Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Obel Aleksander | Lesznowola | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa w Lesznowoli im. Bajkopisarzy świata | |
2 | Arak Szymon | Grojec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | w PSP 1 w Grójcu | |
3 | Pachocki Wiktor | GRÓJEC | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | KP Signovum | |
4 | Arak Marcin | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Gimnazjum w Grójcu | |
5 | Bielecka Maja Bogumiła | Otwock | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | UKS Wilki Otwock | |
6 | Stefański Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczne Przedszkole nr 1 w Grójcu | |
7 | Matysiak Maja | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
8 | Więckowski Michał | Warka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Cesir- Start Pułaski Warka | |
9 | Szajner Wojciech | Warka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Cesir- Start Pułaski Warka | |
10 | Duraj Filip | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
11 | Ścisłowska Blanka | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
12 | Kawenczyński Piotr | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
13 | Błażek Amelia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
14 | Konarski Bartłomiej | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
15 | Latkowski Mikołaj | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Tarczyński Klub Biegowy | |
16 | Krześniak Nataniel | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
17 | Latkowska Maja | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Tarczyński Klub Biegowy | |
18 | Obel Aleksandra | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
19 | Obel Antoni | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
20 | Stępniak Wojtek | Mogielnica | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
21 | Kurcińska Zuzanna | Miechowice | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr. 2 w Mogielnicy | |
22 | Kurcińska Zofia | Miechowice | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr. 2 w Mogielnicy | |
23 | Kurcińska Maja | Miechowice | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr. 2 w Mogielnicy | |
24 | Barański Adam | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
25 | Owczarek Antoni | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
26 | Duch Patryk | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
27 | Hajduk Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
28 | Pasławski Michał | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
29 | Zięba Maria | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
30 | Cieślak Karolina | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
31 | Dębniak Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
32 | Bigos Michał | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
33 | Wasiak Julia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
34 | Wasiak Filip | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
35 | Firlik Natalia | Grojec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
36 | Budyta Hanna | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
37 | Derlak Bartłomiej | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
38 | Burcewicz Malwina | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
39 | Selwiak Lena | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczne Przedszkole nr 1 w Grójcu | |
40 | Selwiak Julia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 2 w Grójcu | |
41 | JAROSZKIEWICZ IGNACY | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole BAŚNIOWY PAŁACYK W GRÓJCU | |
42 | JAROSZKIEWICZ Wiktor | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole BAŚNIOWY PAŁACYK W GRÓJCU | |
43 | Zasiewska Julia | Gróje | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole | |
44 | Turek Sonia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole Baśniowy Pałacyk GRÓJEC | |
45 | Piekarniak Dominik | Warka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
46 | Piekarniak Aleksander | Warka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
47 | Chojnacki Julek | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | "Bajka" Niepubliczne Językowe Przedszkole w Grójcu | |
48 | Herbut Michał | Przęsławice | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna szkoła podstawowa w Jeziorze | |
49 | Tecław Natalia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczne Przedszkole nr 1 w Grójcu | |
50 | KOWALSKI BARTOSZ | PODOLE | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa w Pamiątce | |
51 | KOWALSKI ADAM | PODOLE | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa w Pamiątce | |
52 | Zając Antoni | Lesznowola | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Lesznowola | |
53 | Kłoda Mateusz | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
54 | Kłoda Jakub | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PUBLICZNE GIMNAZJUM im. Prymasa Tysiąclecia w Grójcu | |
55 | Jarecka Małgorzata | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 w Grójcu | |
56 | Jarecki Jan | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 w Grójcu | |
57 | Wijat Alicja | Warszawa | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
58 | POLANOWSKA MARIA | GRÓJEC | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
59 | Szymański Przemek | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
60 | Jarecka Małgorzata | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 w Grójcu | |
61 | Jarecki Jan | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 w Grójcu | |
62 | Dębski Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 w Grójcu | |
63 | Dębska Olga | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 w Grójcu | |
64 | CZECHOWSKI MICHAŁ | MACHNATKA PARCELA | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ZSS Grójec | |
65 | JAWORSKA SYLWIA | GRÓJEC | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ZSS Grójec | |
66 | MAŁKOWSKA KINGA | LEKARCICE NOWE | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ZSS Grójec | |
67 | KWIATKOWSKI SZYMON | GŁUDNA | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
68 | Czamara Kaja | Marynin | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole Bajkowy Świat JASIENIEC | |
69 | Przybylska Roksana | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole w PSP 2 w Grójcu | |
70 | Zaręba Wiktor | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
71 | Maliszewska Zuzanna | Stara Wieś | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP Bikówek | |
72 | Olczak Oliwia | Grójec | Biegi dzieci i młodzieży | |||
73 | Michalik Kacper | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
74 | Czapla Kamil | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PUBLICZNE GIMNAZJUM im. Prymasa Tysiąclecia w Grójcu | |
75 | Ciborowski Itan. | Pisz | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
76 | Gaik Alan | Witalówka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 w Grójcu | |
77 | Skonieczna Lena | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | FC Mundialito | |
78 | Skonieczna Oliwia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | FC Mundialito | |
79 | Chojnacki Staś | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 w Grójcu | |
80 | Kocięba Janek | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | FC Mundialito | |
81 | Biniszewski Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 2 w Grójcu | |
82 | Kapica Mikołaj | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole Baśniowy Pałacyk GRÓJEC | |
83 | Kapica Marcin | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 2 w Grójcu | |
84 | Woźniak Magdalena | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczne Przedszkole nr 1 w Grójcu | |
85 | Woźniak Hanna | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczne Przedszkole nr 1 w Grójcu | |
86 | szymańczyk anna | królowa wola | Kambodża | Biegi dzieci i młodzieży | podstawowa w królowej woli | |
87 | szymańczyk michał | królowa wola | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | podstawowa w królowej woli | |
88 | Kasprzyk Wiktoria | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 w Grójcu | |
89 | Ukleja Michalina | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
90 | Ukleja Julia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
91 | Lipiński Jan | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 w Grójcu | |
92 | Sobczak Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole BAJKA Grójec | |
93 | Sobczak Maciej | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
94 | Sobczak Zuzanna | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
95 | Bielecki Szymon | Otwock | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole nr 2 w Karczewie Tęczowa Kraina | |
96 | Dudek Olaf | Głuchów | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 w Grójcu | |
97 | Dudek Bartosz | Głuchów | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 w Grójcu | |
98 | Żyłka Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
99 | Kasprzak Krzysztof | Warka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | SP 1 w Warka | |
100 | Wit Mikołaj | Pniewy | Polska | Biegi dzieci i młodzieży |
Wyświetleń: 32099