Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Totzke Piotr | Jastrzębia Góra | Polska | Druga tura (101-200 osób) | 43Bsap | opłacono on-line |
2 | Klahs Karol | Reda | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
3 | Zajda Iwona | Rumia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
4 | Zajda Bartosz | Rumia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Fabryka Czekolady BAŁTYK | opłacono on-line |
5 | Strączek Michał | Mrzeżyno | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
6 | Ciemny Marek | Gdynia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
7 | Kozioł Dorota | Gdynia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
8 | Dalecki Bartłomiej | Rumia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
9 | Frymark Sylwia | Reda | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
10 | Frymark Marcin | Reda | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Norda Active Team | opłacono on-line |
11 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
12 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | Druga tura (101-200 osób) | GKS Kaszubi Luzino | opłacono on-line |
13 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
14 | RÓŻYC JAROSŁAW | KOSAKOWO | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
15 | Mrozowski Dariusz | Rumia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | ParkRun Rumia | opłacono on-line |
16 | Słowińska Aneta | Władysławowo | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
17 | Smeja Przemysław | Reda | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Runeda | opłacono on-line |
18 | RESKO Sergiusz | REDA | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
19 | KLANKOWSKA KRYSTYNA | CEWICE | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
20 | BURSZCZAN ELŻBIETA | SIEMIROWICE | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
21 | Siwiela Mateusz | Reda | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Runeda/ciagniewilkadolasu.pl | opłacono on-line |
22 | Wegner Kamila | Reda | Polska | Druga tura (101-200 osób) | RUNEDA | opłacono on-line |
23 | Serzysko Agata | Malbork | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Daleko jeszcze | opłacono on-line |
24 | Wargowski Robert | Puck | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
25 | Piepke Monika | Gdynia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
26 | Jakubina Wojciech | Reda | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
27 | Kreft Iwona | Reda | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
28 | Cieszyński Piotr | Rumia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Runeda | opłacono on-line |
29 | Mucha Paulina | Rumia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
30 | Cieślak Bartosz | Żelistrzewo | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
31 | Zajk Michał | Reda | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
32 | DETTLAFF IRENEUSZ | GNIEŻDŻEWO | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
33 | Baniel Paweł | Rumia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
34 | Mach Izabela | Władysławowo | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
35 | Damps Sylwester | Gowino | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
36 | Modzelewska Patrycja Modzelewska | Reda | Polska | Druga tura (101-200 osób) | 1981 | opłacono on-line |
37 | Prokopiuk Jarosław | Gdynia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | PROCAR Gdynia | opłacono on-line |
38 | Król Maciej | Reda | Polska | Druga tura (101-200 osób) | WiRan Team | opłacono on-line |
39 | Kwapisz Sebastian | Reda | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Runeda | opłacono on-line |
40 | Cepiński Andrzej | Gniewowo | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
41 | Cepińska Anna | Gniewowo | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
42 | Komorkiewicz Karol | Reda | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Runeda/ Ambasador Festiwalu Biegów | opłacono on-line |
43 | Tański Marcin | Puck | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
44 | Konkol Joanna | Kąpino | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
45 | KOTARSKI MARIUSZ | RUMIA | Polska | Druga tura (101-200 osób) | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
46 | Wizgier Kamil | Łowicz | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
47 | Klebba Andrzej | Mrzezino | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
48 | Kubawska Agnieszka | Łebcz | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Wymiatacze | opłacono on-line |
49 | Nastały Mateusz | Wejherowo | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
50 | KLEIN Piotr | Wejherowo | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Wejherowo biega | opłacono on-line |
51 | BRZEZIK Jarosław | WEJHEROWO | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
52 | Stangel Piotr | Gdynia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Kontener Formy | opłacono on-line |
53 | Grabowska Katarzyna | Rumia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
54 | pawłowski Andrzej | gdynia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
55 | Pawłowska Maria | Gdynia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
56 | DEHLING-SOBAŃSKA AURELIA | Władysławowo | Polska | Druga tura (101-200 osób) | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line |
57 | Koszałka Michalina | Puzdrowo | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
58 | Kańtoch Weronika | Reda | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Runeda/Team KREFT | opłacono on-line |
59 | Buczkowski Damian | Władysławowo | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
60 | Kreft Łukasz | Reda | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Runeda/Team KREFT | opłacono on-line |
61 | Kreft Justyna | Rumia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Team Kreft | opłacono on-line |
62 | ŻABIEŁOWICZ ANNA | REDA | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Mamy- Biegamy/Motywatornia Team | opłacono on-line |
63 | Furmann Aneta | Łebunia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
64 | Furmann Łukasz | Łebunia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
65 | Domżalska Wioletta | Rumia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
66 | Krauza Grażyna | Bolszwo | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Run Babys | opłacono on-line |
67 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Run Babys | opłacono on-line |
68 | Dettlaff Krysia | Władysławowo | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
69 | Dettlaff wlodek | Władysławowo | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
70 | Romanowska Agnieszka | Rumia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Norda Active Team | opłacono on-line |
71 | Labudda Katarzyna | Wejherowo | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
72 | Jóskowski Sylwester | Łebunia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
73 | Wegner Dawid | Gdynia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | bmw team | opłacono on-line |
74 | Czapiewski Andrzej | GDYNIA | Polska | Druga tura (101-200 osób) | biegamyrazem.pl Gdynia | opłacono on-line |
75 | Elwart Aleksandra | Gdynia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | KOMANDO FLAKI | opłacono on-line |
76 | Kreft Krzysztof | Reda | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Team Kreft | opłacono on-line |
77 | Kołodzik Rafał | Luzino | Polska | Druga tura (101-200 osób) | biegowy_poligon | opłacono on-line |
78 | Kołaczyńska Monika | Pogórze | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
79 | Matusiak Bartłomiej | Reda | Polska | Druga tura (101-200 osób) | jedynka Reda | opłacono on-line |
80 | Gulatowska Klaudia | Kamienica Szlachecka | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
81 | Malek Lilianna | Sierakowice | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
82 | Kwarta Maciej | Bolszewo | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Batalion Dowodzenia MW | opłacono on-line |
83 | Kokot Karolina | Gdynia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
84 | Gurzęda Krzysztof | Reda | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Runeda | opłacono on-line |
85 | mielcarek Izabela mielcarek | Reda | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Tosiaczkowo Team | opłacono on-line |
86 | Prena Sławomir | Gościcino | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Kaszubskie dziki / Prency na trasie | opłacono on-line |
87 | Żołdowicz Radosław | Reda | Polska | Druga tura (101-200 osób) | AudioManufaktura.pl / StrefaTuningu.pl | opłacono on-line |
88 | KONKEL ANDRZEJ | Władysławowo | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
89 | Jabłońska Ewa | Krynica-Zdrój | Polska | Druga tura (101-200 osób) | limit osiągnięty | |
90 | Bednarczyk Wojciech | Reda | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Runeda | limit osiągnięty |
91 | Albiniak Przemysław | Wejherowo | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Wymiatacze | limit osiągnięty |
92 | Matysiak Ewa | Malbork | Polska | Druga tura (101-200 osób) | SRS Szansa-Start Gdańsk | limit osiągnięty |
93 | Wąsicki Sebastian | REDA | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Motywatornia Team Reda | limit osiągnięty |
94 | Damps Sylwester | Gowino | Polska | Druga tura (101-200 osób) | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 10143