IV Bieg Do Źródeł - Bieg Główny 10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki STREFA CZASOWA: Do zapłaty
1 Pieńkowski Tomasz Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km RINGRAIDERS SAKO GDYNIA M 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
2 skonka aleksander Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km XL 00h:50m - 00h:59m limit osiągnięty
3 Rudnik Dagmara Pruszcz Gdański BIEG GŁÓWNY 10km S 01h:00m - 01h:09m opłacono on-line
4 Adamowicz Agnieszka Sopot BIEG GŁÓWNY 10km S 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
5 Szyca Elżbieta Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km S 00h:50m - 00h:59m limit osiągnięty
6 Szyca Dariusz Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km L 00h:50m - 00h:59m opłacono on-line
7 Lichs Jarosław Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km L 00h:50m - 00h:59m opłacono on-line
8 Czapiewski Andrzej GDYNIA BIEG GŁÓWNY 10km biegamyrazem.pl M 00h:50m - 00h:59m opłacono on-line
9 Borski Adam Wejherowo BIEG GŁÓWNY 10km 42.195 Wejherowo L < 00h:39m opłacono on-line
10 Chmurzyński MaRcin Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km XL 01h:00m - 01h:09m opłacono on-line
11 Pacek Marcin Gdynia BIEG GŁÓWNY 10km Euro Styl M 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
12 Kochalska Magdalena Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km S 00h:50m - 00h:59m opłacono on-line
13 Roszkowski Zdzisław Borkowo BIEG GŁÓWNY 10km M < 00h:39m opłacono on-line
14 Sajenko Adam Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km SajFly / Invicta Power Team M < 00h:39m opłacono on-line
15 Pachucki Adam Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km Wkurw_Team L 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
16 Rozmus Katarzyna Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km S 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
17 Cichoń Maciej Reda BIEG GŁÓWNY 10km M < 00h:39m limit osiągnięty
18 Niemiec Bartłomiej Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km S 00h:40m - 00h:49m limit osiągnięty
19 Szymańska Monika Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km Flex - Biegniemy z pomocą L 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
20 Roch Kamil Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km L 00h:50m - 00h:59m opłacono on-line
21 Rysiewski Robert Starogard Gdański BIEG GŁÓWNY 10km M 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
22 Wąsicki Sebastian REDA BIEG GŁÓWNY 10km Ambitious Runners Team L < 00h:39m opłacono on-line
23 Wysocka Gabriela Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km S 01h:00m - 01h:09m opłacono on-line
24 Wysocka Dorota Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km S 01h:00m - 01h:09m opłacono on-line
25 Robakowski Bartosz Koleczkowo BIEG GŁÓWNY 10km KKS Koleczkowo L 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
26 Chyliński Krzysztof Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km Into the wild! M 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
27 Ossowski Maciej Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km XL 01h:00m - 01h:09m opłacono on-line
28 Siemiński Jerzy Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km ARCON XL 00h:50m - 00h:59m opłacono on-line
29 Galiński Marcin Suchy Dwór BIEG GŁÓWNY 10km WYMIATACZE XXL 00h:50m - 00h:59m opłacono on-line
30 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia BIEG GŁÓWNY 10km S < 00h:39m opłacono on-line
31 Plichta Mikołaj Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km M 01h:00m - 01h:09m opłacono on-line
32 Okapiec Dagmara Juszkowo BIEG GŁÓWNY 10km S 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
33 Gawroński Piotr Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km L 00h:50m - 00h:59m opłacono on-line
34 Lewandowska-Stańczak Anna Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km LPP TEAM M 00h:50m - 00h:59m opłacono on-line
35 Stańczak Adam Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km L 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
36 szaryński tomasz pruszcz gdański BIEG GŁÓWNY 10km Szary team L 00h:40m - 00h:49m limit osiągnięty
37 Semmerling Przemek Gdynia BIEG GŁÓWNY 10km L 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
38 Wieczorek Jacek Warszawa BIEG GŁÓWNY 10km UKS Niska L 00h:40m - 00h:49m limit osiągnięty
39 Tysarczyk Monika Łapino BIEG GŁÓWNY 10km XL 01h:00m - 01h:09m opłacono on-line
40 Wolny Łukasz Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km Wolny Team L < 00h:39m opłacono on-line
41 Mickiewicz Małgorzata Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km Studio HR S 01h:00m - 01h:09m limit osiągnięty
42 Mickiewicz Sonia Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km Fabryka Czekolady Bałtyk S 01h:00m - 01h:09m limit osiągnięty
43 Mickiewicz Konrad Gdansk BIEG GŁÓWNY 10km Fabryka Czekolady Bałtyk L < 00h:39m limit osiągnięty
44 Kośka Tomasz Sopot BIEG GŁÓWNY 10km Kolonia Prabuty L 00h:40m - 00h:49m limit osiągnięty
45 Połeć Arkadiusz Sopot BIEG GŁÓWNY 10km KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska L < 00h:39m opłacono on-line
46 Apanasewicz Magda Pruszcz Gdański BIEG GŁÓWNY 10km Iron Woman Trójmiasto S 01h:00m - 01h:09m limit osiągnięty
47 Lewicki Łukasz Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km L 01h:00m - 01h:09m opłacono on-line
48 Dłużewska Jolanta Straszyn BIEG GŁÓWNY 10km Straszyn Biega S 00h:50m - 00h:59m limit osiągnięty
49 Nicewicz Paweł Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km L 01h:00m - 01h:09m opłacono on-line
50 sławkowska karolina sztum BIEG GŁÓWNY 10km S 00h:50m - 00h:59m limit osiągnięty
51 Baranowska Sandra Gdynia BIEG GŁÓWNY 10km S 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
52 Miszewski Romuald Rumia BIEG GŁÓWNY 10km M 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
53 Suska Agata Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km S 00h:50m - 00h:59m opłacono on-line
54 Mielewska Brygida Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km M 01h:00m - 01h:09m limit osiągnięty
55 Łojko Michał Esteban Drzonków BIEG GŁÓWNY 10km Rajtarowianka Drzonków M 00h:50m - 00h:59m opłacono on-line
56 Ożarowska Monika Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km Proxit Team/Active Life L 00h:50m - 00h:59m opłacono on-line
57 Popowska Magdalena Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km Wydziałowy Team Biegowy ZiE PG S 00h:50m - 00h:59m opłacono on-line
58 Wiśniewska Wiktoria Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km S 00h:50m - 00h:59m opłacono on-line
59 Luterek Martyna Sztum BIEG GŁÓWNY 10km L 00h:50m - 00h:59m opłacono on-line
60 Walter Anna Gdynia BIEG GŁÓWNY 10km Płochliwe Rumburaki S 00h:50m - 00h:59m opłacono on-line
61 Pobłocka Bożena Lębork BIEG GŁÓWNY 10km UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork S 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
62 Suchenia Piotr Reda BIEG GŁÓWNY 10km run-passion.pl / inov-8 team M < 00h:39m opłacono on-line
63 Leyk Daniel Luzino BIEG GŁÓWNY 10km Stowarzyszenie Akademia Inicjatyw Obywatelskich XL 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
64 Bagrowski Tomasz Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km Radość Biegania M < 00h:39m opłacono on-line
65 Kulik Marcin Borkowo BIEG GŁÓWNY 10km M 00h:50m - 00h:59m opłacono on-line
66 Kujawa Katarzyna Gdynia BIEG GŁÓWNY 10km MIRAZ RACE Kurczak Crow TEAM M 00h:50m - 00h:59m limit osiągnięty
67 Żardecki Dawid Starogard Gdański BIEG GŁÓWNY 10km zardy team L 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
68 Być Anita Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km ReAktywuj się w Maratonie S 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
69 Sawirski Krzysztof Gdynia BIEG GŁÓWNY 10km biegającyGROM L 00h:50m - 00h:59m opłacono on-line
70 Tatrocki Daniel Orłowo BIEG GŁÓWNY 10km RuNforFuN L < 00h:39m opłacono on-line
71 Preiss Radosław Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE M 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
72 Michalik Tomasz Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km 4plusMOPS L 00h:40m - 00h:49m limit osiągnięty
73 Wymysłowski Michał Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km L 00h:50m - 00h:59m opłacono on-line
74 Pasierb Alicja Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km M > 01h:10m opłacono on-line
75 Łudczak Krzysztof Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km Parkrun Gdańsk-Południe L 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
76 Martyński Jakub Chełmno BIEG GŁÓWNY 10km XL 00h:50m - 00h:59m opłacono on-line
77 LANG Tomasz Gdansk BIEG GŁÓWNY 10km LANG TEAM ZABIANKA L 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
78 LANG Marcin Gdynia BIEG GŁÓWNY 10km LANG TEAM ZABIANKA L 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
79 Radecka Ilona Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km Pasja Czyni Wolnym M 00h:50m - 00h:59m opłacono on-line
80 Dutkiewicz Krzysztof Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km Riviera Brzeźnieńska S 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
81 Siek Marek Jagatowo BIEG GŁÓWNY 10km SPORT EVO L 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
82 Lipkowska Magdalena Śliwice BIEG GŁÓWNY 10km Biegające Śliwice M 00h:50m - 00h:59m opłacono on-line
83 Kaczor Krzysztof Gdynia BIEG GŁÓWNY 10km M 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
84 Banczerowski Krzysztof Gdynia BIEG GŁÓWNY 10km allIN L 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
85 Piotrowicz Ewa Sopot BIEG GŁÓWNY 10km SPORTEVO M 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
86 Granacka Katarzyna Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km M 00h:50m - 00h:59m opłacono on-line
87 Hirsz Dorota Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km M 00h:50m - 00h:59m opłacono on-line
88 Cichowska Joanna Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km L 01h:00m - 01h:09m opłacono on-line
89 Rytlewski Michał Śliwice BIEG GŁÓWNY 10km Biegające Śliwice M 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
90 Neufeld Marcin Gdynia BIEG GŁÓWNY 10km L < 00h:39m opłacono on-line
91 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo BIEG GŁÓWNY 10km Przecinak77 M 00h:50m - 00h:59m opłacono on-line
92 Stolarski Jacek Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km M 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
93 Jankowski Paweł Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km M 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
94 Grabias Aleksandra Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km S 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
95 Kochalska Marta Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km Siostry Kochalskie S 00h:50m - 00h:59m opłacono on-line
96 Jagodziński Damian Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km M 00h:50m - 00h:59m opłacono on-line
97 Wojtacki Sławomir Jankowo Gdańskie BIEG GŁÓWNY 10km M 00h:50m - 00h:59m opłacono on-line
98 Kozłów Wojciech Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km LKS Zantyr Sztum M 00h:40m - 00h:49m opłacono on-line
99 Wielgórski Piotr Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km L > 01h:10m opłacono on-line
100 Filipowicz Tomasz Gdańsk BIEG GŁÓWNY 10km Stowarzyszenie Przyjaciół Wyspy Sobieszewskiej M 01h:00m - 01h:09m opłacono on-line


Wyświetleń: 21748

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ