Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bukowska Dorota Malbork Bieg Główny - 10 km
2 Dackiewicz Marek Malbork Bieg Główny - 10 km Grupa Malbork
3 Reksa Sylwia Sztum Bieg Główny - 10 km
4 Chabowski Tomasz sztum Bieg Główny - 10 km Sztum Biega
5 Główczewski Grzegorz Tczew Bieg Główny - 10 km Akademia Biegowa Kiełpino
6 Puklicz Cezary Malbork Bieg Główny - 10 km 22 BLT
7 Mazerski Bartosz Sztum Bieg Główny - 10 km LKS ,,Zantyr'' Sztum
8 Rybczyński Andrzej Malbork Bieg Główny - 10 km
9 Danielewska Magdalena Stary Targ Bieg Główny - 10 km
10 Derlaga Kamil Szymankowo Bieg Główny - 10 km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
11 Góralski Marcin Gdynia Bieg Główny - 10 km
12 Partyka Robert Malbork Bieg Główny - 10 km
13 ADAMKOWSKI JERZY STAROGARD GDAŃSKI Bieg Główny - 10 km MALINOWA MAMBA
14 Kierznikiewicz Sebastian Gdańsk Bieg Główny - 10 km Running Tricity Team
15 Czerwiak Robert Starogard Gdański Bieg Główny - 10 km TRI Starogard Gdański
16 Lisogórski Krzysztof Sztum Bieg Główny - 10 km LKS Zantyr Sztum
17 Czarnecki Mateusz Stobiec Bieg Główny - 10 km
18 Ludwik Andrzej Sztum Bieg Główny - 10 km LKS ZANTYR SZTUM
19 Woźniak Michał Brodnica Górna Bieg Główny - 10 km
20 Chodorowicz Kamil Morąg Bieg Główny - 10 km Team Kopeć
21 Zaborowski Mariusz Malbork Bieg Główny - 10 km
22 Serzysko Wojciech Malbork Bieg Główny - 10 km
23 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Bieg Główny - 10 km Maratończyk Wielki Klincz
24 Redlin Mateusz Malbork Bieg Główny - 10 km
25 Dziwosz Paweł Malbork Bieg Główny - 10 km Beztlenowi Malbork
26 Malinowski Marek Malbork Bieg Główny - 10 km Jan z Kolna team
27 Łucka Anna Grudziądz Bieg Główny - 10 km AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ
28 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna Bieg Główny - 10 km TRI Starogard Gdański
29 Rogala Anna Gdańsk Bieg Główny - 10 km
30 Jakusik Jacek Malbork Bieg Główny - 10 km Grupa Malbork
31 Waruszewski Karol Tczew Bieg Główny - 10 km Biegający Tczew
32 Cyron Bogumił Śliwice Bieg Główny - 10 km Biegające Śliwice
33 Procek Daria Śliwice Bieg Główny - 10 km Biegające Śliwice
34 Dylert Arkadiusz Malbork Bieg Główny - 10 km Grupa Malbork
35 PEPLIŃSKI Grzegorz Sztum Bieg Główny - 10 km
36 Tumiłowicz Jerzy Licze Bieg Główny - 10 km Traktor team gmina Kwidzyn
37 Melka Krzysztof Gościszewo Bieg Główny - 10 km
38 Piotrowski Lech Sztum Bieg Główny - 10 km LKS ZANTYR SZTUM
39 Kolodynski Tomasz Gosciszewo Bieg Główny - 10 km
40 Matejuk Marcin Malbork Bieg Główny - 10 km Beztlenowi Malbork
41 Barcikowski Krzysztof Malbork Bieg Główny - 10 km Grupa Malbork
42 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Główny - 10 km Traktor team gmina kwidzyn
43 CZERWIŃSKI RAFAŁ MALBORK Bieg Główny - 10 km
44 Barnaś Krzysztof Malbork Bieg Główny - 10 km Grupa Malbork
45 Barnaś Agata Malbork Bieg Główny - 10 km Grupa Malbork
46 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie Bieg Główny - 10 km
47 KOŁPAK JAN Sztum Bieg Główny - 10 km ZANTYR LKS
48 GIBAS Przemysław Malbork Bieg Główny - 10 km
49 Waśniewski Edward Pelplin Bieg Główny - 10 km
50 Majkowski Ireneusz Skórcz Bieg Główny - 10 km Aktywni Kociewiacy
51 Majkowski Tomasz Skórcz Bieg Główny - 10 km Aktywni Kociewiacy
52 Dobrowolski Kamil Malbork Bieg Główny - 10 km 22 Baza Lotnictwa Taktycznego/Active Malbork
53 Dubiela Halina Tczew Bieg Główny - 10 km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
54 Nowosielski Piotr Sztum Bieg Główny - 10 km LKS Zantyr Sztum
55 Przybylski Dariusz Malbork Bieg Główny - 10 km niezrzeszony
56 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie Bieg Główny - 10 km LKS Zantyr Sztum
57 Treć Leon Sztum Bieg Główny - 10 km LKS Zantyr Sztum
58 Bożykowski Jan Sztum Bieg Główny - 10 km LKS Zantyr
59 ORNOWSKI ZBIGNIEW GRUDZIĄDZ Bieg Główny - 10 km Biegające Krasnale
60 Rozenberg Sławomir Sztum Bieg Główny - 10 km LKS ZANTYR SZTUM
61 Wiktorski Łukasz Malbork Bieg Główny - 10 km
62 SOJKA ZBIGNIEW MALBORK Bieg Główny - 10 km
63 Potorski Zbigniew Malbork Bieg Główny - 10 km
64 Oliński Wojciech Malbork Bieg Główny - 10 km Active Malbork
65 SOSIŃSKI DARIUSZ SZTUM Bieg Główny - 10 km LKS ZANTYR SZTUM
66 Hartuna zenon Piece Bieg Główny - 10 km Florian Chojnice- PKP Cargo Gdynia
67 Krotowski Michał Malbork Bieg Główny - 10 km
68 Klimczewski Mirosław Malbork Bieg Główny - 10 km
69 Bujak Aleksandra Bolszewo Bieg Główny - 10 km AZS Uniwersytet Gdański
70 JANIK Roman KWIDZYN Bieg Główny - 10 km KWIDZYN BIEGA
71 Wiernicka Paulina KWIDZYN Bieg Główny - 10 km Runfitneska Kwidzyn Paola
72 Kruk Agnieszka Szymankowo Bieg Główny - 10 km Flex – Biegniemy z pomocą
73 Gos Jan Malbork Bieg Główny - 10 km
74 Potoczek Andrzej Lichnowy Bieg Główny - 10 km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
75 Witek Sylwia Malbork Bieg Główny - 10 km
76 Zimny Sebastian Tczewskie Łąki Bieg Główny - 10 km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
77 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg Główny - 10 km Active Malbork
78 Cicherski Marcin Kraszewo Bieg Główny - 10 km LABOSPORT TEAM
79 TARAS DANIEL Malbork Bieg Główny - 10 km 22.BLT / Active Malbork
80 Puchalski Marcin Malbork Bieg Główny - 10 km 22.BLT
81 Piszczewiat Zenon Malbork Bieg Główny - 10 km DawnyMalbork.pl
82 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Bieg Główny - 10 km
83 Krakówka Grzegorz Malbork Bieg Główny - 10 km
84 Kosianowska Monika Malbork Bieg Główny - 10 km Grupa Malbork
85 wiśniewski maciej malbork Bieg Główny - 10 km grupa malbork
86 Krakówka Kamil Malbork Bieg Główny - 10 km
87 Kołkowski Krzysztof Malbork Bieg Główny - 10 km


Wyświetleń: 6464

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ