Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bandurski Jacek | SOPOT | START Biegowa Piątka dla Kornela | Sopot | ||
2 | Benka Jakub | Goręczyno | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
3 | Borzyszkowski Rafał | Wielki Klincz | START Biegowa Piątka dla Kornela | Maratończyk Wielki Klincz | ||
4 | Brzeski Dariusz | Kiełpino | START Biegowa Piątka dla Kornela | Akademia Biegowa Amator Kiełpino | ||
5 | Błoński Roman | Gdynia | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Australijska Team | |
6 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | START Biegowa Piątka dla Kornela | |||
7 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
8 | Czapiewska Monika | Skorzewo | START Biegowa Piątka dla Kornela | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
9 | Drewczyński Daniel | Liniewo | START Biegowa Piątka dla Kornela | Liniewo Biega | ||
10 | Dzwonkowski Nataniel | Wielki Klincz | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
11 | Ebertowski Czesław | Wielki Klincz | START Biegowa Piątka dla Kornela | Maratończyk Wielki Klincz | ||
12 | Ebertowski Michał | Starogard Gdański | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | SKS Starogard Gdański | |
13 | Ekman Zdzisław | Gdynia | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
14 | Etmański Maksymilian | Skorzewo | START Biegowa Piątka dla Kornela | |||
15 | FILIPÓW TADEUSZ | LĘBORK | START Biegowa Piątka dla Kornela | niezrzeszony | ||
16 | Flisikowski Radosław | Nowa Wieś Kościerska 58 | START Biegowa Piątka dla Kornela | Forrest Gump Kościerzyna | ||
17 | Formella Karol | Kościerzyna | START Biegowa Piątka dla Kornela | |||
18 | Formella Sławomir | Kościerzyna | START Biegowa Piątka dla Kornela | Formex | ||
19 | Gontarz Rafał | Kościerzyna | START Biegowa Piątka dla Kornela | Pozytywna Endorfina | ||
20 | Góra Przemysław | Nowy Podles | START Biegowa Piątka dla Kornela | |||
21 | gostkowska dorota | wielki klincz | START Biegowa Piątka dla Kornela | |||
22 | Gruchała Agnieszka | Goręczyno | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
23 | Gruchała Julia | Goręczyno | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
24 | Gruchała Przemysław | Goręczyno | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
25 | Grulkowski Paweł | Kościerzyna | START Biegowa Piątka dla Kornela | |||
26 | Homa Henryk | Pelplin | START Biegowa Piątka dla Kornela | Klub Aktywnego Pelpliniaka | ||
27 | Jasiński Bartosz | Głodowo | START Biegowa Piątka dla Kornela | |||
28 | Jaworski Mateusz | Wielki Klincz | START Biegowa Piątka dla Kornela | Maratończyk Wielki Klincz | ||
29 | Jeszke Seweryn | Skorzewo | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | KS Skorzewo/8699 | |
30 | JONIK Maciej | Słupsk | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Morska Jednostka Rakietowa | |
31 | Jurczyszyn Rafał | Łysomiczki | START Biegowa Piątka dla Kornela | A&R | ||
32 | Kąkol Mateusz | Koscierzyna | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
33 | Klasa Ania | Mściszewice | START Biegowa Piątka dla Kornela | Akademia Biegowa Amator Kiełpino | ||
34 | Klasa Michał | Mściszewice | START Biegowa Piątka dla Kornela | Akademia Biegowa Amator Kiełpino | ||
35 | Klein Kamil | Egiertowo | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
36 | Klein Radosław | Egiertowo | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
37 | Kleist Nikola | Skorzewo | START Biegowa Piątka dla Kornela | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
38 | Kluczewska Emilia | Bytów | START Biegowa Piątka dla Kornela | |||
39 | Knitter-Klasa Edyta | Mściszewice | START Biegowa Piątka dla Kornela | Akademia Biegowa Amator Kiełpino | ||
40 | komorowski kamil | rokocin | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
41 | Kordecka Dominika | Wielki klincz | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Maratończyk Wielki Klincz | |
42 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | START Biegowa Piątka dla Kornela | Maratończyk Wielki Klincz | ||
43 | Kordecki Wiesław | Wielki Klincz | START Biegowa Piątka dla Kornela | Maratończyk Wielki Klincz | ||
44 | Kotłowska Julia | Kościerzyna | START Biegowa Piątka dla Kornela | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
45 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
46 | Krzaczkowska Izabela | Stężyca | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
47 | Kujawski Łukasz | Żukowo | START Biegowa Piątka dla Kornela | GKS Żukowo | ||
48 | Lepa-Roman Magdalena | Bolszewo | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Przecinak 77 | |
49 | Lewańczyk Marcin | Skorzewo | START Biegowa Piątka dla Kornela | Akademia biegowa Amator kiełpino | ||
50 | Lewandowski Dariusz | Pelplin | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | klub aktywnego Pelpliniaka | |
51 | lewandowski ryszard | 83-423 Niedamowo 64 | START Biegowa Piątka dla Kornela | Forrest Gump Kościerzyna (Niedamowo) | ||
52 | Lipiński Tomasz | Rybaki | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
53 | Lizakowski Patryk | Wielki Klincz | START Biegowa Piątka dla Kornela | |||
54 | Makurat Agata | Skorzewo | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
55 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Pozytywna Endorfina | |
56 | Marzec Leszek | Dudyńce | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
57 | Michna Agnieszka | Pelplin | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
58 | Michna Daniel | Pelplin | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
59 | Miotk Henryk | Liniewo | START Biegowa Piątka dla Kornela | liniewo biega | ||
60 | Mokwiński Czesław | Pelplin | START Biegowa Piątka dla Kornela | Klub Aktywnego Pelpliniaka | ||
61 | Niemczyk Urszula | Chojnice | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
62 | Okuniewski Szymon | Wielki Podleś | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
63 | Paradowska Iza | Pelplin | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
64 | Pawłowska Patrycja | Skorzewo | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
65 | Pawłowska Paulina | Skorzewo | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
66 | Peek Marcin | Kościerzyna | START Biegowa Piątka dla Kornela | Szkoła pływania AQUATIC | ||
67 | Pek Daniel | Kościerzyna | START Biegowa Piątka dla Kornela | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
68 | Pepliński Piotr | Skorzewo | START Biegowa Piątka dla Kornela | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
69 | Perszyńska Wioletta | Stężyca | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
70 | Perszyński Cezary | Steżyca | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
71 | Perszyński Daniel | Steżyca | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
72 | Piepiorka Damian | Wielki Podleś | START Biegowa Piątka dla Kornela | Maratończyk Wielki Klincz | ||
73 | Pobłocka Amelia | Skorzewo | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
74 | Radelski Zdzisław | Kościerzyna | START Biegowa Piątka dla Kornela | BOTRANS MTB TEAM | ||
75 | Rekowski Kazimierz | 83-110 Tczew | START Biegowa Piątka dla Kornela | |||
76 | Reszczyński Paweł | Kościerzyna | START Biegowa Piątka dla Kornela | |||
77 | Richert Danuta | Tuchom | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
78 | Roman Krzysztof | Bolszewo | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Przecinak 77 | |
79 | Rychłowski Andrzej | Pelplin | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
80 | Sieciński Marcin | Żukowo | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | studio S7 Banino | |
81 | Singer Wiesław | Połęczyno | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
82 | SKWERES ADRIANA | PELPLIN | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
83 | Skweres Mariusz | Pelplin | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
84 | Sowa Joanna | Koscierzyna | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
85 | Sowa Krzysztof | Koscierzyna | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
86 | Stenka Karolina | Grzybno | START Biegowa Piątka dla Kornela | |||
87 | Stoppa Wojciech | Pelplin | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
88 | Styś Dariusz | Pelplin | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
89 | Styś Monika | Pelplin | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
90 | Szkobel Lucyna | Łubiana | START Biegowa Piątka dla Kornela | MTB Botrans Team | ||
91 | Szlas Radosław | tuchom | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Studio S7 Banino (Nieslyszacych ) | |
92 | Szmyt Dawid | Starogard Gdański | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | SKS STAROGARD GDAŃSKI | |
93 | Szwichtenberg Karol | Kolbudy | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
94 | Szwichtenberg Magdalena | Goręczyno | START Biegowa Piątka dla Kornela | |||
95 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Aktywni Kociewiacy | |
96 | Waśniewski Edward | Pelplin | START Biegowa Piątka dla Kornela | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | ||
97 | Węgiel Aleksandra Węgiel | Słupsk | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
98 | Wendt Patryk | Kościerzyna | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Wencik Team | |
99 | Wica Sławomir | Skorzewo | START Biegowa Piątka dla Kornela | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
100 | Wnuk Błażej | Wielki Klincz | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Maratończyk Wielki Klincz |
Wyświetleń: 12449