Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Schodowski Przemysław | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
2 | Anaczkowski Mirosław | Sztum | Polska | Bieg główny 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
3 | Aniszewski Dariusz | Morawy | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
4 | Badura Krystian | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
5 | Banasik Zarańska Róża | SOSW Uśnice | Polska | Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni - 4,6 km | ||
6 | Baranowski Piotr | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | GODLEWSKI RUNNERS | opłacono on-line |
7 | Barcikowska-Kmieć Beata | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
8 | Barcikowski Krzysztof | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | Grupa Malbork | opłacono on-line |
9 | Barnaś Agata | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | Grupa Malbork | opłacono on-line |
10 | Barnaś Krzysztof | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | Grupa Malbork | |
11 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | Bieg główny 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
12 | Belzyt Szymon | Sztum | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
13 | Berk Tomasz | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
14 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Polska | Bieg główny 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
15 | Biegański Krzysztof | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny 9,2 km | GrubyHusky i Spaniel Racing Team | |
16 | Bogusz Mateusz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
17 | Bogut Dariusz | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
18 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | Marsz Nordic Walking 4,6 km | opłacono on-line | |
19 | Bożykowski Jan | Sztum | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr | opłacono on-line |
20 | Brac-Walczyk Małgorzata | Dolna Grupa | Polska | Bieg - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni -9,2 km | Akademia Biegania Grudziądz | |
21 | Brzuszkiewicz Bartek | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
22 | Błaszak Magdalena | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
23 | Błaszak Roman | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
24 | Błaszczak Dominik | Sztum | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
25 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
26 | Cendrowski Jakub | Susz | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | ROZBIEGANY SUSZ | |
27 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | Sztum Biega | opłacono on-line |
28 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
29 | Chojnacki Krzysztof | KWIDZYN | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
30 | Chrześcijański Zenon | SOSW Uśnice | Polska | Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni - 4,6 km | ||
31 | Chudzik Krzysztof | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | Sztum Biega | opłacono on-line |
32 | Cichocka Anna | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Szkoła Podstawowa nr 2 Kwidzyn | opłacono on-line |
33 | Cieśla Filip | SOSW Uśnice | Polska | Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni - 4,6 km | ||
34 | Czabaj Jacek | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
35 | Czujko Tymoteusz | Gdynia | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | ||
36 | Czwerenko Alicja | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
37 | Dąbrowski Lukasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono | |
38 | Dalidowicz Maja | Elbląg | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | MKS Truso Elbląg | |
39 | Darda Sylwia | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
40 | Derdowski Michał | Mirotki | Polska | Bieg główny 9,2 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line |
41 | Dering Filip | Gniew | Polska | Bieg główny 9,2 km | tRUNsformacja Gniew | opłacono on-line |
42 | Derlaga Kamil | Szymankowo | Polska | Bieg główny 9,2 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line |
43 | Dmitrzak Piotr | Sztum | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | opłacono on-line | |
44 | Dobrenko Arkadiusz | Sztum | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
45 | Dobrenko Mieczysław | Sztum | Polska | Bieg - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni -9,2 km | LKS ZANTYR SZTUM | |
46 | Dobrowolski Kamil | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | Active Malbork | |
47 | Dudziński Tomasz | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | zButa | opłacono on-line |
48 | Dutka Renata | SOSW Uśnice | Polska | Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni - 4,6 km | ||
49 | Dzianach Paulina | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
50 | Dziwosz Paweł | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | Beztlenowi Malbork | opłacono on-line |
51 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Bieg główny 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
52 | Fidura Agnieszka | Braniewo | Polska | Bieg główny 9,2 km | LA Braniewianki | opłacono on-line |
53 | Fierka Adam | Zblewo | Polska | Bieg główny 9,2 km | Filippides Starogard GD | opłacono on-line |
54 | Fojut Beata | Bytonia | Polska | Bieg główny 9,2 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
55 | Fojut Marcin | Bytonia | Polska | Bieg główny 9,2 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
56 | Frankiewicz Maciej | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | GRUPA MALBORK | opłacono on-line |
57 | Furmaniak Agnieszka | Nowa Wieś Malborska | Polska | Bieg główny 9,2 km | Koczaj Team | opłacono on-line |
58 | Furmaniak Piotr | Nowa Wieś Malborska | Polska | Bieg główny 9,2 km | NYBORG - MAWENT | opłacono on-line |
59 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg główny 9,2 km | Start Wałycz | opłacono on-line |
60 | Garbowska Aniela | Braniewo | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | ZATOKA BRANIEWO | |
61 | GIBAS Przemysław | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
62 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
63 | godlewski łukasz | malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | Godlewski Runners | opłacono on-line |
64 | Godzińska Dorota | Milejewo | Polska | Marsz Nordic Walking 4,6 km | opłacono on-line | |
65 | Godziński Pawel | Milejewo | Polska | Marsz Nordic Walking 4,6 km | opłacono on-line | |
66 | Gos Elżbieta | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | Aktywnie z Molkami | opłacono on-line |
67 | Gos Jan | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
68 | Grabowska Bożena | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
69 | graczyk katarzyna | kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
70 | Grudniewska Urszula | Czernin | Polska | Marsz Nordic Walking-Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR4,6 km | opłacono on-line | |
71 | Grudniewski Sylwester | Czernin | Polska | Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni - 4,6 km | ||
72 | Gruszeczka Mateusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
73 | Gruszka Barbara | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | |
74 | Grzywiński Wojciech | Mikołajki Pomorskie | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
75 | Gumkowski Mateusz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
76 | Głębocki Radosław | Gniew | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
77 | Głowala Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
78 | Hajdamowicz - Rydel Natalia | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
79 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
80 | Ingielewicz Magda | Braniewo | Polska | Bieg główny 9,2 km | LA Braniewianki | opłacono on-line |
81 | Itrich Romuald | Czernin | Polska | Marsz Nordic Walking-Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR4,6 km | opłacono | |
82 | Jabłońska Ewa | Krynica-Zdrój | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
83 | Jagodziński Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
84 | Jakubczyk Dariusz | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | NYBORG - MAWENT | opłacono on-line |
85 | Jakubowski Marek | Pszczółki | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
86 | Janczak Magdalena | Pszczółki | Polska | Marsz Nordic Walking 4,6 km | Dolina Noteci Racing Team | opłacono on-line |
87 | Janczak Sławomir | Pszczółki | Polska | Bieg główny 9,2 km | Dream Tri Team | opłacono on-line |
88 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | Bieg główny 9,2 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
89 | Janisz Krzysztof | Juszkowo | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
90 | Jankowicz Artur | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line |
91 | Jankowska Beata | Stare Pole | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
92 | Jarzębski Ireneusz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
93 | Jaskot Jerzy | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | niezrzeszony | opłacono on-line |
94 | Jaskot Piotr | Gościszewo | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
95 | Jasnoch Adam | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | Beztlenowi Malbork | opłacono on-line |
96 | Jaszczuk Marta | braniewo | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | MOS ZATOKA BRANIEWO | |
97 | JAŻDŻEWSKA IWONA | MALBORK | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
98 | JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW | MALBORK | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
99 | Jerzyk Michał | Wiśliny | Polska | Bieg główny 9,2 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
100 | Jerzyk Paweł | Wiśliny | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 23662