Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Damps Martyna | Skrzeszewo | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono on-line | |
2 | Jakubek Patryk | Bytow | Polska | Bieg główny 10 km | Świat płytek u Kryspina | |
3 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg główny 10 km | Świat Płytek u Kryspina | |
4 | Garska Joanna | Bytów | Polska | Bieg główny 10 km | Świat Płytek u Kryspina | |
5 | Guzowski Dariusz | Trzebielino | Polska | Bieg główny 10 km | Carry Petfood Trzebielino/Talex Borysław Borzytuchom | opłacono on-line |
6 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | Bieg główny 10 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono on-line |
7 | Brovchenko Sylwia | Bytów | Polska | Bieg główny 10 km | Świat płytek u Kryspina | |
8 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg główny 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
9 | Damps Jacek | Skrzeszewo | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono on-line | |
10 | Damps Katarzyna | Skrzeszewo | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono on-line | |
11 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
12 | Szczęsny Tadeusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono on-line | |
13 | Sosnowski Bolesław | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | TKKF Rozstaje | opłacono on-line |
14 | Niwiński Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono on-line | |
15 | Konkel Joanna | Sławno | Polska | Bieg główny 10 km | MKS "Święc" Sławno | opłacono on-line |
16 | Wiatrzyk Krzysztof | Darłowo | Polska | Bieg główny 10 km | Darłowo | opłacono on-line |
17 | Spustek Marcin | Elbląg | Polska | Bieg główny 10 km | MKS"Truso"Elbląg | |
18 | Kurowski Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Gdańsk | opłacono on-line |
19 | Muerau-Nowicka Hanna | Bytów | Polska | Bieg główny 10 km | KB GOCH BYTÓW | opłacono on-line |
20 | Bandurski Jacek | SOPOT | Polska | Bieg główny 10 km | Sopot | |
21 | Bączek-Motała Barbara | Rumia | Polska | Bieg główny 10 km | Amex Baczek Ilawa | opłacono on-line |
22 | Reszczyński Henryk | Stężyca | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono on-line | |
23 | Bogulski Piotr | Zblewo | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono on-line | |
24 | Duzowski Rafał | Łubiana | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono on-line | |
25 | Pacan Bartek | Bytów | Polska | Bieg główny 10 km | Świat płytek u Kryspina | opłacono on-line |
26 | Kluczewska Emilia | Bytów | Polska | Bieg główny 10 km | Ścigał Team Bytów | opłacono on-line |
27 | Kanigowski Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono on-line | |
28 | Wierzejski Sławomir | Bytów | Polska | Bieg główny 10 km | KB GOCH | |
29 | Czarnowski Krzysztof | Reda | Polska | Bieg główny 10 km | FabrykaDobrejZabawy.pl | opłacono on-line |
30 | Goździewicz Leszek | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | biegamyrazem.pl | |
31 | Wirkus Antonina | Szczecinek | Polska | Bieg główny 10 km | MKL Szczecinek | |
32 | Labuda Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | Saint-Gobain Squad | opłacono on-line |
33 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | Polska | Bieg główny 10 km | Kolarz-Pol | |
34 | Stefaniak Marcin | Łęczyce | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono on-line | |
35 | Ozimkowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono on-line | |
36 | Wnuk Damian | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono on-line | |
37 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
38 | Lewańczyk Marcin | Skorzewo | Polska | Bieg główny 10 km | Akademia Biegowa Kiełpino | opłacono on-line |
39 | Mrugalski Stanisław | Miastko | Polska | Bieg główny 10 km | ||
40 | Brovchenko Jurii | Bytów | Ukraina | Bieg główny 10 km | Świat płytek u Kryspina | |
41 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny 10 km | Maratończyk Wielki Klincz | |
42 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | Bieg główny 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
43 | Łącki Jarosław | Kościerzyna | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono on-line | |
44 | barganska justyna | bytów | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono on-line | |
45 | Radulski Radosław | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono on-line | |
46 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono on-line | |
47 | Gralak Jacek | Kościerzyna | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono on-line | |
48 | Formella Sławomir | Kościerzyna | Polska | Bieg główny 10 km | FORMEX | opłacono on-line |
49 | Janta-Lipińska Justyna | Bytów | Polska | Bieg główny 10 km | Ścigał Team Bytów | opłacono on-line |
50 | Glazik Dariusz | Bytów | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono on-line | |
51 | Wirkus Łukasz | Lipnica | Polska | Bieg główny 10 km | ||
52 | Zwolski Andrzej | Bytów | Polska | Bieg główny 10 km | Ścigał Team Bytów | opłacono on-line |
53 | Stefanowski Wiesław | Mały Klincz | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono on-line | |
54 | Stefanowska Ewa | Mały Klincz | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono on-line | |
55 | Wendt Patryk | Kościerzyna | Polska | Bieg główny 10 km | Wencik Team | opłacono on-line |
56 | Ebertowski Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 10 km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
57 | Szczypior Artur | Wyszecino | Polska | Bieg główny 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | |
58 | Formela Sebastian | Luzino | Polska | Bieg główny 10 km | Running TriCity Team | |
59 | ŚMIGAJ Mirosław | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | MIŚ Biega | |
60 | Jereczek Sławomir | Rzepnica | Polska | Bieg główny 10 km | Kajakimłyn | |
61 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | Parkrun Gdynia | opłacono on-line |
62 | Lubecki Sławomir | Kościerzyna | Polska | Bieg główny 10 km | KKK-Do Seiunchin | opłacono on-line |
63 | Lerke Arek | Skarszewy | Polska | Bieg główny 10 km | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
64 | Wirkus Bartłomiej | Kościerzyna | Polska | Bieg główny 10 km | JAGODOWA TEAM | opłacono on-line |
65 | Wirkus Roman | Kościerzyna | Polska | Bieg główny 10 km | JAGODOWA TEAM | opłacono on-line |
66 | KULCZYK Katarzyna | Sławsko | Polska | Bieg główny 10 km | KB Bryza Postomino | |
67 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 10 km | CrossElite EbroGym | opłacono on-line |
68 | Sowa Joanna | Koscierzyna | Polska | Bieg główny 10 km | Akademia Biegania Kościerzyna | opłacono on-line |
69 | Sowa Krzysztof | Koscierzyna | Polska | Bieg główny 10 km | Akademia Biegania Kościerzyna | opłacono on-line |
70 | Turzyńska Magdalena | Bytów | Polska | Bieg główny 10 km | KB GOCH | opłacono on-line |
71 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 10 km | CrossElite EbroGym | opłacono on-line |
72 | Laskowska Daria | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono on-line | |
73 | Kowalak Katarzyna | Kartuzy | Polska | Bieg główny 10 km | FORMA FITNESS CLUB | |
74 | Szymańska Jolanta | Ruda | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono on-line | |
75 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | Bieg główny 10 km | Pozytywna Endorfina | opłacono on-line |
76 | Kąkol Mateusz | Koscierzyna | Polska | Bieg główny 10 km | Szkoła Pływania "Aquatic" | opłacono on-line |
77 | Domaszk Zbigniew | Bytöw | Polska | Bieg główny 10 km | Świat płytek u Kryspina | opłacono on-line |
78 | Lizakowska Weronika Lizakowska | Kościerzyna | Polska | Bieg główny 10 km - zawodnicy Remus Kościerzyna | KUKS Remus Kościerzyna | |
79 | Kwiatkowski Krzysztof | Kościerzyna | Polska | Bieg główny 10 km - zawodnicy Remus Kościerzyna | KUKS Remus Kościerzyna | |
80 | Serkowski Patryk | Kościerzyna | Polska | Bieg główny 10 km - zawodnicy Remus Kościerzyna | KUKS Remus Kościerzyna |
Wyświetleń: 5498