Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nowak Sebastian | Gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
2 | Kościelski Mariusz | Gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | COM-DKM | opłacono on-line |
3 | Mytych Katarzyna | Elbląg | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
4 | Gładkowski Gregor | Reda | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | BigYellowFoot Adventure team | |
5 | Karpiński Jędrzej | Gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! | opłacono on-line |
6 | Wąsik Katarzyna | Reda | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
7 | Boris Aneta | Elbląg | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | El - Aktywni | opłacono on-line |
8 | Kuncewicz Sławomir | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
9 | Domski Jakub | Łęczyce | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
10 | Hołubasz Paweł | Lębork | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
11 | Trzaskowska Anna Maria | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | Wydziałowy Team Biegowy ZiE PG | opłacono on-line |
12 | Żurawski Łukasz | Gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
13 | CIUNEL Łukasz | Gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | Mamy To | opłacono on-line |
14 | Szymański Artur | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | LOTOS TEAM | opłacono on-line |
15 | Salwin Michał | Gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
16 | Rabka Monika | Koszalin | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | For-Rest-Run Team | opłacono on-line |
17 | Rożyk Magdalena | Gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | Biegamyrazem.pl/Oknobur | opłacono on-line |
18 | Bryła Krzysztof | Koszalin | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | Drużyna Szpiku / For-Rest-Run Team / Biegnijmy.pl Koszalin | opłacono on-line |
19 | Stojak Krzysztof | Suchy Dąb | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
20 | Szydłowski Marcin | Bojano | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
21 | Konieczna Anka | Koszalin | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
22 | Polański Marcin | Sztutowo | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | Generat ze Sztutowa | opłacono on-line |
23 | Malek Anna | Bojano | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
24 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
25 | Rozmus Katarzyna | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
26 | Gutowski Damian | CHWASZCZYNO | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
27 | Krawczuk Andrzej | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | Żegluga Gdańska Pływa i Biega | opłacono on-line |
28 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
29 | Damps Sylwester | Gowino | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
30 | Czarnogórski Dominik | Gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
31 | dudziak piotr | Koszalin | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | For-Rest-Run Team/ROZBIEGANY KOSZALIN | opłacono on-line |
32 | JAKUSZ PRZEMYSŁAW | WEJHEROWO | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
33 | Zagożdżon Piotr | Bydgoszcz | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | RUN BYDGOSZCZ | opłacono on-line |
34 | Sternal Adam Sternal | Gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
35 | Nicewicz Robert | Gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | Nicek | opłacono on-line |
36 | Wojnarowski Piotr | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
37 | Starczewska Milena | Gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
38 | Bielecki Tadeusz | Rumia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono on-line |
39 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
40 | Goździewicz Paweł | Gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | biegamyrazem.pl | |
41 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
42 | Kuszaj Sławomir | Rumia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | KB Harcownik Jelcz-Laskowice | opłacono on-line |
43 | Śliwak-Błońska Anna | Rumia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
44 | Engelberg Łukasz | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | Invicta Power Team | opłacono on-line |
45 | Piesik Patryk | Chojnice | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | FerPie Team! | opłacono on-line |
46 | Giedrojć Kamil | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | Invicta Power Team | opłacono on-line |
47 | Mindziukiewicz Szymon | Gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | ||
48 | Nowak Artur | Gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | A&G Carp Team | opłacono on-line |
49 | ROGANOWSKI RAFAŁ ROGANOWSKI | Koszalin | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | Rozbiegany Koszalin | opłacono on-line |
50 | ROGANOWSKA DANUTA | Koszalin | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | Rozbiegany Koszalin | opłacono on-line |
51 | Pilutkiewicz Tomasz | Giżycko | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | ŁojWiele | opłacono on-line |
52 | Pryśko Małgorzata | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | Przytulna Team / Labosport Team | opłacono on-line |
53 | Szczupakowska Izabela | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
54 | wielgórski piotr | gdańsk | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
55 | Kubera Paweł | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
56 | Witkowski Adrian | Bolszewo | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | Running To HELL | |
57 | Pękała Piotr | Koszalin | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | Rozbiegany Koszalin | opłacono on-line |
58 | Koziarz Anna | Kołobrzeg | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
59 | Wytrwał Tomasz | Gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
60 | Cieślak Paweł | Gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
61 | Golec Tomasz | GDAŃSK | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | BIT TEAM | |
62 | Grzelecki Sebastian | Juszkowo | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | ST RUNNERS | opłacono on-line |
63 | Figarska Anna | Sopot | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
64 | Grzesiuk-Gapska Patrycja | Juszkowo | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | ST RUNNERS | opłacono on-line |
65 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
66 | Prątnicki Mariusz | Gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
67 | Kujawa Katarzyna | Gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | Kurczak Team Crow | |
68 | Balcerzak Bogdan | Darłowo | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | ZSM Darłwo | opłacono on-line |
69 | Keslinke Łukasz | Gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | biegamyrazem.pl | |
70 | Muczyński Bartosz | Gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | ||
71 | Maculewicz Mateusz | Gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | MULTIPOWER POLSKA TEAM | opłacono on-line |
72 | Kulikowski Tadeusz | Lublin | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
73 | Kolman Małgorzata | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | Grupa 65 | |
74 | Adamczuk Feliks | Szczecin | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | ||
75 | Grzeszczak Adam | Gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
76 | Gajda Patryk | Gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | Galwanizernia Radmor | opłacono on-line |
77 | Jonáš Martin | Kladno | Czechy | 21 km bieg (start 21.04) | Edelstahl Poldi | opłacono on-line |
78 | Wojnarowska Marcelina | Gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
79 | HINC-ŻARDECKA Natalia | Reda | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | Runeda | opłacono on-line |
80 | Żardecki Paweł | Reda | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | Runeda | opłacono on-line |
81 | Dettlaff Anna | Brzyno | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | Radość Biegania | opłacono on-line |
82 | Sertel Ula | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | LOTOS Team/ Biegaj z głową | opłacono on-line |
83 | Kulewicz Arkadiusz | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | poruszeni.pl | opłacono on-line |
84 | Źrebiec Klaudia | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | Trimama team | |
85 | Rosiński Piotr | Wejherowo | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | PRO-CARS | opłacono on-line |
86 | Dudek Barbara | Lublin | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | LUSIA BIEGA | opłacono on-line |
87 | Wiatr Jacek | Gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
88 | Słoniewski Rafał | Gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
89 | Lelwic Magdalena | Gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
90 | Łachmacki Michał | Wejherowo | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
91 | Ratajczyk Piotr | Gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
92 | Zielonka adam | gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | Amicus AR | opłacono on-line |
93 | Wesołowski Paweł | Pruszcz Gdański | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
94 | Wojnarowska Weronika | Gdynia | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
95 | Beczek Aleksandra | Suchy Dwór | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
96 | Skrzyński Mirosław Skrzyński | Koszalin | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
97 | Kulczyński Michał Kulczyński | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line | |
98 | Hnatyszyn Mateusz | Gdansk | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | Jeppesen | opłacono on-line |
99 | Sułek Grzegorz | Rzeszów | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | Jeppesen | opłacono on-line |
100 | Zdrojewska Katarzyna | Kartuzy | Polska | 21 km bieg (start 21.04) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 34956