Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki BIEG MARSZ NW EDUKACJA (do 25lat) MYSŁOWICE Do zapłaty
1 Jantczak Karolina Legnica BIEG GŁÓWNY 10km M TAK NIE NIE NIE
2 Mierzejewski Radosław Mysłowice BIEG GŁÓWNY 10km XL TAK NIE NIE TAK
3 Mierzejewska Małgorzata Mysłowice BIEG GŁÓWNY 10km M TAK NIE NIE TAK
4 Redzik Dorota Piekary Śląskie BIEG GŁÓWNY 10km Urząd Transportu Kolejowego S TAK NIE NIE NIE opłacono
5 Gos Barbara MYSŁOWICE BIEG GŁÓWNY 10km S TAK NIE NIE TAK opłacono
6 Jarek Adam Mysłowice BIEG GŁÓWNY 10km M TAK NIE NIE TAK opłacono
7 Jarek Agata Mysłowice BIEG GŁÓWNY 10km S TAK NIE NIE TAK opłacono
8 Bąk Emilia Koziegłowy Młodzież szkolna do 20 r.ż. BIEG GŁÓWNY S TAK NIE TAK NIE opłacono
9 Szulc Wojciech Mysłowice BIEG GŁÓWNY 10km L TAK NIE NIE TAK opłacono
10 Maczuga Józef Mysłowice BIEG GŁÓWNY 10km Roan Fight Club Mysłowice L TAK NIE NIE TAK
11 Gołek Tomasz Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km M TAK NIE NIE NIE opłacono
12 Golonka Marek Mysłowice BIEG GŁÓWNY 10km M TAK NIE NIE TAK opłacono
13 Kontowicz Rafał Mysłowice BIEG GŁÓWNY 10km Mysłowicki Klub Biegacza No.I M TAK NIE NIE TAK opłacono
14 Chudyk Grzegorz Ochaby BIEG GŁÓWNY 10km LKS OCHABY 96 L TAK NIE NIE NIE opłacono
15 Oses Marcin Mysłowice BIEG GŁÓWNY 10km XL TAK NIE NIE TAK opłacono
16 Starosta Anna Mysłowice BIEG GŁÓWNY 10km L TAK NIE NIE TAK opłacono
17 Chrzanowski Czesław Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km M TAK NIE NIE NIE opłacono
18 Pawlok Anna Katowice BIEG GŁÓWNY 10km S TAK NIE NIE NIE opłacono
19 Bittner Łukasz Mysłowice BIEG GŁÓWNY 10km Team Papry 20 XXL TAK NIE NIE TAK opłacono
20 Botor Szymon Mysłowice BIEG GŁÓWNY 10km L TAK NIE NIE TAK
21 Bartos Damian Sosnowiec Marsz NW 5km M NIE TAK NIE NIE
22 Budniak Ksiądz Przemysław Mysłowice BIEG GŁÓWNY 10km XL TAK NIE NIE TAK opłacono
23 Kulików Joanna Mysłowice Marsz NW 5km M NIE TAK NIE TAK opłacono
24 Kulików Sławomir Mysłowice BIEG GŁÓWNY 10km M TAK NIE NIE TAK opłacono
25 Helios Dominik Katowice BIEG GŁÓWNY 10km UKS Bonito Murcki M TAK NIE NIE NIE
26 gruszka marian Mysłowice BIEG GŁÓWNY 10km bill and bob M TAK NIE NIE NIE opłacono
27 Szmigiel Dariusz Mysłowice BIEG GŁÓWNY 10km Truchtacz Mysłowice M TAK NIE NIE TAK opłacono
28 Lasek Tomasz Opole BIEG GŁÓWNY 10km OpoleTeam XXL TAK NIE NIE NIE
29 Jamrozy Celina Mysłowice Marsz NW 5km XL NIE TAK NIE TAK
30 Jamrozy Urszula Mysłowice Marsz NW 5km M NIE TAK NIE TAK opłacono
31 Białas Błażej Mysłowice BIEG GŁÓWNY 10km Orange Polska L TAK NIE NIE TAK opłacono
32 MICUDA JAN MYSŁOWICE BIEG GŁÓWNY 10km TRUCHTACZ MYSŁOWICE S TAK NIE NIE TAK opłacono
33 Sroga Arkadiusz Mysłowice BIEG GŁÓWNY 10km L TAK NIE NIE TAK opłacono
34 Sroga Przemysław Mysłowice BIEG GŁÓWNY 10km L TAK NIE NIE TAK opłacono
35 Kurpet Bogusława Jastrzębie-Zdrój Marsz NW 5km wolny strzelec XXL NIE TAK NIE NIE
36 Kurpet Zygmunt Jastrzębie-Zdrój Marsz NW 5km wolny strzelec XXL NIE TAK NIE NIE
37 Kasztelan-Hunia Ewa Bytom BIEG GŁÓWNY 10km SP 5 Bytom S TAK NIE NIE NIE
38 Lisowski Adam Mysłowice BIEG GŁÓWNY 10km SOCIOS GÓRNIK & S.A.S. L TAK NIE NIE TAK


Wyświetleń: 6143

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ