Puchar Bałtyku w Duathlonie i Maraton MTB
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szlas Radosław tuchom Maraton MTB MEGA głuchy opłacono on-line
2 Ropel Aleksander Żukowo Maraton MTB MEGA SELA BIKE KASZUBY
3 Wysocki Wojciech Szymbark Duathlon ŻUKS Stężyca
4 Jurkowski Rafal Gdansk Maraton MTB MINI opłacono on-line
5 Kwidziński Krzysztof Gdynia Duathlon
6 Kozuch Adam Tuchom Duathlon opłacono on-line
7 Strzelecki Paweł Lębork Duathlon KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono on-line
8 felon michal gdynia Duathlon OPEC Gdynia
9 Szabłowska Iwona Juszkowo Duathlon Kujavia3team opłacono on-line
10 Kamińska Marta Gdynia Maraton MTB MINI
11 Szkobel Lucyna Łubiana Duathlon Botrans MTB Team opłacono on-line
12 Lewiński Marcin Reda Duathlon opłacono on-line
13 barganska justyna bytów Maraton MTB MINI opłacono on-line
14 Marciniak Wojciech Gdansk Duathlon opłacono on-line
15 Walencki Paweł Gdańsk Duathlon opłacono on-line
16 Lipkowski Paweł Tczew Maraton MTB MINI opłacono on-line
17 Majkowska Adriana Bolszewo Maraton MTB MINI opłacono on-line
18 Bury Liliana Reda Maraton MTB MINI opłacono on-line
19 Świderski Ireneusz Pelplin Maraton MTB MINI opłacono on-line
20 Wiśniewski Michał Gdańsk Duathlon TRIATHLON TRÓJMIASTO opłacono on-line
21 Krzaczkowski Paweł Stężyca Duathlon LYNXNET Stężyca opłacono on-line
22 Hering Mateusz Hering Bytów Duathlon ULKS Talex Borzytuchom / Szkoła Pływania Delfinek Bytów opłacono on-line
23 Skweres Mariusz Pelplin Duathlon KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA opłacono on-line
24 Stoppa Wojciech Pelplin Maraton MTB MINI opłacono on-line
25 Górski Dariusz Pelplin Duathlon Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono on-line
26 Łopiński Aleksy Piła Duathlon Czarne pantery Piła opłacono on-line
27 Hildebrandt Iwona Strzepcz Maraton MTB MINI opłacono on-line
28 Gotówko Tomasz Reda Duathlon To Mi Kolarz opłacono on-line
29 Wilczyński Michał Lębork Maraton MTB MINI opłacono on-line
30 Laskowski Grzegorz Kartuzy Maraton MTB MINI Rowerowe Kaszuby
31 Gąszczyk Dariusz Gdynia Duathlon opłacono on-line
32 Zakrzewski Mariusz Starogard Gdański Duathlon DAMA opłacono on-line
33 Podwysocki Wojciech Pruszcz Gdański Duathlon Rango Team opłacono on-line
34 Lipski Marcin Jastrzębia Góra Maraton MTB MINI KLIF MTB TEAM
35 Potrykus Filip Chłapowo Maraton MTB MINI KLIF MTB TEAM
36 Potrykus Jan Chłapowo Maraton MTB MINI KLIF MTB TEAM
37 Zaczek Filip Władysławowo Maraton MTB MINI KLIF MTB TEAM
38 Gbyl Jacek Gdynia Duathlon Neurosana opłacono on-line
39 Marzejon Dariusz Chłapowo Maraton MTB MINI KLIF MTB TEAM
40 Marzejon Mikołaj Chłapowo Maraton MTB MEGA KLIF MTB TEAM
41 Felkner Ryszard Chłapowo Duathlon KLIF MTB Team
42 Piepka Sławomir Leśniewo Maraton MTB MINI KLIF MTB TEAM
43 Gorazdowska Katarzyna Kłanino Maraton MTB MINI
44 Gorazdowski Marcin Kłanino Maraton MTB MINI KLIF MTB TEAM
45 Zielonka Tadeusz Parchowo Maraton MTB MINI opłacono on-line
46 wyrwicki rafał gdańsk Duathlon
47 Kołodzik Grzegorz Żarnowiec Maraton MTB MEGA Klif MTB Team - Porta KMI Poland
48 Superson Maciej Gdynia Duathlon Super Team opłacono on-line
49 Wenta Brygida ŁEBUNIA Maraton MTB MINI Pój na Koło Łebunia opłacono on-line
50 Goździewicz Paweł Gdynia Duathlon biegamyrazem.pl
51 Jarząbek Alina Karsin Maraton MTB MINI GardenFlora MTB Team opłacono on-line
52 Sajenko Adam Gdańsk Duathlon SajFly / InvictaPowerTeam opłacono on-line
53 Peek Marcin Kościerzyna Duathlon Szkoła pływania AQUATIC opłacono on-line
54 Bluj Mikołaj Gdynia Duathlon VO2max MTB Team opłacono on-line
55 Styczeń Roman Elbląg Maraton MTB MINI HYDROPRESS KM BIKE MTB Team opłacono on-line
56 Damski Łukasz Tryszczyn Duathlon GardenFlora MTB Team opłacono on-line
57 Matulewicz Magdalena Elbląg Duathlon opłacono on-line
58 Szulczyk Benedykt Pszczolki Maraton MTB MINI G.K. "GRYF TCZEW " opłacono on-line
59 Jarząbek Bartłomiej Karsin Duathlon GardenFlora MTB Team opłacono on-line
60 Wenta Piotr Łebunia Duathlon Pój na Koło Łebunia opłacono on-line
61 Wenta Mieczysław Łebunia Maraton MTB MINI Pój na Kóło Łebunia opłacono on-line
62 Paczuła Ireneusz Lębork Maraton MTB MINI Pój na Koło Łebunia opłacono on-line
63 Czerwińska Bożena Rakowiec Maraton MTB MINI
64 Slipcewicz Tomasz Rakowiec Duathlon
65 Stankiewicz Michał Gdynia Duathlon J.S. Hamilton Poland opłacono on-line
66 Mrozowicz Cezary Gdynia Maraton MTB MINI NEXUS Team
67 Zarzycki Arkadiusz Gdańsk Maraton MTB MINI opłacono on-line
68 Czerwionka Dariusz Gdynia Duathlon opłacono on-line
69 Czerwionka Kazimierz Charbrowski Bór Maraton MTB MINI Pój na Kóło Łebunia opłacono on-line
70 Makowski Paweł Gdańsk Duathlon Awet Gdańsk opłacono on-line
71 Merda Piotr Miastko Duathlon MTS Hamer opłacono on-line
72 Lipkowski Wojciech Świecie Maraton MTB MEGA KRS FORMOZA opłacono on-line
73 Majewski Andrzej Pasieka Duathlon MTS Hamer Miastko opłacono on-line
74 Stacherski Łukasz Przedbórz Duathlon Biegamyrazem.pl/MAMY TO
75 Bagrowski Tomasz Gdańsk Duathlon Radość Biegania opłacono on-line
76 Jahn Daniel Kwidzyn Maraton MTB MINI
77 Czapliński Jan Brwinów Duathlon Komobike Scott opłacono on-line
78 Wenta Krzysztof Bożepole Wielkie Duathlon KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono on-line
79 KAWUCHA MIROSŁAW GDYNIA Duathlon KRS FORMOZA opłacono on-line
80 Tur Anna Tur Żukowo Maraton MTB MINI opłacono on-line
81 Wenta Adrian Łebunia Duathlon Pój na Koło Łebunia opłacono on-line
82 SPYCHALSKI ROBERT GDYNIA Duathlon opłacono on-line
83 Maziński Zbigniew Susz Maraton MTB MINI EPIDEMIA CYKLOZY-MTB SUSZ
84 Chyliński Andrzej Gdańsk Maraton MTB MINI OMIDA Cyclo Team
85 BERNACKI Jacek Połchowo Duathlon KRS FORMOZA opłacono on-line
86 Sędecki Piotr Gdynia Maraton MTB MINI Luk Connect Racing Team opłacono on-line
87 Rompa Kasia Kębłowo Duathlon Luk-Connect Racing Team
88 Babiarz Przemek Kębłowo Duathlon Luk-Connect Racing Team
89 Meyer Łukasz Luzino Maraton MTB MINI LUK-CONNECT RACING TEAM
90 Stelmach Łukasz Luzino Maraton MTB MINI Luk Connect Racing Team opłacono on-line
91 WENTA WALDEMAR WYGODA SIERAKOWSKA 209 Duathlon opłacono on-line
92 WENTA WIESŁAWA WYGODA SIERAKOWSKA Duathlon opłacono on-line
93 Kaleta Tomasz Goszczyno Duathlon Krokowa Biega
94 Krzywy Krzysztof Gdańsk Maraton MTB MEGA NEXUS Team
95 Prusinowski Bernard Gdynia Maraton MTB MEGA UPC Polska opłacono on-line
96 Stankiewicz Michał Gdynia Duathlon opłacono on-line
97 Kaczmarek Anna Gdańsk Duathlon Babskie Kręcenie/Saltus.pl
98 Różański Michal Gdańsk Maraton MTB MEGA TRIGAR MTB TEAM
99 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański Duathlon Straszyn Biega / Pruszcz Biega opłacono on-line
100 Parulski Grzegorz Gdańsk Duathlon GPaction.pl


Wyświetleń: 11553

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ