Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam Justyna | Olecko | Polska | 6.6 km | ||
2 | Anuszkiewicz Marcel | Gołdap | 800m bieg młodzieżowy | LA OSiR Gołdap | ||
3 | Bagiński Jan | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
4 | Bartosz Interewicz | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła ZSLiZ Olecko | opłacono |
5 | Bitowski Wiktor | Gołdap | 800m bieg młodzieżowy | LA OSiR Gołdap | ||
6 | Bitowt Paulina | Wydminy | Polska | 6.6 km | BBL Wydminy | |
7 | Borkim Sandra | Gołdap | Polska | 100m bieg przedszkolaka | LA OSiR Gołdap | |
8 | Boruta Karol | Pietrasze | Polska | 3.3 km | ||
9 | Bukwaś Tomasz | Gołdap | Polska | 6.6 km | LA OSiR Gołdap | |
10 | Burba Grzegorz | Olecko | Polska | 6.6 km | Art Styl | |
11 | Bzymek Łukasz | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega/ J.W. 4808 Gołdap | |
12 | Chmiel Michalina | Gołdap | 400m bieg dziecięcy | LA OSiR Gołdap | ||
13 | Chmiel Remigiusz | Gołdap | Polska | 6.6 km | ||
14 | Chmielewski Tadeusz | Wydminy | Polska | 6.6 km | BBL Wydminy | |
15 | Ciborek Patryk | Zawady Oleckie | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
16 | Cieślukowska Marta | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła ZSLiZ Olecko | opłacono |
17 | Czaplejewicz Marta | Kowale Oleckie | Polska | 6.6 km | ||
18 | Czopek Jaroslaw | Ełk | Polska | 3.3 km | Maratonka Grajewo | |
19 | Domańska Karolina | Olecko | Polska | 6.6 km | ||
20 | Domański Jacek Expedyt | Warszawa | Polska | 6.6 km | WKB META Lubliniec | |
21 | Domelewska Joanna | Olecko | Polska | 6.6 km | ||
22 | Dorbach Jacek | Wydminy | Polska | 6.6 km | BBL Wydminy | |
23 | Drażba Barbara | Suwałki | Polska | 6.6 km | ||
24 | Drażba Filip | Olecko | Polska | 3.3 km | Olecko Biega | opłacono |
25 | Drażba Hubert | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
26 | Dziatkowska Weronika | Gołdap | 6.6 km | LA OSiR Gołdap | opłacono | |
27 | Dziekońska Anna | Gołdap | 3.3 km | LA OSiR Gołdap | opłacono | |
28 | Dziekoński Tadeusz | Białystok | Polska | 6.6 km | Juvenia Białystok | |
29 | Fiedorczyk Anna | Ełk | Polska | 6.6 km | Maratonka Grajewo | |
30 | Fornalski Artur | Gołdap | Polska | 6.6 km | Dzieci Kukurydzy | |
31 | Gałaszewski Dariusz | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła ZSLiZ Olecko , Olecko Biega | |
32 | Glińska Paulina | Gołdap | 400m bieg dziecięcy | LA OSiR Gołdap | ||
33 | Gościewski Arkadiusz | Olecko | Polska | 6.6 km | Szkoła ZSLiZ Olecko. Olecko Biega | opłacono |
34 | Guzowski Denis | Trzebielino | Polska | 6.6 km | Guzowski Team /Wspol Szczytno | |
35 | Herbszt Krystian | Wydminy | Polska | 6.6 km | BBL Wydminy | |
36 | Hinz Kamil | Rumia | Polska | 800m bieg młodzieżowy | RKS Rumia | |
37 | Hołubowicz Jan | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
38 | Interewicz Paweł | Olecko | Polska | 6.6 km | ||
39 | Jakubowska Anna | Pijawne Polskie | Polska | 3.3 km | Pijawne Polskie | |
40 | Jakubowski Wiesław | Pijawne Polskie | Polska | 3.3 km | Pijawne Polskie | |
41 | Jankowski Andrzej | Białystok | Polska | 3.3 km | Kotniz Team | |
42 | Januszkiewicz Iwo | Gołdap | 800m bieg młodzieżowy | LA OSiR Gołdap | ||
43 | Januszkiewicz Miłosz | Gołdap | Polska | 6.6 km | LA OSiR Gołdap | opłacono |
44 | Jasińska Karolina | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku | opłacono |
45 | Jastrzębski Kacper | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku | opłacono |
46 | Jegliński Kamil | Olecko | Polska | 6.6 km | ||
47 | Jegliński Wojciech | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
48 | Kalicki Hubert | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła ZSLiZ Olecko | opłacono |
49 | Karwel Patryk | Olecko | Polska | 800m bieg młodzieżowy | Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku | |
50 | Kasiński Romek | Giżycko | Polska | 6.6 km | BBL Wydminy | |
51 | Kondraciuk Majka | Gołdap | 800m bieg młodzieżowy | LA OSiR Gołdap | ||
52 | Kowalewska Antonina | Olecka | Polska | 100m bieg przedszkolaka | kowaliki | |
53 | Kowalewski Paweł | Olecko | Polska | 6.6 km | kowaliki | |
54 | Kowalewski Tymoteusz | Olecko | Polska | 400m bieg dziecięcy | kowaliki | |
55 | Kownacki Tomasz | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
56 | Krawczyk Jakub | Korsze | Polska | 100m bieg przedszkolaka | Biegam z Tatą | |
57 | Krawczyk Jan | Korsze | Polska | 6.6 km | Biegam Bo Tak Wyszło | |
58 | Kuniszyk Piotr | Gołdap | Polska | 6.6 km | Dzieci Kukurydzy | |
59 | Leśniak Aniela | Gołdap | 800m bieg młodzieżowy | LA OSiR Gołdap | ||
60 | Lipiński Marcin | Gołdap | Polska | 6.6 km | JW 4808 | |
61 | Malesa Arkadiusz | Wydminy | Polska | 3.3 km nordic walking | BBL Wydminy | |
62 | Malesa Paweł | Wydminy | Polska | 6.6 km | BBL Wydminy | |
63 | Markiewicz Marcin | Gołdap | Polska | 6.6 km | Dzieci Kukurydzy | |
64 | Masalska Anna | Suwałki | Polska | 6.6 km | PaintRun | |
65 | Masalski Łukasz | Olecko | Polska | 800m bieg młodzieżowy | Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku | |
66 | Masalski Paweł | Olecko | Polska | 3.3 km | OSN AMFIPRION | opłacono |
67 | Matyszczyk Monika Maria | Suwałki | Polska | 6.6 km | Wandzioch Team | |
68 | Mejcz Jasiek | Gołdap | 100m bieg przedszkolaka | LA OSiR Gołdap | ||
69 | Milewski Rafał | Orzysz | Polska | 6.6 km | 15 Mazurski Batalion Saperów/15GBZ | |
70 | Modzelewski Hubert | Olecko | Polska | 800m bieg młodzieżowy | OSN AMFIPRION | |
71 | Modzelewski Piotr | Olecko | Polska | 3.3 km | OSN AMFIPRION | opłacono |
72 | Mokicka Wiktoria | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku | opłacono |
73 | Moroz Adrian | Kowale Oleckie | Polska | 6.6 km | Kowale Oleckie | |
74 | Motulewicz Patrycja | Olecko | Polska | 3.3 km | Olecko Biega | opłacono |
75 | Muster-Drażba Ewa | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
76 | Naszkiewicz Zosia | Gołdap | 800m bieg młodzieżowy | LA OSiR Gołdap | ||
77 | Obara Emil | Gołdap | 800m bieg młodzieżowy | LA OSiR Gołdap | ||
78 | Omilian Przemek | Olecko | Polska | 6.6 km | Czarni Granit Olecko Handball | |
79 | Pałdyna Leszek | Wydminy | Polska | 6.6 km | BBL Wydminy | |
80 | Pęcak Wojtek | Olecko | Polska | 6.6 km | ||
81 | Pietruczuk Alicja | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | opłacono |
82 | Pietrzyk Kacper | Olecko | Polska | 400m bieg dziecięcy | SP Nr 1 Olecko | |
83 | Piotrowska Natalia | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku | opłacono |
84 | Piszczek Jakub | Gołdap | Polska | 3.3 km | LA OSiR Gołdap | opłacono |
85 | Piwowar Mateusz | Gołdap | 800m bieg młodzieżowy | LA OSiR Gołdap | ||
86 | Piwowar Paulina | Gołdap | Polska | 6.6 km | Dzieci Kukurydzy | |
87 | Poreda Iwona | Gołdap | Polska | 3.3 km | Łowcy Przygód Gołdap | |
88 | Poreda Jakub | Gołdap | Polska | 800m bieg młodzieżowy | LA OSiR Gołdap | |
89 | Poreda Konrad | Gołdap | 6.6 km | LA OSiR Gołdap | opłacono | |
90 | Przekop Norbert | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku | opłacono |
91 | Przemielewska Ewa | Stożne | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
92 | Przemielewski Julian | Stożne | Polska | 100m bieg przedszkolaka | Olecko Biega | |
93 | Przemielewski Kamil | Stożne | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
94 | Przemielewski Oskar | Stożne | Polska | 100m bieg przedszkolaka | Olecko Biega | |
95 | Przystawska Anna | Gołdap | 400m bieg dziecięcy | LA OSiR Gołdap | ||
96 | Roczeń Agata | Gołdap | 400m bieg dziecięcy | LA OSiR Gołdap | ||
97 | Rożek Gerard | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
98 | Rudzewicz Marta | Gołdap | Polska | 6.6 km | ||
99 | Sidor Zosia | Gołdap | 400m bieg dziecięcy | LA OSiR Gołdap | ||
100 | Sidorowicz Patrycja | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku | opłacono |
Wyświetleń: 10067