Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rudź Izabela | Pisz | Polska | 2 km | ||
2 | Kowalczuk Łukasz | Orzysz | Polska | 5 km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
3 | Filipkowski Andrzej | Pisz | Polska | 2 km | ||
4 | Filipkowska Karolina | Pisz | Polska | 2 km | ||
5 | Filipkowska Weronika | Pisz | Polska | 2 km | ||
6 | Filipkowska Martyna | Pisz | Polska | 2 km | ||
7 | Piotrowski Marek | Gdynia | Polska | 2 km | Apteka Gemini Team | |
8 | Wasilewski Marcin Damian | Gdynia | Polska | 2 km | Apteka Gemini Team | |
9 | Przywódek Mariannaaa | Pisz | Polska | 500 m | ||
10 | Przywódek Mariannaa | Pisz | Polska | 2 km | ||
11 | Przywódek Marianna | Pisz | Polska | 2 km | ||
12 | Brulińska Anna | Pisz | Polska | 2 km | ||
13 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Polska | 5 km | Apteka Gemini Team | |
14 | Gacki Krzysztof | Pisz | Polska | 5 km | ||
15 | Klimowicz Kaja | Pisz | Polska | 2 km | ||
16 | Klimowicz Agnieszka | Pisz | Polska | 5 km | ||
17 | Telka Wiesława | Stalowa Wola | Polska | 2 km | ||
18 | Owsianko Leon | Gdańsk | Polska | 2 km | ||
19 | Owsianko Sebastian | Gdańsk | Polska | 2 km | ||
20 | Sznajder Anna | Gdańsk | Polska | 2 km | ||
21 | Owsianko Marta | Gdańsk | Polska | 2 km | ||
22 | Sznajder Beata | Pisz | Polska | 2 km | ||
23 | Dąbrowski Andrzej dąbrowski | Dąbrówka | Polska | 5 km | Klub Morsów w Piszu | |
24 | Dąbrowska Danuta | Pisz | Polska | 5 km | ||
25 | Zawrotny Jan | Marcinkowo | Polska | 5 km | Klub Biegacza Mrągowo | |
26 | Dąbkowska Agnieszka | Biała Piska | Polska | 2 km | ||
27 | Grodzki Szymon | Pisz | Polska | 500 m | ||
28 | Grodzki Jakub | Pisz | Polska | 2 km | ||
29 | Grodzka Hanna | Pisz | Polska | 2 km | ||
30 | Lipiński Jakub | Pisz | Polska | 2 km | ||
31 | Lorenc Monika | Lipno | Polska | 2 km | ||
32 | Krzewski Gabriel | Pisz | Polska | 5 km | ||
33 | Wietecha Anna | Biała Piska | Polska | 2 km | ||
34 | Bielaszka Jan | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | 2 km | ||
35 | Rycerski Bogdan | Iłowa | Polska | 5 km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
36 | Chrostowska Elżbieta | Ruciane Nida | Polska | 2 km | ||
37 | Kwiatkowski Karol | Suwałki | Polska | 5 km | ||
38 | NINARD JULITA | EŁK | Polska | 5 km | ||
39 | Rurkowska Agnieszka | Pisz | Polska | 4x500 m VIP | Ktoś chętny? | |
40 | Dębowski Ryszard | Mikołajki | Polska | 5 km | BBL Mikołajki | |
41 | Gorczyńska Renata | Pisz | Polska | 4x500 m VIP | Rodzina Gorczyńskich | |
42 | Jaszczur Amelia | Pisz | Polska | 2 km | ||
43 | Karpiński Maciej | Pisz | Polska | 5 km | ||
44 | Wilimczyk Daniel | Pisz | Polska | 5 km | ||
45 | Olszewski Piotr | Pisz | Polska | 5 km | ||
46 | Witkiewicz Nikodem | Pisz | Polska | 5 km | ||
47 | Rainko Aleksander | Pisz | Polska | 2 km | ||
48 | Świerczewska Gabriela | Pisz | Polska | 5 km | ||
49 | Wiśniewska Angelika | Pisz | Polska | 5 km | ||
50 | Golińska Martyna | Pisz | Polska | 5 km | ||
51 | Karwowska Wiktoria | Pisz | Polska | 5 km | ||
52 | Gorczyńska Aleksandra | Pisz | Polska | 4x500 m VIP | Rodzina Gorczyńska- Brózio | |
53 | Bazydło Beata | Pisz | Polska | 2 km | ||
54 | Karczmarz Iwona | Pisz | Polska | 2 km | ||
55 | Karczmarz Leszek | Pisz | Polska | 2 km | ||
56 | Szczepańska Sandra | Pisz | Polska | 5 km | ||
57 | Boratyński Łukasz | Pisz | Polska | 2 km | ||
58 | remiszewski zbigniew | mikołajki | Polska | 5 km | ||
59 | Miłosek Renata | Łupki | Polska | 2 km | ||
60 | Nestorowicz Marek | Kętrzyn | Polska | 5 km | VRC Kętrzyn | |
61 | Nestorowicz Monika | Kętrzyn | Polska | 5 km | VRC Kętrzyn | |
62 | Jagłowski Patryk | Suwałki | Polska | 5 km | Technikum nr 4 w Suwałkach | |
63 | Górecki Mariusz | Pisz | Polska | 5 km | ||
64 | JASZCZUK Michał | Piecki | Polska | 2 km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana DąbrowskiTeam | |
65 | Mazur Krzysztof | Krawno | Polska | 500 m | ||
66 | Możdżeń Justyna | Krawno | Polska | 5 km | ||
67 | Dąbrowska Marta | Pisz | Polska | 2 km | ||
68 | Raszczyk Patrycja | Pisz | Polska | 2 km | Gimnazjum Katolickie | |
69 | Raszczyk Piotr | Pisz | Polska | 2 km | OSM Pisz | |
70 | Kotowski Paweł | Pisz | Polska | 5 km | ||
71 | Raszczyk Iwona Raszczyk | Pisz | Polska | 5 km | ||
72 | Bzura Maciej | Pisz | Polska | 2 km | ||
73 | Karczewski Rafał | Ełk | Polska | 5 km | ||
74 | Nowak Monika | Pisz | Polska | 5 km | ||
75 | Lejman Anna | Pisz | Polska | 2 km | ||
76 | Lejman Teresa | Pisz | Polska | 2 km | ||
77 | Ferenc Adrian | Pisz | Polska | 5 km | Powiatwa Akadmia Sportu i Rekracji | |
78 | Wiszowata Joanna | Pisz | Polska | 2 km | ||
79 | Pupek Aleksandra | Ruciane-Nida | Polska | 5 km | RUN Ruciane-Nida | |
80 | Samul Tobiasz | Pisz | Polska | 500 m | TSK "ROŚ" | |
81 | Samul Hubert | Pisz | Polska | 500 m | ||
82 | Samul Monika | Pisz | Polska | 500 m | ||
83 | Żbikowski Wiktor | Pisz | Polska | 2 km | ||
84 | Żbikowska Marietta | Pisz | Polska | 500 m | ||
85 | Żbikowski Mariusz | Pisz | Polska | 2 km | ||
86 | Żbikowska Justyna | Pisz | Polska | 2 km | ||
87 | Papke Paweł | Olsztyn | Polska | 5 km | ||
88 | Ambroziak Marcin | Ryn | Polska | 5 km | ||
89 | Boruta Karol | Pietrasze | Polska | 5 km | ||
90 | Glazer Alicja | Pisz | Polska | 5 km | ||
91 | MILEWSKI RAFAŁ | ORZYSZ | Polska | 5 km | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | |
92 | Ramotowska Maria | Ełk | Polska | 500 m | ||
93 | Ramotowski Paweł | Ełk | Polska | 5 km | ||
94 | Ramotowska Dorota | Ełk | Polska | 5 km | ||
95 | Puławski Kazimierz | Łyse | Polska | 5 km | ||
96 | Banach Andrzej | Olsztyn-Pisz | Polska | 5 km | Lecimy tutej | |
97 | Pycza Patryk | Pisz | Polska | 5 km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
98 | Banachowska Paulina | Biała Piska | Polska | 5 km | ||
99 | Kurpiewska Dorota | Pisz | Polska | 5 km | Klub Morsów w Piszu | |
100 | Tomala Paweł | Orzysz | Polska | 2 km | 15 GBZ |
Wyświetleń: 12227