Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Kat. Hutnik Do zapłaty
1 Cupiał Artur KATOWICE BIEG GŁÓWNY 6km TAK
2 Ptasik Mirosław Koziegłowy BIEG GŁÓWNY 6km NIE
3 Hasik Zbigniew Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 6km NIE
4 Wach Elżbieta Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km NIE
5 wach jacek dąbrowa górnicza Marsz NW 6km NIE
6 Struk Agnieszka Będzin BIEG GŁÓWNY 6km NIE
7 Dąbrowiak Marcin Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY 6km Harpagan Sosnowiec NIE
8 Bubel Krzysztof Katowice Marsz NW 6km NIE
9 Nanuś Łukasz Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY 6km TAK
10 Jasińska Julia Sławków Marsz NW 6km NIE
11 Jasiński Kamil Sławków Marsz NW 6km NIE
12 Jasińska Agnieszka Sławków Marsz NW 6km NIE
13 Jasiński Marcin Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY 6km NIE
14 Rosikoń Janusz Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY 6km ArcelorMittal Service Group TAK
15 Nowak Agnieszka Dąbrowa Górnicza Gołonóg Marsz NW 6km NIE
16 Głąb Małgorzata Łazy Marsz NW 6km NIE
17 Tylikowska Małgorzata Czeladź Marsz NW 6km NIE
18 Matyszkiewicz Paweł Czeladź BIEG GŁÓWNY 6km W Pogoni za duchem NIE
19 Mól Wioletta Czeladź Marsz NW 6km #Czeladź Biega NIE
20 Łączyk Barbara Czeladź Marsz NW 6km #czeladźbiega NIE
21 Gębska Elżbieta Będzin Marsz NW 6km #czeladzbiega NIE
22 ŁĄCZYK JERZY CZELADŹ Marsz NW 6km #czeladźbiega NIE
23 Rodko Marta Czeladź BIEG GŁÓWNY 6km Sekcja Piaski NIE
24 Górniak Adam Sosnowiec Marsz NW 6km HARPAGAN SOSNOWIEC NIE
25 Zagała Marta Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY 6km TAK
26 Zagała Piotr Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY 6km TAK
27 Olejnik Adam Nysa BIEG GŁÓWNY 6km Saint-Gobain Squad NIE
28 Gajewska Isabela SOSNOWIEC BIEG GŁÓWNY 6km Harpagan Sosnowiec NIE
29 GAJEWSKI IRENEUSZ SOSNOWIEC BIEG GŁÓWNY 6km Harpagan Sosnowiec TAK
30 Czado Artur Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 6km NIE
31 Lasota Arkadiusz Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 6km TAK
32 Marczak Tomasz Aleksandria I BIEG GŁÓWNY 6km NIE
33 Siwy Karolina Będzin BIEG GŁÓWNY 6km NIE
34 Mirowski Radosław Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY 6km TAK
35 Słowińska Joanna Sadowie Marsz NW 6km NIE
36 Mikołajski Damian Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY 6km TEAM DAMIKO NIE
37 Hadzik Bogusław Gliwice Marsz NW 6km NIE
38 Gasz David Zabrze Marsz NW 6km NIE
39 Grajcar Adam Gliwice Marsz NW 6km Politechnika Śląska NIE
40 CHACHUŁA RYSZARD ZDZIESZOWICE BIEG GŁÓWNY 6km ArcelorMittal Poland oddział Zdzieszowice TAK
41 Wróbel Mariusz Zdzieszowice BIEG GŁÓWNY 6km ArcelorMittal Poland oddział Zdzieszowice TAK
42 Barchanowska Lucyna Sosnowiec Marsz NW 6km Harpagan Sosnowiec NIE
43 Barchanowska Wojciech Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 6km Harpagan Sosnowiec NIE
44 Malczyk Anna Sosnowiec Marsz NW 6km Dąbrowa Nordic Team NIE
45 Konopka Teresa Sławków Marsz NW 6km Sławkowskie Włóczy-Kije "Samo sie nie przejdzie" NIE
46 Zaorska Monika Sławków Marsz NW 6km Sławkowskie Włóczy-Kije "Samo sie nie przejdzie" NIE
47 Purc Sylwia Sławków Marsz NW 6km Sławkowskie Włóczy-Kije "Samo sie nie przejdzie" NIE
48 Gajek Kinga Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY 6km KRS TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA NIE
49 Bagińska Dorota Sławków Marsz NW 6km Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" NIE
50 Skubis Agnieszka Sławków Marsz NW 6km Sławkowskie Włóczy - Kije NIE
51 Dołba Weronika Sławków Marsz NW 6km Sławkowskie Włóczy-Kije "Samo sie nie przejdzie" NIE
52 Dołba Karolina Sławków Marsz NW 6km Sławkowskie Włóczy-Kije "Samo sie nie przejdzie" NIE
53 Dołba Marcin Sławków Marsz NW 6km AMP TAK
54 Hajduk-Dołba Monika Sławków Marsz NW 6km Sławkowskie Włóczy-Kije "Samo sie nie przejdzie" NIE
55 Kaczmarczyk Malwina Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 6km AM SSCE TAK
56 Warchol Grzegorz Zdzieszowice BIEG GŁÓWNY 6km ArcelorMittal Poland o Zdzieszowice TAK
57 Harmansa Piotr Gogolin BIEG GŁÓWNY 6km ArcelorMittal Poland oddział Zdzieszowice TAK
58 Gawron Ewelina Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 6km AM SSCE TAK
59 KRET EWA MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY 6km AM SSCE TAK
60 Jagielski Damian Libiąż BIEG GŁÓWNY 6km AMP. S. A. Dąbrowa Górnicza - GJ TAK
61 Jabłoński Jerzy Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY 6km GJ TAK
62 Rzepka Bernard Zdzieszowice BIEG GŁÓWNY 6km ArcelorMittal Poland oddział Zdzieszowice TAK
63 Zysk Katarzyna Katowice BIEG GŁÓWNY 6km TAK
64 Bazyl Adam Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY 6km W Pogoni Za Duchem TAK
65 Godlewski Bogdan Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY 6km TAK
66 Pietras Ewelina Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY 6km W pogoni za duchem NIE
67 Czapla Damian Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY 6km OBUDOWY GÓRNICZE TAK
68 Wróblewski Witold Piekary Śląskie BIEG GŁÓWNY 6km TAK
69 Pacana Krzysztof Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 6km TAK
70 Sztorc Sławomir SOSNOWIEC BIEG GŁÓWNY 6km ArcelorMittal Poland TAK
71 Matuszek Jacek Dąbrowa Gornicza Marsz NW 6km NIE
72 Żandarski Alan Zdzieszowice BIEG GŁÓWNY 6km ArcelorMittal Poland oddział Zdzieszowice TAK
73 Sikora Marek Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY 6km ArcelorMittal Poland TAK
74 Góra Mateusz Będzin BIEG GŁÓWNY 6km NIE
75 Gąsior Anetta Sadowie BIEG GŁÓWNY 6km NIE
76 Gąsior Marta Sadowie Marsz NW 6km NIE
77 Teper Zdzisław Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 6km NIE
78 muza-adamiec karolina Katowice BIEG GŁÓWNY 6km ArcelorMittal Poland TAK
79 KOWALSKI Grażyna Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 6km SPORT NIE


Wyświetleń: 5357

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ