97 Zabrocka Anna Lipusz START Biegowa Piątka dla Kornela
98 Jurczyszyn Rafał Łysomiczki START Biegowa Piątka dla Kornela A&R
99 Zięba Joanna Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela A&R


Wyświetleń: 9233

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ