Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Knut Małgorzata | Wejherowo | Polska | Udział w maratonie | Grupa TARGET | opłacono on-line |
2 | Kaleta Michał | Szpęgawsk | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
3 | Wójtowicz Paweł | Rumia | Polska | Udział w maratonie | Federal Mogul Race Team | opłacono on-line |
4 | Formela Arkadiusz | Bolszewo | Polska | Udział w maratonie | 4Meister Team | opłacono on-line |
5 | Pakuła Piotr | Sopot | Polska | Udział w maratonie | GOOD RIDE | opłacono on-line |
6 | Galek Gustaw | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | Ten TeGes Team | opłacono on-line |
7 | Galek Tomasz | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | Ten TeGes Team | opłacono on-line |
8 | Niklas Tomasz | Kartuzy | Polska | Udział w maratonie | GOOD RIDE | opłacono on-line |
9 | Fira Adam | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | Schneider Electric MTB | opłacono on-line |
10 | Superson Marcin | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
11 | Pogorzelski Jarek | Pszczółki | Polska | Udział w maratonie | 5-10-15 | opłacono on-line |
12 | Tylak Grzegorz | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | 1-2-3 | opłacono on-line |
13 | Marzejon Mikołaj | Chłapowo | Polska | Udział w maratonie | KLIF MTB CHŁAPOWO | opłacono on-line |
14 | Marzejon Dariusz | Chłapowo | Polska | Udział w maratonie | KLIF MTB TEAM | |
15 | Matusewicz Marian | Białogóra | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
16 | Jastrzębski Marcin | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | Quick Step Floors Pro Cycling Team | |
17 | Jagodziński Tomasz | Czaple | Polska | Udział w maratonie | CZAPLE | opłacono on-line |
18 | Henig Wojciech | Reda | Polska | Udział w maratonie | Norda Active Team | opłacono on-line |
19 | Romanowska Agnieszka | Rumia | Polska | Udział w maratonie | Norda Active Team | opłacono on-line |
20 | Wesołowski Artur | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
21 | Bertrand Krzysztof | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
22 | Anolik Czesław | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | Old School MTB Gdańsk | opłacono on-line |
23 | Wydrowska Elżbieta | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | DiverseExtremeTeam | |
24 | SUPERSON PIOTR | GDYNIA | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
25 | Cierliński Bartosz | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | Norda Active Team | opłacono on-line |
26 | Czerniawski Piotr | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
27 | Stasik Łukasz | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
28 | Kamiński Bartłomiej | Darzlubie | Polska | Udział w maratonie | PUCKA GRUPA ROWEROWA | opłacono on-line |
29 | Kostuch Dorota | Kościerzyna | Polska | Udział w maratonie | Mtb Start Kartuzy | |
30 | Morawski Piotr | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | Banach Sport Team | opłacono on-line |
31 | Piekarski Paweł | Postolowo | Polska | Udział w maratonie | Dolina Noteci Racing Team | opłacono on-line |
32 | Szczęsny Tomasz | Banino | Polska | Udział w maratonie | Bike Team Człuchów | |
33 | Wiszecki Adam | Suchy Dwór | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
34 | Kutzmer Marcin | Godętowo | Polska | Udział w maratonie | LTS LĘBORK | |
35 | Mencel Adrian | Wejherowo | Polska | Udział w maratonie | Norda Active Team | opłacono on-line |
36 | Potrykus Filip | Chłapowo | Polska | Udział w maratonie | KLIF MTB TEAM | opłacono on-line |
37 | Potrykus Jan | Chłapowo | Polska | Udział w maratonie | KLIF MTB TEAM | opłacono on-line |
38 | Fijołek Jarek | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | opony3miasto.pl | opłacono on-line |
39 | Szymczycha Zbigniew | Zajazd Korona TEAM | Polska | Udział w maratonie | ZAJAZD KORONA TEAM | |
40 | Iwaszkiewicz Mikołaj | Strzebielino | Polska | Udział w maratonie | Bike Team Człuchów | |
41 | Tkaczyk Marcin | Puck | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
42 | STYN MATEUSZ | SŁAWOSZYNKO | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
43 | Kowal Borys | WEJHEROWO | Polska | Udział w maratonie | ||
44 | Kotarski Jacek | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
45 | WIELICKI TOMASZ | GDAŃSK | Polska | Udział w maratonie | ||
46 | Słomczewski Rafał | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | team.ase.com.pl | opłacono on-line |
47 | florczuk marek | gdynia | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
48 | Lipski Marcin | Jastrzębia Góra | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
49 | Ruczyński Radosław | Elbląg | Polska | Udział w maratonie | Hydropress KM Bike MTB Team Elbląg | |
50 | Repiński Tomasz | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | EDF Trek Gdynia | |
51 | Zwierz Krzysztof | Wejherowo | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
52 | Skałecki Tomasz | Reda | Polska | Udział w maratonie | Norda Active Team | opłacono on-line |
53 | JARZYNKA Robert | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | team.ase.com.pl | opłacono on-line |
54 | Rogowski Jacek | Kościerzyna | Polska | Udział w maratonie | KSR Kościerzyna | opłacono on-line |
55 | Czernialis Rimas | Rumia | Polska | Udział w maratonie | Norda Active Team | opłacono on-line |
56 | Fusowski Sebastian | Wejherowo | Polska | Udział w maratonie | NORDA Active Team | opłacono on-line |
57 | Hinz Maciej | Wejherowo | Polska | Udział w maratonie | WTC | opłacono on-line |
58 | Bagiński Olgierd | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | NORDA Active Team | |
59 | Kurzyński Piotr | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
60 | Osmański Bartłomiej | Elblag | Polska | Udział w maratonie | VO2max MTB Team | |
61 | Przestrzelski Piotr | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | BST RiK | opłacono on-line |
62 | Sykuła Marcin | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | BST RiK | opłacono on-line |
63 | Szerla Tomasz | Gościcino | Polska | Udział w maratonie | ||
64 | Trepczyk Dawid | Łapalice | Polska | Udział w maratonie | SELA BIKE KASZUBY | opłacono on-line |
65 | Hoge Rafał | Puck | Polska | Udział w maratonie | Pucka Grupa Rowerowa | opłacono on-line |
66 | Frymark Marcin | Reda | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
67 | Lidzbarska Beata | Luzino | Polska | Udział w maratonie | Omega Fitness&Gym | |
68 | Joskowska Iwona | Luzino | Polska | Udział w maratonie | Omega Fitness&Gym | |
69 | Reca Elżbieta | Mądrzechowo | Polska | Udział w maratonie | Baszta Bytów Masters | |
70 | Latański Radoslaw | Kusice | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
71 | Wiśniewski Dariusz | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
72 | Ciba Damian | Rumia | Polska | Udział w maratonie | TA KO TEAM | opłacono on-line |
73 | Janczewski Robert | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
74 | WALCZAK Mariusz | Rybno-Gniewino | Polska | Udział w maratonie | Norda Active Team | opłacono on-line |
75 | KACMAJOR WIKTOR | KĄPINO | Polska | Udział w maratonie | GRUPA TARGET | opłacono on-line |
76 | Szul Bartłomiej | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
77 | Kacmajor Tomasz | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | Grupa TARGET | opłacono on-line |
78 | Rzepa Michał | Wejherowo | Polska | Udział w maratonie | Grupa TARGET | opłacono on-line |
79 | Świątek Bartłomiej | Tczew | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
80 | Bejm Joanna | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
81 | Markowski Dariusz | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | RACK TEAM MTB | opłacono on-line |
82 | Moenert Remigiusz | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | Pony Girl TEAM | opłacono on-line |
83 | Tomaszewska Kinga | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | AMW | opłacono on-line |
84 | Kilichowski Grzegorz | Tczew | Polska | Udział w maratonie | ||
85 | Bohn Zbigniew | Suchy Dwór | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
86 | Kulling Monika | Gnieżdżewo | Polska | Udział w maratonie | Klif MTB Team | opłacono on-line |
87 | Kostuch Michał | pomorskie | Polska | Udział w maratonie | FTI Racing Team | |
88 | Grzesik Stanisław | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | NORDA ACTIVE TEAM | opłacono on-line |
89 | RUTKOWSKI GRZEGORZ | WEJHEROWO | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
90 | Nebeling Wojciech | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
91 | Albecki Witold | Wejherowo | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
92 | Śliwiński Dariusz | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
93 | Śliwińska Natalia | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | Belta Team | opłacono on-line |
94 | Tomaszewski Tomasz | Słupsk | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
95 | Gardzielewski Artur | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | VO2max MTB Team | opłacono on-line |
96 | Kurzyński Krystian | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
97 | Borzęcki Ryszard | Zielona Wies | Polska | Udział w maratonie | niezrzeszony | opłacono on-line |
98 | Kaczmarek Krzysztof | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
99 | Karbownik Piotr | Wejherowo | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
100 | Biedunkiewicz Robert | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | solarium Kikada | opłacono on-line |
Wyświetleń: 13017