Festiwal Leśny 2018 - Leśny Bieg i Leśny Marsz
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Olech Anna Gdańsk 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
2 Rogalski Piotr Gdynia 21 km nordic walking (start 21.04) GDYNIA MOJE MIASTO opłacono on-line
3 LIPIŃSKI MATEUSZ Rumia 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
4 Olech Marcin Gdańsk 21 km nordic walking (start 21.04) Elite Team opłacono on-line
5 Szubska Marta. gdynia 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
6 milkowski mariusz gdynia 21 km nordic walking (start 21.04)
7 Szczodrowski Krzysztof Gdańsk 21 km nordic walking (start 21.04) Face Nordic Walking Team opłacono on-line
8 Sidorczuk Adam Reda 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
9 Depka Prądzyński Olgierd Gdynia 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
10 Koncewicz Marek Gdynia 21 km nordic walking (start 21.04) Elite Team Chodzezkijami opłacono on-line
11 Jankowski Marcin Elbląg 21 km nordic walking (start 21.04) Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
12 Namsołek Feliks Gdynia 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
13 Duszyńska Anna Gdynia 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
14 Sokołowski Maciej Gdynia 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
15 Fudali Ryszard Gliwice 21 km nordic walking (start 21.04) SAINT-GOBAIN SQUAD opłacono on-line
16 Bujnicki Marcin Pasłęk 21 km nordic walking (start 21.04) Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
17 Moszońska Malgorzata MALBORK 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
18 Gos Elżbieta Malbork 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
19 Bach Tomasz Pruszcz Gdański 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
20 Bach Maciej Pruszcz Gdański 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
21 Badocha-Duda Małgorzata Gdańsk 21 km nordic walking (start 21.04) Elite Team Chodzezkijami opłacono
22 Woźniak Anna Brodnica Górna 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
23 Lipko Adrianna Gdynia 21 km nordic walking (start 21.04) Biegamyrazem.pl opłacono
24 Wysocka Monika Piórkowo 21 km nordic walking (start 21.04) Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
25 Markin Evgeniy Kaliningrad 21 km nordic walking (start 21.04) Klub sportowy DED opłacono on-line
26 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad 21 km nordic walking (start 21.04) Klub sportowy DED opłacono
27 Sałabon Grzegorz Lębork 21 km nordic walking (start 21.04) Run-Nordic Team - Nordicus Lębork opłacono
28 Smarszcz Wiesław Lębork 21 km nordic walking (start 21.04) Run-Nordic Team - Nordicus Lębork opłacono
29 Melzer Hanna Rumia 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
30 Peretko Agnieszka Gdańsk 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
31 Zaremba Jakub Olsztyn 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
32 Szarszunowicz Mariusz Pasłęk 21 km nordic walking (start 21.04) Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
33 Szarszunowicz Anna Pasłęk 21 km nordic walking (start 21.04) Nordic Walking Pasłęk
34 Karasiewicz Irena Braniewo 21 km nordic walking (start 21.04) Face Nordic Walking Team opłacono on-line
35 Sychowski Andrzej Rumia 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
36 Bielecka Monika Stargard 21 km nordic walking (start 21.04) TupTup Team opłacono on-line
37 Kaźmierczak Norbert Stargard 21 km nordic walking (start 21.04) TupTup Team opłacono on-line
38 Rinc Małgorzata Gdynia 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
39 Koncewicz Aneta Gdynia 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
40 Buczkowska Wiesława Gdynia 21 km nordic walking (start 21.04) Pendolino opłacono on-line
41 Kozłowska Ewa Dobre Miasto 21 km nordic walking (start 21.04) Grupa Nordic Walking-Dobre Miasto opłacono on-line
42 Bertel Alicja Olsztyn 21 km nordic walking (start 21.04) Grupa Nordic Walking-Dobre Miasto opłacono on-line
43 Górska Agnieszka Police 21 km nordic walking (start 21.04) CHODZĘ BO CHCĘ opłacono on-line
44 Biernacka Helena Police 21 km nordic walking (start 21.04) CHODZĘ BO CHCĘ opłacono on-line
45 Suchorak Maja Sopot 21 km nordic walking (start 21.04) Szybkie Ziomki opłacono on-line
46 Naruszewicz Anna Gdańsk 21 km nordic walking (start 21.04) Szybkie Ziomki opłacono on-line
47 Kleban Paweł Gdańsk 21 km nordic walking (start 21.04) Szybkie Ziomki opłacono on-line
48 Skiba Krzysztof Polkowice 21 km nordic walking (start 21.04) mSport Team Polkowice opłacono on-line
49 DUSZA ANNA SZCZECIN 21 km nordic walking (start 21.04) NORDIClub Szczecin opłacono on-line
50 Ostojska Ewa Reda 21 km nordic walking (start 21.04) Biegamy Razem Władysławowo /Motywatornia team
51 Błażejewska Marta Puck 21 km nordic walking (start 21.04)
52 Świsłocki Bogdan Mikoszewo 21 km nordic walking (start 21.04) Face Nordic Walking Team opłacono on-line
53 Milewczyk Agnieszka Gdańsk 21 km nordic walking (start 21.04) Invicta Power Team opłacono on-line
54 Faron Monika Gdynia 21 km nordic walking (start 21.04) Elite Team opłacono on-line
55 Niewińska Beata Gdańsk 21 km nordic walking (start 21.04) Elite Team opłacono on-line
56 Piotrowski Krzysztof Gdynia 21 km nordic walking (start 21.04) Face Nordic Walking Team opłacono on-line
57 Piotrowski Michał Gdańsk 21 km nordic walking (start 21.04) Face Nordic Walking Team opłacono on-line
58 Płużański Adam Warszawa 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
59 Jóźwiak Marcin Jantar 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
60 Konopka Ewelina Jantar 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
61 Prena Piotr Rumia 21 km nordic walking (start 21.04) Prency na trasie opłacono on-line
62 Żamojcin Marek Szczecin 21 km nordic walking (start 21.04) NORDICLUB SZCZECIN opłacono on-line
63 Mielewczyk Justyna Reda 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line
64 Bury Liliana Reda 21 km nordic walking (start 21.04) opłacono on-line


Wyświetleń: 23903

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ