Puchar Gdyni - Dąbrowa I
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zieliński Krzysztof Gdynia Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) LKS Zorza Gdynia
2 Labuda Mateusz Jabłowo Kategoria maluch z rodzicem
3 Kozaczuk Izabela Gdynia Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) Sp.16
4 Grande Maria Gdynia Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) BigYellowFoot Adventure Team
5 Majewska Małgorzata Gdynia Kategoria maluch z rodzicem
6 Majewski Krzysztof Gdynia Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017)
7 Majewski Tomasz Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
8 Kulawczyk Julia Gdynia Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) PRZEDSZKOLE NR19 GDYNIA
9 Komorowska Marysia Gdynia Kategoria maluch z rodzicem
10 Tatrocka Kamila Pogórze Kategoria maluch z rodzicem
11 Jastrzębowski Xavier Gdynia Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) BigYellowFoot Adventure Team
12 Zamarripa Karolina Gdynia Kategoria 17-18 lat (rocznik 2000-1999) LKS Zorza Gdynia
13 Walenska Emilia Gdańsk Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) Brat i siostra
14 Walenski Franciszek Gdańsk Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) Brat i siostra
15 Wojciechowski Piotr Gdynia Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) Podstawowa43
16 Świeczkowski Nikodem Gdynia Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017)
17 Świeczkowski Mikołaj Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
18 Kowiel Patryk Gdańsk Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) KL Lechia Gdańsk
19 Kabała karolina Gdynia Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) SKLA SOPOT
20 Liedtke Natalia Gdynia Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017)
21 Liedtke Aleksander Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
22 Janik Dima Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) Janik
23 Iwanicka Milena Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
24 Harmoza Iga Gdynia Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) sp 26 Gdynia
25 Harmoza Hubert Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) przedszkole 25 w Gdyni
26 Weremjewicz Zosia Gdynia Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) Sp 16 Gdynia
27 Gurzęda Kacper Rumia Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) Minecraft
28 Gurzęda Eryk Rumia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) Minecraft
29 Sierakowska Magdalena Gdynia Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) SP 31 Gdynia
30 Sierakowski Paweł Gdynia Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) SP 31 Gdynia
31 Kurpiewski Maciej Gdynia Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) SP 31 Gdynia
32 Budny Anna Gdynia Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) SP 31 Gdynia
33 Pelczar Franek Gdansk Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
34 Nikulin Ewa Gdynia Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017)
35 Orzeł Szymon Gdynia Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) SP 31 Gdynia
36 Kwiatkowska Maja Gdynia Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) Flowers/UKS 7
37 Kwiatkowski Tymoteusz Gdynia Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) Flowers/UKS 7
38 Górski Maciej Wejherowo Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
39 Górska Małgorzata Wejherowo Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) SKLA Sopot / SP6 Wejherowo
40 Roczniok Bartosz Gdynia Kategoria 14-16 lat (roczniki 2001-2003)
41 Dawidowska Martyna Grabowska Huta Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) SKS Grabowo
42 Myszka Marta Nowa Karczma Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) Nowa Karczma
43 Myszka Mateusz Nowa Karczma Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) UKS Nowa Karczma
44 Krefta Roksana Kłosowo Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009)
45 Droszcz Alicja Gdansk Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) BigYellowFoot Adventure Team
46 Droszcz Adam Gdansk Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) BigYellowFoot Adventure Team
47 Grabowski Oskar Gdańsk Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) www.familyweekend.pl
48 Świątek Kajetan Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) Szkola nr.43
49 Świątek Jakub Gdynia Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) Szkola nr.43
50 Cyman Patrycja Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
51 Cyman Kamil Gdynia Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007)
52 Dłużniewska Wiktoria Malbork Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) Active Malbork
53 Prątnicka Zuzanna Gdynia Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009)
54 Prątnicki Miłosz Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
55 Ptaszek Adam Gdynia Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) Sailors
56 Baczyńska Julia Gdynia Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) przedszkole nr 42 gdynia
57 Baczyńska Weronika Gdynia Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni
58 Orkwiszewski Antoni Gdynia Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) Sailors Team
59 Radzieńska Jagoda Gdynia Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) BigYellowFoot Adventure Team
60 Konkel Wiktor Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 28
61 Radzieński Anatol Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) BigYellowFoot Adventure Team
62 Czecholińska Emilia Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
63 Brandt Grzegorz Sopot Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) BigYellowFoot Adventure Team
64 Lokś Paweł Janowo Kategoria 17-18 lat (rocznik 2000-1999) Technikum w Owidzu
65 Lokś Piotr Janowo Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) ZSP Jabłowo
66 Lokś Paulina Janowo Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) ZSP Jabłowo
67 Kaczmarek Natalia Gdansk Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) LANG TEAM ŻABIANKA
68 Sitowska Ola Pruszcz Gd. Kategoria maluch z rodzicem LANG TEAM ŻABIANKA
69 Sitowski Kacper Pruszcz Gd. Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) LANG TEAM ŻABIANKA
70 LANG Weronika Gdansk Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) LANG TEAM ŻABIANKA
71 LANG Oliwia Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) LANG TEAM ŻABIANKA
72 Kozel Mikołaj Sopot Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007)
73 Kozel Adam Sopot Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
74 Kozel Julia Sopot Kategoria 14-16 lat (roczniki 2001-2003)
75 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017)
76 Chmielarski Grzegorz Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
77 Kowalska Wanda Gdynia Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017)
78 Kowalska Julia Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
79 Kleina Maja Bojano Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
80 Fetta Maciej Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) TURBO ŚLIMAKI
81 Fetta Dominika Gdynia Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) TURBO ŚLIMAKI
82 Rutkowski Szymon Gdynia Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) SP12 w Gdyni
83 Majsterek Mikołaj Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) Szkoła Podstawowa nr 53 w Gdyni
84 Usydus Szymon GDYNIA Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017)
85 GANDOR Maria GDYNIA Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) SP 31 Gdynia
86 GANDOR Piotr GDYNIA Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) SP 31 Gdynia
87 Mrozowska Kornelia Wejherowo Kategoria maluch z rodzicem
88 Królak Marta Gdynia Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) SKLA SOPOT
89 Złoch Aleksander Gdynia Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) KL Gdynia
90 Złoch Konrad Gdynia Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) KL Gdynia
91 Szymański Marcin Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
92 Korybut-Daszkiewicz Dorota Gdynia Kategoria maluch z rodzicem
93 Korybut-Daszkiewicz Michał Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
94 Mika Piotr Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) TURBO ŚLIMAKI
95 Mika Krzysztof Gdynia Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) TURBO ŚLIMAKI
96 Stankiewicz Marcin Gdynia Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005)
97 Stankiewicz Marek Gdynia Kategoria maluch z rodzicem
98 Szeląg Przemysław Gdynia Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) SP 28 Gdynia
99 Jurewicz Błażej Elbląg Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
100 Szczepańska Zuzanna Gdańsk Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) Edu Przedszkole


Wyświetleń: 15658

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ