Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jegliński Kamil Olecko 6.6 km
2 Pęcak Wojtek Olecko 6.6 km
3 Kownacki Tomasz Olecko 6.6 km Olecko Biega
4 Piszczek Jakub Gołdap 3.3 km LA OSiR Gołdap opłacono
5 Bukwaś Tomasz Gołdap 6.6 km LA OSiR Gołdap
6 Żamojtuk Maciej Gołdap 3.3 km LA OSiR Gołdap opłacono
7 Borkim Sandra Gołdap 100m bieg przedszkolaka LA OSiR Gołdap
8 Chmielewski Tadeusz Wydminy 6.6 km BBL Wydminy
9 Fornalski Artur Gołdap 6.6 km Dzieci Kukurydzy
10 Dorbach Jacek Wydminy 6.6 km BBL Wydminy
11 Markiewicz Marcin Gołdap 6.6 km Dzieci Kukurydzy
12 Zajkowski Szymon Białystok 100m bieg przedszkolaka
13 Zajkowska Weronika Białystok 800m bieg młodzieżowy
14 Zajkowski Paweł Białystok 6.6 km
15 Żukowski Sebastian Olecko 800m bieg młodzieżowy Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku
16 Żelaźnicki Mateusz Mateusz Olecko 800m bieg młodzieżowy Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku
17 Masalski Łukasz Olecko 800m bieg młodzieżowy Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku
18 Karwel Patryk Olecko 800m bieg młodzieżowy Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku
19 Piotrowska Natalia Olecko 3.3 km Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku opłacono
20 Sidorowicz Patrycja Olecko 3.3 km Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku opłacono
21 Zawistowski Dominik Olecko 3.3 km Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku opłacono
22 Zackiewicz Miłosz Olecko 3.3 km Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku opłacono
23 Przekop Norbert Olecko 3.3 km Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku opłacono
24 Jastrzębski Kacper Olecko 3.3 km Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku opłacono
25 Wojciech Tomczyk Sedranki 3.3 km Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku opłacono
26 Mokicka Wiktoria Olecko 3.3 km Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku opłacono
27 Jasińska Karolina Olecko 3.3 km Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku opłacono
28 Świerzbin Agnieszka Olecko 3.3 km Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku opłacono
29 Bartosz Interewicz Olecko 3.3 km Szkoła ZSLiZ Olecko opłacono
30 Guzowski Denis Trzebielino 6.6 km Guzowski Team /Wspol Szczytno
31 Masalski Paweł Olecko 3.3 km OSN AMFIPRION opłacono
32 Wieremiejuk Dariusz Białystok 6.6 km
33 Rudzewicz Marta Gołdap 6.6 km
34 Piwowar Paulina Gołdap 6.6 km Dzieci Kukurydzy
35 Kuniszyk Piotr Gołdap 6.6 km Dzieci Kukurydzy
36 Łaskowska Marzena Olecko 6.6 km Stone Hunters Olecko
37 Łaskowski Tomasz Olecko 6.6 km Stone Hunters Olecko
38 Modzelewski Piotr Olecko 3.3 km OSN AMFIPRION opłacono
39 Modzelewski Hubert Olecko 800m bieg młodzieżowy OSN AMFIPRION
40 Muster-Drażba Ewa Olecko 6.6 km Olecko Biega
41 Drażba Filip Olecko 3.3 km Olecko Biega opłacono
42 Drażba Hubert Olecko 6.6 km Olecko Biega
43 Pietruczuk Alicja Olecko 6.6 km Olecko Biega opłacono
44 Motulewicz Patrycja Olecko 3.3 km Olecko Biega opłacono
45 Boruta Karol Pietrasze 3.3 km
46 Hinz Kamil Rumia 800m bieg młodzieżowy RKS Rumia
47 Masalska Anna Suwałki 6.6 km PaintRun
48 Krawczyk Jakub Korsze 100m bieg przedszkolaka Biegam z Tatą
49 Krawczyk Jan Korsze 6.6 km Biegam Bo Tak Wyszło
50 Jankowski Andrzej Białystok 3.3 km Kotniz Team
51 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki 6.6 km Tede Auto-Części
52 Chmiel Remigiusz Gołdap 6.6 km
53 Interewicz Paweł Olecko 6.6 km
54 Zaborowski Adrian Suwałki 800m bieg młodzieżowy Borsuk Team
55 Domański Jacek Expedyt Warszawa 6.6 km WKB META Lubliniec
56 ZAPADKA STANISŁAW MRĄG0WO 6.6 km
57 Tomczyk Przemysław Sedranki 6.6 km
58 Malesa Arkadiusz Wydminy 3.3 km nordic walking BBL Wydminy
59 Czopek Jaroslaw Ełk 3.3 km Maratonka Grajewo
60 Skrodzki Jakub Suwałki 6.6 km
61 Omilian Przemek Olecko 6.6 km Czarni Granit Olecko Handball
62 Matyszczyk Monika Maria Suwałki 6.6 km Wandzioch Team
63 Dziekoński Tadeusz Białystok 6.6 km Juvenia Białystok
64 Świacki Radosław Olecko 3.3 km Szkoła ZSLiZ Olecko opłacono
65 Zarzecki Rafał Olecko 3.3 km Szkoła ZSLiZ Olecko opłacono
66 Kalicki Hubert Olecko 3.3 km Szkoła ZSLiZ Olecko opłacono
67 Cieślukowska Marta Olecko 3.3 km Szkoła ZSLiZ Olecko opłacono
68 Gościewski Arkadiusz Olecko 6.6 km Szkoła ZSLiZ Olecko. Olecko Biega opłacono
69 Gałaszewski Dariusz Olecko 3.3 km Szkoła ZSLiZ Olecko , Olecko Biega
70 Pietrzyk Kacper Olecko 400m bieg dziecięcy SP Nr 1 Olecko
71 Sokół Bartosz Białystok 6.6 km
72 Sokół Przemysław Białystok 6.6 km
73 Hołubowicz Jan Olecko 6.6 km Olecko Biega
74 Jegliński Wojciech Olecko 6.6 km Olecko Biega
75 Kasiński Romek Giżycko 6.6 km BBL Wydminy
76 Truszczyński Grzegorz Olecko 6.6 km Olecko Biega
77 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie 3.3 km Pijawne Polskie
78 Jakubowska Anna Pijawne Polskie 3.3 km Pijawne Polskie
79 Sienkiewicz Kacper Olecko 100m bieg przedszkolaka
80 Lipiński Marcin Gołdap 6.6 km JW 4808
81 Herbszt Krystian Wydminy 6.6 km BBL Wydminy
82 Ciborek Patryk Zawady Oleckie 6.6 km Olecko Biega
83 Pałdyna Leszek Wydminy 6.6 km BBL Wydminy
84 Bagiński Jan Olecko 6.6 km Olecko Biega
85 Adam Justyna Olecko 6.6 km
86 Milewski Rafał Orzysz 6.6 km 15 Mazurski Batalion Saperów/15GBZ
87 Malesa Paweł Wydminy 6.6 km BBL Wydminy
88 Domelewska Joanna Olecko 6.6 km
89 Czaplejewicz Marta Kowale Oleckie 6.6 km
90 Przemielewski Julian Stożne 100m bieg przedszkolaka Olecko Biega
91 Przemielewski Oskar Stożne 100m bieg przedszkolaka Olecko Biega
92 Przemielewska Ewa Stożne 6.6 km Olecko Biega
93 Bitowt Paulina Wydminy 6.6 km BBL Wydminy
94 Kowalewski Tymoteusz Olecko 400m bieg dziecięcy kowaliki
95 Kowalewska Antonina Olecka 100m bieg przedszkolaka kowaliki
96 Kowalewski Paweł Olecko 6.6 km kowaliki
97 Sobieszuk Łukasz Olecko 6.6 km Krav Maga Olecko
98 Szyszkowska Karolina Gołdap 3.3 km LA OSiR Gołdap opłacono
99 Taudul Kacper Gołdap 3.3 km LA OSiR Gołdap opłacono
100 Januszkiewicz Miłosz Gołdap 6.6 km LA OSiR Gołdap opłacono


Wyświetleń: 6340

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ