Festiwal Leśny 2018 - Leśny Bieg i Leśny Marsz
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Olech Anna Gdańsk 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
2 Rogalski Piotr Gdynia 21 km nordic walking (start 21.04) GDYNIA MOJE MIASTO opłacono on-line
3 LIPIŃSKI MATEUSZ Rumia 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
4 Olech Marcin Gdańsk 21 km nordic walking (start 21.04) Elite Team opłacono on-line
5 Szubska Marta. gdynia 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
6 milkowski mariusz gdynia 21 km nordic walking (start 21.04)
7 Szczodrowski Krzysztof Gdańsk 21 km nordic walking (start 21.04) Face Nordic Walking Team opłacono on-line
8 Sidorczuk Adam Reda 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
9 Depka Prądzyński Olgierd Gdynia 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
10 Koncewicz Marek Gdynia 21 km nordic walking (start 21.04) Elite Team Chodzezkijami opłacono on-line
11 Jankowski Marcin Elbląg 21 km nordic walking (start 21.04) Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
12 Namsołek Feliks Gdynia 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
13 Sokołowski Maciej Gdynia 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
14 Fudali Ryszard Gliwice 21 km nordic walking (start 21.04) SAINT-GOBAIN SQUAD opłacono on-line
15 Bujnicki Marcin Pasłęk 21 km nordic walking (start 21.04) Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
16 Moszońska Malgorzata MALBORK 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
17 Gos Elżbieta Malbork 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
18 Bach Maciej Pruszcz Gdański 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
19 Badocha-Duda Małgorzata Gdańsk 21 km nordic walking (start 21.04) Elite Team Chodzezkijami opłacono
20 Woźniak Anna Brodnica Górna 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
21 Lipko Adrianna Gdynia 21 km nordic walking (start 21.04) Biegamyrazem.pl opłacono
22 Wysocka Monika Piórkowo 21 km nordic walking (start 21.04) Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
23 Markin Evgeniy Kaliningrad 21 km nordic walking (start 21.04) Klub sportowy DED opłacono on-line
24 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad 21 km nordic walking (start 21.04) Klub sportowy DED opłacono
25 Sałabon Grzegorz Lębork 21 km nordic walking (start 21.04) Run-Nordic Team - Nordicus Lębork opłacono
26 Smarszcz Wiesław Lębork 21 km nordic walking (start 21.04) Run-Nordic Team - Nordicus Lębork opłacono
27 Melzer Hanna Rumia 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
28 Peretko Agnieszka Gdańsk 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
29 Szarszunowicz Mariusz Pasłęk 21 km nordic walking (start 21.04) Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
30 Szarszunowicz Anna Pasłęk 21 km nordic walking (start 21.04) Nordic Walking Pasłęk
31 Sychowski Andrzej Rumia 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
32 Bielecka Monika Stargard 21 km nordic walking (start 21.04) TupTup Team opłacono on-line
33 Kaźmierczak Norbert Stargard 21 km nordic walking (start 21.04) TupTup Team opłacono on-line
34 Rinc Małgorzata Gdynia 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
35 Koncewicz Aneta Gdynia 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
36 Buczkowska Wiesława Gdynia 21 km nordic walking (start 21.04) Pendolino opłacono on-line
37 Kozłowska Ewa Dobre Miasto 21 km nordic walking (start 21.04) Grupa Nordic Walking-Dobre Miasto opłacono on-line
38 Bertel Alicja Olsztyn 21 km nordic walking (start 21.04) Grupa Nordic Walking-Dobre Miasto opłacono on-line
39 Górska Agnieszka Police 21 km nordic walking (start 21.04) CHODZĘ BO CHCĘ opłacono on-line
40 Biernacka Helena Police 21 km nordic walking (start 21.04) CHODZĘ BO CHCĘ opłacono on-line
41 Suchorak Maja Sopot 21 km nordic walking (start 21.04) Szybkie Ziomki opłacono on-line
42 Naruszewicz Anna Gdańsk 21 km nordic walking (start 21.04) Szybkie Ziomki opłacono on-line
43 Kleban Paweł Gdańsk 21 km nordic walking (start 21.04) Szybkie Ziomki opłacono on-line
44 DUSZA ANNA SZCZECIN 21 km nordic walking (start 21.04) NORDIClub Szczecin opłacono on-line
45 Ostojska Ewa Reda 21 km nordic walking (start 21.04) Biegamy Razem Władysławowo /Motywatornia team
46 Błażejewska Marta Puck 21 km nordic walking (start 21.04)
47 Świsłocki Bogdan Mikoszewo 21 km nordic walking (start 21.04) Face Nordic Walking Team opłacono on-line
48 Milewczyk Agnieszka Gdańsk 21 km nordic walking (start 21.04) Invicta Power Team opłacono on-line
49 Faron Monika Gdynia 21 km nordic walking (start 21.04) Elite Team opłacono on-line
50 Niewińska Beata Gdańsk 21 km nordic walking (start 21.04) Elite Team opłacono on-line
51 Piotrowski Krzysztof Gdynia 21 km nordic walking (start 21.04) Face Nordic Walking Team opłacono on-line
52 Piotrowski Michał Gdańsk 21 km nordic walking (start 21.04) Face Nordic Walking Team opłacono on-line
53 Płużański Adam Warszawa 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
54 Jóźwiak Marcin Jantar 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
55 Konopka Ewelina Jantar 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
56 Prena Piotr Rumia 21 km nordic walking (start 21.04) Prency na trasie opłacono on-line
57 Mielewczyk Justyna Reda 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
58 Bury Liliana Reda 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line


Wyświetleń: 22851

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ