Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markowski Łukasz | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | Run 4 Fun | opłacono on-line |
2 | Szczutkowski Rafał | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono on-line |
3 | Adamonis Agnieszka | Gdańsk | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
4 | Adamska Anna | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
5 | Adamska Katarzyna | Piła | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
6 | Adamska Małgorzata | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
7 | Adamski Michał | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
8 | Albekier Karolina | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
9 | Andrzejczak Wojtek | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | wasch-fred. de | opłacono on-line |
10 | ANGOWSKA MONIKA | GDAŃSK | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
11 | ANGOWSKI MATEUSZ | GDAŃSK | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
12 | Aniszewski Dariusz | Morawy | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
13 | Antonowicz Michał | Toruń | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
14 | Antonowicz Sylwia | Toruń | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
15 | Anzel Dorota | Mokre | Polska | Start na 5 km | Szkoła Podstawowa Mokre | opłacono on-line |
16 | Arbszajtys Piotr | Kalmuzy | Polska | Start na 5 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
17 | ARLETA KŁODA | BĄKOWO | Polska | Start na 5 km | TEAM BĄKOWO | opłacono |
18 | Arndt Małgorzata | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
19 | Asensky Hanna | Grudziadz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
20 | Asensky Maksym | Grudziadz | Polska | Start na 5 km | SP 16 Grudziądz | opłacono on-line |
21 | Balcerzak Dorota | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono on-line |
22 | Balcerzak Piotr | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
23 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | Tomek Biega Grudziądz | opłacono on-line |
24 | Banaszewski Michał | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
25 | Bancewicz Joanna | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
26 | Barczak Wojciech | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
27 | baron jacek | grudziądz | Polska | Start na 5 km | Vadain Running Club | opłacono |
28 | baron julek | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | Vadain Running Club | opłacono |
29 | baron kasia | grudziądz | Polska | Start na 5 km | Vadain Running Club | opłacono |
30 | BARSKA-MOJEK Beata | Grupa | Polska | Start na 5 km | Żołnierze | opłacono on-line |
31 | Bartkowski Zdzisław | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
32 | Bartos Arkadiusz | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
33 | Bartos Ligia | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
34 | Bartoszyński Marcin | Toruń | Polska | Start na 5 km | RAW-studio reklamy | limit osiągnięty |
35 | Bazylczuk Łukasz | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
36 | Bednarczyk Patrycja | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | Dajerade | opłacono on-line |
37 | Bednarczyk Przemyslaw | Grudziadz | Polska | Start na 5 km | Dajerade | opłacono on-line |
38 | Bielewski Eryk | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | CrossBox Gdz | opłacono on-line |
39 | Bociek Magdalena | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
40 | Bociek Piotr | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
41 | Borc Marzanna | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | Akademia Biegania Grudziadz | opłacono on-line |
42 | Borc Piotr | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
43 | Borkowska-Sklorz Emilia | Bydgoszcz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
44 | Borowska Alina | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
45 | Brac Dorota | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
46 | Brac Grażyna | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
47 | BRAC Marian | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
48 | Brac Paweł | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
49 | Brac-Walczyk Małgorzata | Dolna Grupa | Polska | Start na 5 km | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono on-line |
50 | Brzeziński Bartosz | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | V_Runner | opłacono on-line |
51 | Brzeziński Mariusz | Olsztyn | Polska | Start na 5 km | Są Wolniejsi | opłacono on-line |
52 | Brzoskiewicz Przemysław | Lisewo | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
53 | BUCZKOWSKI KRZYSZTOF | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej FizjoMed. | opłacono |
54 | Budzińska Dorota | Nowe Grodziczno | Polska | Start na 5 km | Biegam U KOLESI | opłacono on-line |
55 | Bukowińska Grażyna | Bydgoszcz | Polska | Start na 5 km | Zawisza Bydgoszcz | opłacono on-line |
56 | BULGE Michał | Mokre Grudziadz | Polska | Start na 5 km | Szkoła Podstawowa nr 21 w Grudziądzu kl Va | opłacono on-line |
57 | Bulge Miłosz | Mokre Grudziadz | Polska | Start na 5 km | Szkoła Podstawowa nr 21 w Grudziądzu kl IVa | opłacono on-line |
58 | Bunk Daria | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
59 | Bunk Maja | grudziadz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
60 | Bunk Oliwia | grudziadz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
61 | Bunk Rafał | grudziadz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
62 | Buras Radosław | Kruszyn Krajeński | Polska | Start na 5 km | Rok | opłacono on-line |
63 | Burkacka Kinga | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | 1996 | opłacono on-line |
64 | Burzyńska Monika | Grudziadz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
65 | Burzyński Marek | Świecie | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
66 | Błażejewski Dariusz | Świecie | Polska | Start na 5 km | Klub HDK Świecie | opłacono on-line |
67 | Cackowski Karol | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
68 | Cackowski Łukasz | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | Szybcy, lecz na luzie | opłacono on-line |
69 | CELEGRAT Andrzej | GRUPA | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
70 | CELEGRAT Oskar | GRUPA | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
71 | Cerska Krystyna | Pieńki Królewskie | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
72 | Cerski Wiktor | Pieńki Królewskie | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
73 | Chabasiński Grzegorz | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | Biegnij Tata Biegnij! | opłacono on-line |
74 | Chelkowski Henryk | Grudziadz | Start na 5 km | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line | |
75 | Chmara Marzenna | Świecie | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
76 | Chmielewski Jakub | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | Wisła Grudziądz/ II LO Grudziądz | opłacono on-line |
77 | Chmielewski Maciej | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | SP 21Grudziądz | opłacono on-line |
78 | Chmielewski Rafał | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | Olimpia/Wisła/Ruch Grudziądz | opłacono on-line |
79 | Chodukiewicz Monika | Kwidzyn | Polska | Start na 5 km | Gerke Fight Team | opłacono on-line |
80 | Chodziutko-Furso Beata Chodziutko-Furso | GRUDZIĄDZ | Polska | Start na 5 km | I LO Grudziądz | opłacono on-line |
81 | Chojnacka Katarzyna | Krusze 35A | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
82 | Chojnacki Andrzej | Krusze | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
83 | Chrzanowska Cecylia | Lisewo | Polska | Start na 5 km | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
84 | Chyliński Łukasz | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
85 | Ciborska Katarzyna | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
86 | Ciechowska Alicja | Lisewo | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
87 | Ciećko Elżbieta | Dobre Miasto | Polska | Start na 5 km | Są Wolniejsi | opłacono on-line |
88 | Cieplińska Judyta | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
89 | Cyrankowska Aleksandra | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
90 | Cyrklaff Marcin | Goryń | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
91 | Cysewski Mieczysław | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
92 | Czajkowski Maciej | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | Akademia Biegania Grudziadz | opłacono on-line |
93 | CZAPIEWSKA MAŁGORZATA | Brodnica | Polska | Start na 5 km | BRODNICA BIEGA | opłacono on-line |
94 | CZAPIEWSKI MACIEJ | Brodnica | Polska | Start na 5 km | BRODNICA BIEGA | opłacono on-line |
95 | Czarkowska Marzena | Grudziadz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
96 | Czarnewicz Alfred | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | Alfred | opłacono on-line |
97 | Czepek Michał | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
98 | Czerniak Grzegorz | Nowa Wieś | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
99 | Czyżewska Justyna | Brzoza | Polska | Start na 5 km | limit osiągnięty | |
100 | Dądelska Beata | Lisewo | Polska | Start na 5 km | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
Wyświetleń: 32369