Leśny Rajd na Orientację zButa VIII edycja
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sugalska Beata Brodnica zButa ZENOTEAM opłacono on-line
2 Rychlewski Adrian Czernin zButa opłacono
3 Leoniak Adam Dzierzgoń zButa Dzierzgoń Team opłacono on-line
4 Leoniak Maciej Dzierzgoń zButa DZIERZGOŃ TEAM opłacono on-line
5 Czarnecki Karol Gdakowo zButa Wyklęci na Powiślu opłacono on-line
6 Janich-Kolas Justyna Gdańsk zButa opłacono on-line
7 Żołnowski Edward grudziądz zButa opłacono on-line
8 Żołnowska Aleksandra Grudziądz zButa TEAM Żołnowscy opłacono on-line
9 Kotłowski Krzysztof Iława zButa ZenoTeam opłacono on-line
10 Wołoszczakiewicz Zenon Iława zButa ZenoTeam opłacono on-line
11 Wołoszczakiewicz Irena Iława zButa ZenoTeam opłacono on-line
12 Wojtak Joanna Iława zButa ZenoTeam opłacono on-line
13 Mogielnicki Łukasz Kwidzyn zButa opłacono on-line
14 Mikusek Joanna Kwidzyn zButa opłacono on-line
15 Głowala Marek Kwidzyn zButa Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
16 Remlajn Adam Malbork zButa Rzodkiewki opłacono on-line
17 Remlajn Rafał Malbork zButa Rzodkiewki opłacono on-line
18 Okoniewska Sylwia Malbork zButa
19 Pietruczuk Daniel Malbork zButa Wyklęci na Powiślu opłacono on-line
20 Frankiewicz Maciej Malbork zButa GRUPA MALBORK opłacono on-line
21 Dramiński Krystian Malbork zButa opłacono
22 Malinowski Marek Malbork zButa Jan z Kolna team opłacono on-line
23 Malinowska Katarzyna Malbork zButa Jan z Kolna team opłacono on-line
24 Tobolski Wojciech Malbork zButa opłacono on-line
25 Mikicka Monika Malbork zButa ulitki opłacono on-line
26 Yasynovenko Oleksiy Malbork zButa ulitki opłacono on-line
27 Dylert Arkadiusz Malbork zButa Grupa Malbork opłacono on-line
28 Stępień-Dylert Monika Malbork zButa opłacono on-line
29 Lemkowski Paweł Pierzchowice zButa opłacono on-line
30 Dutkowska Barbara Pierzchowice zButa opłacono on-line
31 Lemkowska Patrycja Pierzchowice zButa opłacono on-line
32 Czarnecki Patryk Prabuty zButa Wyklęci na Powiślu opłacono on-line
33 Guss Jagoda Prabuty zButa Wyklęci na Powiślu opłacono on-line
34 Rudzki Grzegorz Prabuty zButa ulitki opłacono on-line
35 Piróg Arkadiusz Sztum zButa PISFAK opłacono on-line
36 Dudziński Tomasz Sztum zButa opłacono
37 Dobrzyńska Adriana Sztum zButa opłacono on-line
38 Wehner Agnieszka Sztum zButa ulitki opłacono on-line
39 Kaminski Marcin Sztum zButa LKS ZANTYR


Wyświetleń: 3324

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ