VI Półmaraton Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wdowicz Błażej Gdańsk START Półmaraton KBK opłacono on-line
2 Głogowski Adam Gdynia START Półmaraton ATC-Cargo Team opłacono on-line
3 Caban Wojciech Tczew START Półmaraton opłacono on-line
4 Zawadzki Damian Malbork START Półmaraton Active Malbork opłacono on-line
5 Pobłocka Katarzyna Lębork START Półmaraton UKS-Ekonomik maratończyk Lębork opłacono on-line
6 Redlin Mateusz Malbork START Półmaraton opłacono on-line
7 Zdanowicz Wioleta Tczew START Półmaraton limit osiągnięty
8 Baranowska Agnieszka Gdańsk START Półmaraton 2h59min.pl opłacono on-line
9 Baranowski Adam Gdańsk START Półmaraton 2h59min.pl opłacono on-line
10 Nowacki Tomasz Malbork START Półmaraton Pasja Czyni Wolnym opłacono on-line
11 Kukula Janusz Rokitki START Półmaraton Biegający TCZEW opłacono on-line
12 lunk krzysztof puck START Półmaraton LIVESTRONG opłacono on-line
13 Tomczyk Piotr Tczew START Półmaraton opłacono on-line
14 Stańczyk Wojciech Tczew START Półmaraton Biegajacy Tczew opłacono on-line
15 Szurnicki Dariusz Tczew START Półmaraton opłacono on-line
16 Nalborska Lucyna Pelplin START Półmaraton Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono on-line
17 Nalborski Miłosz Pelplin START Półmaraton Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono on-line
18 Osiński Ryszard Malbork START Półmaraton Active Malbork opłacono on-line
19 Pasztaleniec Władysław Trąbki Wielkie START Półmaraton opłacono on-line
20 Cichończuk Antoni Gdynia START Półmaraton Akademia Marynarki Wojennej limit osiągnięty
21 Kołakowska Agnieszka Gdańsk START Półmaraton Gemalto opłacono on-line
22 Wawrzyniak Michał Tczew START Półmaraton Gemalto opłacono on-line
23 Wenta Andrzej Gdańsk START Półmaraton Gemalto opłacono on-line
24 Kozlowski Lukasz Tczew START Półmaraton Gemalto opłacono on-line
25 Czapska Katarzyna Kleszczewo START Półmaraton GEMALTO opłacono on-line
26 BOGUSZEWSKI Bartosz Tczew START Półmaraton Gemalto opłacono on-line
27 Góraczyński Wojciech Tczew START Półmaraton Biegający Tczew opłacono on-line
28 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia START Półmaraton biegamyrazem.pl opłacono on-line
29 ziemann tomasz tczew START Półmaraton CrossElite EbroGym opłacono on-line
30 Jarosińska Katarzyna Prabuty START Półmaraton TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
31 Jabłonka Krzysztof Gręblin START Półmaraton RMDC Sport Teem opłacono on-line
32 MOZUCH KAROLINA GRĘBLIN START Półmaraton opłacono on-line
33 Kwiatkowska Anna Tczew START Półmaraton Biegający Tczew opłacono
34 Kubiak Maria Rumia START Półmaraton opłacono on-line
35 KUBIAK ANDRZEJ RUMIA START Półmaraton opłacono on-line
36 Walas Damian Tczew START Półmaraton CrossElite EbroGym opłacono on-line
37 Gumkowski Mateusz Kwidzyn START Półmaraton Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
38 Krajnik Oskar Pelplin START Półmaraton Pelplińskie Centrum Sportu opłacono on-line
39 Wróblewski Tomasz Elbląg START Półmaraton opłacono on-line
40 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie START Półmaraton LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
41 Szlifińska - Nowak Anna Karniowice START Półmaraton opłacono on-line
42 Stolarski Jacek Gdańsk START Półmaraton opłacono on-line
43 Brzozowska Monika Tczew START Półmaraton Biegający TCZEW opłacono on-line
44 Jankowska Izabela Turze START Półmaraton opłacono on-line
45 Siemiński Jerzy Gdańsk START Półmaraton ARCON opłacono on-line
46 Hapke Tomasz Wilkowo START Półmaraton Traktor team gmina kwidzyn opłacono on-line
47 Zawadzki Kazimierz Błotnia START Półmaraton opłacono on-line
48 Liban Zygfryd Tczew START Półmaraton Biegający Tczew opłacono
49 Labudda Wojciech Puck START Półmaraton LKS PUCK opłacono on-line
50 Nitka Dorota Gdańsk START Półmaraton opłacono on-line
51 Olesiejuk Marta Gdynia START Półmaraton opłacono on-line
52 Nowacki Mirosław Starogard Gd. START Półmaraton opłacono on-line
53 Goike Piotr Skowarcz START Półmaraton opłacono on-line
54 Schodowski Przemysław Kwidzyn START Półmaraton opłacono on-line
55 Tałuć Łukasz Elbląg START Półmaraton NIGDY WIĘCEJ opłacono on-line
56 Antoniewicz Marcin Elblag START Półmaraton NIGDY WIĘCEJ opłacono on-line
57 Pęśko Michał Gdańsk START Półmaraton opłacono on-line
58 Jankowicz Artur Malbork START Półmaraton BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
59 Pieńkowski Tomasz Gdańsk START Półmaraton RINGRAIDERS SAKO GDYNIA opłacono on-line
60 Szalaty Marcin Siemirowice START Półmaraton Baza44 opłacono
61 Mikielski Daniel Olsztynek START Półmaraton opłacono on-line
62 Maciejewski Paweł Tczew START Półmaraton Biegający TCZEW opłacono
63 RUCIŃSKI MAREK GDYNIA START Półmaraton VEL-DĄBRÓWNO opłacono on-line
64 Brzuszkiewicz Bartek Kwidzyn START Półmaraton opłacono on-line
65 Jakubowski Marek Pszczółki START Półmaraton Studio S7 Banino opłacono on-line
66 Trzcinski Krzysztof Tczew START Półmaraton Biegający TCZEW opłacono on-line
67 Jaworska Małgorzata Elbląg START Półmaraton opłacono on-line
68 Jaworski Tomasz Elbląg START Półmaraton opłacono on-line
69 Górka Arkadiusz Elbląg START Półmaraton opłacono on-line
70 Bazak Cezary Bydgoszcz START Półmaraton Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych opłacono on-line
71 Strzeszyński Wojtek Tczew START Półmaraton Pamir Team opłacono on-line
72 Mąkosa Matyna Tczew START Półmaraton Pamir Team opłacono on-line
73 Cichońska-Bazak Marzena Bydgoszcz START Półmaraton opłacono on-line
74 Cichoń Tomasz Elbląg START Półmaraton opłacono on-line
75 Brosze Dominik Pelplin START Półmaraton opłacono on-line
76 Oliński Wojciech Malbork START Półmaraton Active Malbork opłacono on-line
77 Prokop Mariusz elbląg START Półmaraton PROKOPKI opłacono on-line
78 Dubiel Piotr Gniszewo START Półmaraton opłacono on-line
79 Zieliński Artur Starogard Gdański START Półmaraton GKSTG opłacono on-line
80 Kowalewski Łukasz Gardeja START Półmaraton Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
81 Taczyński Marcin Gardeja START Półmaraton Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
82 Kikolski Wojciech Sopot START Półmaraton BBL Gdańsk AWFiS opłacono on-line
83 Wajerski Dawid Tczew START Półmaraton run-log.com opłacono
84 Sławiński Jakub Straszyn START Półmaraton opłacono on-line
85 Zygadłowicz Tomasz Elbląg START Półmaraton Piecobudowa Elbląg opłacono on-line
86 Zarębski Sławomir Elbląg START Półmaraton el-aktywni opłacono on-line
87 JANIK Roman KWIDZYN START Półmaraton KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
88 JABŁONOWSKI WOJCIECH ELBLĄG START Półmaraton GIT TEAM TRIATHLON ELBLĄG opłacono on-line
89 Czechanowska Lucyna Tczew START Półmaraton opłacono on-line
90 Czechanowski Piotr Tczew START Półmaraton opłacono on-line
91 Suska Mirosław ELBLĄG START Półmaraton opłacono on-line
92 LUSIŃSKA MAGDA ELBLĄG START Półmaraton opłacono on-line
93 Dworakowski Marcin Gniew START Półmaraton Rolls-Royce Running Team opłacono on-line
94 Kreft Maciej Puck START Półmaraton TRI SEA Władysławowo opłacono on-line
95 Rymkiewicz Aleksandra Elblag START Półmaraton opłacono on-line
96 Urbański Marcin Knybawa START Półmaraton opłacono on-line
97 Pykron Lucyna Gniew START Półmaraton Trunsformacja Gniew opłacono on-line
98 Hinz Wojciech Gniew START Półmaraton Trunsformacja Gniew opłacono on-line
99 Bystram Aleksandra Puck START Półmaraton TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO opłacono on-line
100 Żeżnik Czesław Przywidz START Półmaraton opłacono on-line


Wyświetleń: 15678

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ