"PARKOWA PIĄTKA" Z GRUPĄ MALBORK
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Koziarska Ania Elbląg BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line
2 Moszońska Małgorzata Malbork BIEG GŁÓWNY 10KM AKTYWNIE Z MOLKAMI opłacono on-line
3 Rankiewicz Michał Kwidzyn BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line
4 Serocki Adam Elblag BIEG GŁÓWNY 10KM Active Malbork opłacono on-line
5 Znarowska Bożena Elblag BIEG GŁÓWNY 10KM Active Malbork opłacono on-line
6 Gajowniczek Franciszek Frombork MARSZ NORDIC WALKING 5,7KM opłacono on-line
7 POMAGRUK-MAJEK KAROLINA BRANIEWO BIEG GŁÓWNY 10KM LA BRANIEWIANKI opłacono on-line
8 Płosiński Karol Malbork BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line
9 Krotowski Michał Malbork BIEG GŁÓWNY 10KM GODLEWSKI RUNNERS opłacono on-line
10 Kołtonowska Agnieszka Gniew BIEG GŁÓWNY 10KM tRUNsformacja GNIEWU opłacono on-line
11 Strzelczyk Urszula Elbląg MARSZ NORDIC WALKING 5,7KM
12 Łopiński Aleksy Piła MARSZ NORDIC WALKING 5,7KM Czarne pantery Piła opłacono on-line
13 Kwiatkowski Tomasz Kwidzyn BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line
14 widz violetta Kwidzyn BIEG GŁÓWNY 10KM TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
15 Ziniewicz Leon Malbork BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY Waniewski Coaching opłacono
16 Ziniewicz Jadwiga Malbork BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line
17 Drzewiecka Alicja Pasłęk BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY Nordic Walking Pasłęk opłacono
18 Drzewiecka Weronika Pasłęk BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY Nordic Walking Pasłęk opłacono
19 LIPOWSKA Ula MALBORK BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY sp 1 opłacono
20 CIELAS HANNA MALBORK BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY SP 8 opłacono
21 JÓZEFOWICZ Agata MALBORK BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY PRZEDSZKOLE NR 10 W-MK opłacono
22 BRODOWSKI TOMASZ Malbork BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY opłacono
23 JÓZEFOWICZ Wiktoria MALBORK BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY SP9 opłacono
24 Nastaj Mateusz Iława BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line
25 Suski Mateusz Susz BIEG GŁÓWNY 10KM Suski Team opłacono on-line
26 Suski Mariusz Susz BIEG GŁÓWNY 10KM Suski Team opłacono on-line
27 Mudryk Przemysław Elblag BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line
28 Mudryk Katarzyna Elbląg BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line
29 Szamocki Dominik Śliwice BIEG GŁÓWNY 10KM
30 Kmieć Edward Malbork MARSZ NORDIC WALKING 5,7KM opłacono on-line
31 Białkowski Krzysztof Rozajny BIEG GŁÓWNY 10KM Gmina Gardeja Biega
32 Bałdyga Radosław Elbląg BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line
33 Nowacki Tomasz Malbork BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line
34 Zmorzyńska Marta Kwidzyn BIEG GŁÓWNY 10KM KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
35 Najda Mateusz Sztum BIEG GŁÓWNY 10KM LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
36 Ćwikliński Tomasz Elbląg BIEG GŁÓWNY 10KM 16 BATALION DOWODZENIA opłacono on-line
37 Fidura Agnieszka Braniewo BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line
38 Ingielewicz Magda Braniewo BIEG GŁÓWNY 10KM LA BRANIEWIANKI opłacono on-line
39 Cyrzan Mateusz Cyrzan Somonino BIEG GŁÓWNY 10KM Sztum Biega opłacono on-line
40 Wołk Krzysztof Jantar BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line
41 Golubiewska Katarzyna Kajkowo/ Ostróda MARSZ NORDIC WALKING 5,7KM opłacono on-line
42 Iwanek Anielka Malbork BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY opłacono
43 Iwanek Krzysztof Malbork BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line
44 Gos Emilia Malbork BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY AKTYWNIE Z MOLKAMI opłacono
45 Mroczkowski Tomasz Malbork BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line
46 Zakrzewska Renata Grudziądz BIEG GŁÓWNY 10KM
47 Zakrzewski Paweł Grudziądz BIEG GŁÓWNY 10KM
48 Szczybelska Wiktoria Elbląg BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY Szkoła Podstawowa nr 18 w elblągu opłacono
49 Serzysko Wojciech Malbork BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line
50 SZCZEPAŃSKI WOJCIECH MALBORK BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line
51 Ślósarek Rafał Osiek BIEG GŁÓWNY 10KM RAFAŁ team opłacono on-line
52 RAKOWIECKI ZBIGNIEW GDAŃSK MARSZ NORDIC WALKING 5,7KM opłacono on-line
53 Kaszuba Zbigniew Miłoradz BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line
54 Sitnik Sylwia Iława BIEG GŁÓWNY 10KM OSP Ząbrowo
55 Ścisłowska Aleksandra Parpary BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line
56 Ścisłowski Rafał Parpary BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line
57 Miechowski Wiktor Malbork BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY SP nr 3 Malbork opłacono
58 Miechowski Igor Malbork BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY SP nr 3 Malbork opłacono
59 słowik Oliwia iława BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY opłacono
60 słowik Filip iława BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY opłacono
61 Kowalski Oliwier Malbork BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY opłacono
62 Kowalski Maciej Malbork BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY opłacono
63 Bralewska Justyna Malbork MARSZ NORDIC WALKING 5,7KM opłacono on-line
64 Zbrzeźna Iga Elbląg MARSZ NORDIC WALKING 5,7KM opłacono on-line
65 Kowalski Marcin Malbork BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono
66 Wiśniewska iwona Malbork MARSZ NORDIC WALKING 5,7KM opłacono on-line
67 Donajski Piotr Ryjewo BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line
68 Donajska Weronika Ryjewo BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY opłacono
69 Donajska Natasza Ryjewo BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY opłacono
70 Donajski Bartek Ryjewo BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY opłacono
71 Grucza Patrycja Nowy Staw BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY Biegam z Tatą opłacono
72 Grucza Grzegorz Nowy Staw BIEG GŁÓWNY 10KM Biegam dla Zdrowia opłacono on-line
73 Depczyński Adam Gdynia BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY opłacono
74 Gąsior Piotr Gąsior Susz BIEG GŁÓWNY 10KM Rozbiegany Susz opłacono on-line
75 Depczyński Rafał Gdynia MARSZ NORDIC WALKING 5,7KM Walka Weterana
76 Klawikowski Jakub Malbork BIEG GŁÓWNY 10KM Beztlenowi Malbork opłacono on-line
77 Kubacki Feliks Sztum BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY opłacono
78 Partyka Robert Malbork BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line
79 Kubacki Paweł Sztum BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line
80 Suski Karol Malbork BIEG GŁÓWNY 10KM Nyborg-Mawent opłacono on-line
81 Kosecka Marcelina Malbork BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY opłacono
82 Kosecki Sławomir Malbork BIEG GŁÓWNY 10KM BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
83 Zaborowski Mariusz Malbork BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line
84 Szandrocha Krzysztof Elbląg BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line
85 Jakubowska Katarzyna Pasłęk BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line
86 Zimny Sebastian Tczewskie Łąki BIEG GŁÓWNY 10KM PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
87 Bujnicki Marcin Pasłęk MARSZ NORDIC WALKING 5,7KM Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
88 Pietrzak Eryk Gronowo BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY opłacono
89 Kulik Mateusz Malbork BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY opłacono
90 Kulik Tomasz Malbork BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line
91 Ziembicki Robert Pelplin BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line
92 Brosze Dominik Pelplin BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line
93 Pietrzak Kajetan Gronowo BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY opłacono
94 Sztejner Piotr Malbork BIEG GŁÓWNY 10KM 22. Baza Lotnictwa Taktycznego opłacono on-line
95 Szewczyk Mirosław Milejewo BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line
96 LIPIŃSKA IWONA GDAŃSK MARSZ NORDIC WALKING 5,7KM Elite Team opłacono on-line
97 Gibas Sebastian Malbork BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY opłacono
98 Krotowska Natalia Malbork BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku opłacono
99 Krotowski Szymon Malbork BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku opłacono
100 SOJKA ZBIGNIEW MALBORK BIEG GŁÓWNY 10KM opłacono on-line


Wyświetleń: 17142

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ