Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Staniszewska Karolina | Braniewo | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
2 | Jagucki Kacper | Markusy | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
3 | Kujawski Igor | Gniew | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
4 | Kumkowska Michalina | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | GRUPA MALBORK | opłacono |
5 | SOBCZYŃSKI JAN | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
6 | Frankiewicz Jadwiga | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | Grupa Malbork | opłacono |
7 | rębowski Mateusz | Pasłęk | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
8 | rębowski Grzegorz | Pasłęk | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
9 | rębowska Martyna | Pasłęk | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
10 | Świstowski Marcin | Grupa | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | Szkola Podstawowa w GRUPIE | opłacono |
11 | Remlajn Rafał | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
12 | Remlajn Tomasz | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
13 | Vogelsinger Zofia | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | Grupa Malbork | opłacono |
14 | Paszkowska Hanna | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
15 | Barnaś Aleksander | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | Grupa Malbork | opłacono |
16 | Barnaś Julian | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | Grupa Malbork | opłacono |
17 | Wesolowski Marcel | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
18 | Lenkiewicz Zofia | Mątowy Wielkie | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
19 | Dylert Filip | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | Grupa Malbork | opłacono |
20 | Guz Maja | Tczew | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
21 | Guz Szymon | Tczew | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
22 | Serafin Leon | Elbląg | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
23 | Serafin Nikodem | Elbląg | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
24 | Krotowski Szymon | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku | opłacono |
25 | Krotowska Natalia | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku | opłacono |
26 | Gibas Sebastian | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
27 | Pietrzak Kajetan | Gronowo | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
28 | Kulik Mateusz | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
29 | Pietrzak Eryk | Gronowo | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
30 | Kosecka Marcelina | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
31 | Kubacki Feliks | Sztum | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
32 | Depczyński Adam | Gdynia | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
33 | Grucza Patrycja | Nowy Staw | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | Biegam z Tatą | opłacono |
34 | Donajski Bartek | Ryjewo | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
35 | Donajska Natasza | Ryjewo | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
36 | Donajska Weronika | Ryjewo | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
37 | Kowalski Maciej | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
38 | Kowalski Oliwier | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
39 | słowik Filip | iława | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
40 | słowik Oliwia | iława | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
41 | Miechowski Igor | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | SP nr 3 Malbork | opłacono |
42 | Miechowski Wiktor | Malbork | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | SP nr 3 Malbork | opłacono | |
43 | Szczybelska Wiktoria | Elbląg | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | Szkoła Podstawowa nr 18 w elblągu | opłacono |
44 | Gos Emilia | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | AKTYWNIE Z MOLKAMI | opłacono |
45 | Iwanek Anielka | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
46 | JÓZEFOWICZ Wiktoria | MALBORK | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | SP9 | opłacono |
47 | BRODOWSKI TOMASZ | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
48 | JÓZEFOWICZ Agata | MALBORK | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | PRZEDSZKOLE NR 10 W-MK | opłacono |
49 | CIELAS HANNA | MALBORK | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | SP 8 | opłacono |
50 | LIPOWSKA Ula | MALBORK | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | sp 1 | opłacono |
51 | Drzewiecka Weronika | Pasłęk | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
52 | Drzewiecka Alicja | Pasłęk | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
53 | Waniewski Lukasz | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
54 | Ziniewicz Leon | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | Waniewski Coaching | opłacono |
55 | RUCHLEWICZ URSZULKA | SZTUM | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
56 | Berk Julia | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
57 | Szklarski Marcin | Elbląg | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | ||
58 | Szczuchniak Natalia | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
59 | Kmieć Patryk | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
60 | Kmieć Bartosz | Mabork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
61 | WAŚNIEWSKI ŁUKASZ | ELBLĄG | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
62 | WAŚNIEWSKI MARTYNA | ELBLĄG | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
63 | Lisak Aleksander | Elbląg | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
64 | Wolanin Klaudia | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | Strefa Ruchu Multisport | opłacono |
65 | Mogiłka Franciszek | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | Żłobek Miejski "Szarotka" | opłacono |
66 | Tur Katarzyna | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
67 | Tur Jakub | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
68 | Wisniewski Miłosz | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | SP nr 5 Malbork | opłacono |
69 | Wiśniewska Martyna | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | SP nr 5 Malbork | opłacono |
70 | Wiśniewska Amelia | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | Absofuckinlutely Team | opłacono |
71 | Zawadziński Michał | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
72 | Zawadzińska Izabela | MALBORK | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | ||
73 | Molasy Urszula | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | AKTYWNIE Z MOLKAMI | opłacono |
74 | Cybulski Wojciech | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
75 | Matejuk Franciszek | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
76 | Matejuk Zuzanna | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
77 | Kownacka Emilia | Lasowice Wielkie | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
78 | Wiktorowicz Igor | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
79 | Piszczewiat Julia | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
80 | Puchalska Hanna | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | Przedszkole nr 5 w Malborku | opłacono |
81 | Puchalska Michalina | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | SP nr 3 Malbork | opłacono |
82 | Szatewicz Nancy | Elbląg | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
83 | Jastrzębski Igor | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
84 | Kulas Wiktor | Sztum | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
85 | Malinowska Maja | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
86 | Rozalewicz Pola | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
87 | Jabłoński Dominik | Elbląg | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | UKP 1 | opłacono |
88 | Kałuzińska Nadia | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | Przedszkole nr 10 w Malborku. | opłacono |
89 | Pawłoski Kacper | elbląg | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | Olimpia Elblag | opłacono |
90 | Wiktorowicz Ignacy | Malbork | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
91 | Zalewska Agata | Starogard Gdański | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
92 | Ranachowska Hanna | Sztum | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
93 | Furmaniak Filip | Nowa Wieś Malborska | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
94 | Chudzik Łucja | Gościszewo | Polska | BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY | opłacono | |
95 | Jerzyk Paweł | Wiśliny | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
96 | Zalewska Karolina | Starogard Gdański | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
97 | JÓZEFOWICZ DAWID | MALBORK | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line |
98 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line | |
99 | Treć Leon | Sztum | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | LKS Zantyr Sztum | |
100 | Szymańska Monika | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY 10KM | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21507