Kołobrzeg od lat gości ludzi, którzy uwielbiają zimne kąpiele. Podczas poprzednich edycji odbywały się zajęcia prowadzone przez instruktorów Nordic Walking. 
W tym roku zapraszamy  zawodników Nordic Walking, ponieważ 13 stycznia 2018 odbędą się I Zimowe Mistrzostwa Nordic Walking dla Morsów Nordicmorsing i nie tylko . Zawody zostaną rozegrane podczas Światowego Festiwalu Morsowania.
Przygotowaliśmy trasę, która wytyczona została częściowo po plaży oraz alejkami wzdłuż plaży. Do pokonania będzie dystans 5 kilometrów dla kobiet i mężczyzn.
Jadąc do Kołobrzegu na Festiwal Morsie zabierz kije do Nordic Walking, Nordic Walkerze wpadnij do Kołobrzegu na zawody i zobacz jak bawią się ludzie lubiący morsować, a może po zawodach zdecydujesz się na swoją pierwszą zimową kąpiel.
Organizatorami jest Kołobrzeski Klub Morsa, Regionalne Stowarzyszenie Turystyczno-Uzdrowiskowe, Urząd Miasta Kołobrzeg, Drużyna Nordic Walking Unia Miast.
Oprócz kategorii wiekowych dla pań i panów Organizatorzy przygotowali specjalną kategorię dla zawodników w stroju Foczki/Morsa.
Foczki: strój dwu lub jednoczęściowy, czapka, rękawiczki, obuwie sportowe,
Morsy: spodenki kąpielowe do 1/2 uda, czapka, rękawiczki, obuwie sportowe.
W tej kategorii statuetki Super Foczki Nordicwalkerki i Super Morsa Nordicwalkera zostaną przyznane za miejsca 1 do 3 w kategorii Foczek i Morsów. Osoby z tej kategorii nie wchodzą do kategorii wiekowych.

Wyświetleń: 5952

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ