Grand Prix Trójmiasta #3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Świetlińska Żaneta Sopot Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
2 Świetliński Krzysztof Sopot Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
3 Woźniak Michał Brodnica Górna Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
4 Rębowski Tomasz PASŁĘK Nordic walking - 8 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
5 Rębowska Agnieszka Pasłęk Nordic walking - 8 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
6 rosa wojciech pruszcz gdański Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
7 Koszewski Sławomir Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km Saltus Sport Team opłacono on-line
8 Jastrzębska Jowita Sopot Bieg przełajowy - 8 km Saltus Sport Team opłacono on-line
9 RAKOWIECKI ZBIGNIEW GDAŃSK Nordic walking - 8 km opłacono on-line
10 Jędrzejak Magdalena Gdynia Bieg przełajowy - 8 km BIEGAMYRAZEM.PL / GDYŃSKIE MORSY / OLSZTYŃSKIE MORSY IGLO opłacono on-line
11 Skabara-Pis Tamara Gdańsk Nordic walking - 8 km opłacono on-line
12 Suchorz Justyna Pierwoszyno Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
13 Czapiewski Andrzej GDYNIA Bieg przełajowy - 8 km biegamyrazem.pl Gdynia opłacono on-line
14 Misztalewska IWONA Gdynia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
15 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic walking - 8 km opłacono on-line
16 Czecholiński Michał Gdynia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
17 Naczk Wiktoria Lębork Nordic walking - 8 km Dynamic Lębork opłacono on-line
18 naczk leonard lębork Nordic walking - 8 km Dynamic Lębork opłacono on-line
19 Iefymenko Oleksandr Sopot Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
20 Niestryjewska Elżbieta Gdańsk Nordic walking - 8 km opłacono on-line
21 Łaszkiewicz Marcin Gdynia Nordic walking - 8 km WATAHA opłacono on-line
22 Skowrońska Genowefa Piła Nordic walking - 8 km Sailing Team Ferajna Piła opłacono on-line
23 Kwapisiewicz Joanna Mikoszewo Nordic walking - 8 km opłacono on-line
24 Bisewska Wiktoria Puck Bieg przełajowy - 8 km
25 Bieszke Michał Gdynia Bieg przełajowy - 8 km In Running Shoes opłacono on-line
26 Pacholec Paweł Gdynia Bieg przełajowy - 8 km Endure-Team opłacono on-line
27 Kubicki Leszek Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
28 Tur Anita Gdansk Nordic walking - 8 km opłacono on-line
29 Konkol Magdalena Gdańsk Nordic walking - 8 km opłacono on-line
30 SZCZYPKA Arkadiusz Gdynia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
31 Jankowski Marcin Elbląg Nordic walking - 8 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
32 Łęgowski Michał Pruszcz Gdański Bieg przełajowy - 8 km JIM Druk
33 Urban Zdzisława Gdańsk Nordic walking - 8 km opłacono on-line
34 Semmerling Przemek Gdynia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
35 Kiryluk Bartłomiej Gdynia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
36 Kątnik Leszek Gdańsk Nordic walking - 8 km Dziadkowy Klub Sportowy opłacono on-line
37 Kiersnowski Henryk Gdańsk Nordic walking - 8 km opłacono on-line
38 Brzozowski Piotr Sławno Nordic walking - 8 km AKTYWNI POSTOMINO
39 Grzegorczyk Marcin Joachim Władysławowo Nordic walking - 8 km TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO / DYNAMIC
40 Mackiewicz Beata Dawidy Nordic walking - 8 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
41 Bujnicki Marcin Pasłęk Nordic walking - 8 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
42 Domańska Beata Gdańsk Nordic walking - 8 km Elite Team opłacono on-line
43 Ćwiklińska Joanna Elbląg Nordic walking - 8 km opłacono on-line
44 Zajk Piotr Gdynia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
45 Niewińska Beata Gdańsk Nordic walking - 8 km Elite Team opłacono on-line
46 Makowska Izabela Gdynia Nordic walking - 8 km opłacono on-line
47 Bednarski Marcin Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km Nordea Capital Markets opłacono on-line
48 Tyminski Krzysztof GDAŃSK Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
49 Stefaniak Marcin Łęczyce Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
50 Bartosiewicz Marta Juszkowo Nordic walking - 8 km opłacono on-line
51 LANG Pawel Gdansk Bieg przełajowy - 8 km LANG TEAM ŻABIANKA opłacono on-line
52 AŁADOWICZ ANNA BYDGOSZCZ Nordic walking - 8 km Gosir Osielsko opłacono on-line
53 Kopczewski Dariusz Koszalin Nordic walking - 8 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
54 Apanasewicz Jerzy Pruszcz Gdański Bieg przełajowy - 8 km Iron Woman Trójmiasto
55 Apanasewicz Magda Pruszcz Gdański Bieg przełajowy - 8 km Iron Woman Trójmiasto
56 Majkowski Tomasz Skórcz Bieg przełajowy - 8 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
57 Czernichowska Teresa Reblino Nordic walking - 8 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
58 Pecz Piotr Żelistrzewo Bieg przełajowy - 8 km korona biega opłacono on-line
59 Pecz Igor Żelistrzewo Bieg przełajowy - 8 km Korona Biega opłacono on-line
60 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
61 Popowska Magdalena Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km Wydziałowy Team Biegowy ZiE PG opłacono on-line
62 Kuźmicz Adam Maszewko Nordic walking - 8 km NORDIC WALKING PASŁĘK opłacono on-line
63 Bartosiewicz Łukasz Gdańsk Nordic walking - 8 km Face Nordic Walking Team / LUKI Team opłacono on-line
64 Marszałek Radosław SIerakowice Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
65 Kwidziński Paweł Kębłowo Bieg przełajowy - 8 km Run for IT opłacono on-line
66 Stosik Artur Pączewo Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
67 Krygiel Maria Maksymilianowo Nordic walking - 8 km GOSIR OSIELSKO opłacono on-line
68 Słowik Damian Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km Damian NGL opłacono on-line
69 Kutniewska Maria Żukowo Nordic walking - 8 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
70 Kotulski Piotr Koszalin Bieg przełajowy - 8 km Klub Biegaczy JYSK opłacono on-line
71 Oberzig Tomasz Reda Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
72 Koncewicz Aneta Gdynia Nordic walking - 8 km Elite Team opłacono on-line
73 Plieth Jerzy Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
74 Laane Elena Kaliningrad Nordic walking - 8 km Klub sportowy DED opłacono on-line
75 Markin Evgeniy Kaliningrad Nordic walking - 8 km Klub sportowy DED opłacono on-line
76 Yankovskaya Aleksandra Kaliningrad Nordic walking - 8 km Klub sportowy DED opłacono on-line
77 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad Nordic walking - 8 km Klub sportowy DED opłacono on-line
78 Torbicz Piotr Gdansk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
79 Koncewicz Marek Gdynia Nordic walking - 8 km opłacono on-line
80 Owczarek Jacek Kosakowo Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
81 Łopiński Aleksy Piła Nordic walking - 8 km Sailing Team Ferajna Piła opłacono on-line
82 Owczarek Katarzyna Kosakowo Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
83 Borowik Krzysztof Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
84 Lorenc Krzysztof Gdansk Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
85 Gałgowska Krystyna Gdańsk Nordic walking - 8 km Elite Team Chodzezkijami opłacono on-line
86 Komorowska Anita Gdynia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
87 Gergovskyi Viktor Sopot Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
88 Sioma Grzegorz Gdynia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
89 Czujko Tymoteusz Gdynia Bieg przełajowy - 8 km LKS Zorza Gdynia
90 Grodzki Krzysztof Banino Bieg przełajowy - 8 km Runnersi S7 Banino opłacono on-line
91 Salamon Tomasz Kraków Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
92 Pająk Ewelina Reda Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
93 Pietrzak Kamil Gdynia Bieg przełajowy - 8 km Biegowa Rodzinka opłacono on-line
94 Pietrzak Anna Gdynia Bieg przełajowy - 8 km Biegowa Rodzinka opłacono on-line
95 Wojnarowska Weronika Gdynia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
96 Przybyszewski Kamil Mława Bieg przełajowy - 8 km Akademia Sztuk Walk SENSHI opłacono on-line
97 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna Bieg przełajowy - 8 km TRI Starogard Gdański opłacono on-line
98 Sobczak Slawomir Sobczak Gdynia Bieg przełajowy - 8 km opłacono on-line
99 Źrebiec Klaudia Gdańsk Bieg przełajowy - 8 km TriMama opłacono on-line
100 Robakowski Dariusz Gdynia Bieg przełajowy - 8 km Oll4Fan opłacono on-line


Wyświetleń: 9547

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ