"III Bieg z Butelką Mleka Piątnica"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Stowarzyszenie Domu Pomocy Społecznej Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym Łomżyńskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych dodatkowa wpłata DAROWIZNA Do zapłaty
1 Kocon Sylwia Warszawa 5km TAK TAK TAK TAK opłacono
2 Kalinowski Łukasz Łomża 5km OSM Piątnica TAK TAK TAK TAK opłacono
3 Marcinkowska-Cholewa Katarzyna Ostrołęka 10km NIE NIE NIE NIE opłacono
4 Krystek Artur Warszawa 21.097,5 NIE NIE NIE NIE opłacono
5 Mucha Jaroslaw Otwock 10km NIE NIE NIE NIE opłacono
6 Dziedziul Paweł Białystok 21.097,5 TAK TAK TAK NIE opłacono
7 Pawłowski Bartłomiej Warszawa 21.097,5 NIE NIE NIE NIE opłacono
8 Jachna Dariusz Bartoszyce 5km 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana NIE NIE NIE NIE opłacono
9 Pawłowska Katarzyna Warszawa 21.097,5 NIE NIE NIE NIE opłacono
10 Samborska Grażyna Wydminy 5km Wydminy BBL Wydminy NIE NIE NIE NIE opłacono
11 Kapelewski Dariusz Łomża 5km Biegamy dla Zdrowia TAK TAK NIE NIE opłacono
12 Drężek Patryk Giby 21.097,5 Pędziwiatr Białystok TAK TAK TAK NIE opłacono
13 Karwowski Mariusz Łomża 10km NIE TAK TAK NIE opłacono
14 Oliva Daniel Łomża 21.097,5 NIE NIE NIE NIE opłacono
15 Pruszko Adam Łomża 21.097,5 Biegamy dla Zdrowia TAK NIE NIE NIE opłacono
16 Kryszyłowicz Jacek Szczytno 21.097,5 Szczytno AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM NIE TAK NIE NIE opłacono
17 Wiszenko Elżbieta Białystok 10km Białystok BiegamBoLubię Białystok NIE NIE NIE NIE opłacono
18 Iwanowski Arkadiusz Ostrołęka 10km Ostrołęka OSM Piątnica NIE NIE NIE NIE opłacono
19 Zych Paweł Piątnica 10km NIE TAK NIE NIE opłacono
20 Bałdak Piotr Białystok 21.097,5 NIE TAK NIE NIE opłacono
21 Kotowski Dariusz Olszyny 10km TAK NIE NIE NIE opłacono
22 Czartoryska Sylwia Łomża 21.097,5 NIE TAK NIE NIE opłacono
23 Siemiątkowski Norbert Rzekuń 10km Rzekuń KS ARCO Ławy NIE NIE NIE NIE opłacono
24 Witkowski Piotr Augustów 21.097,5 NIE NIE NIE NIE opłacono
25 Braczko Paweł Przytuly 21.097,5 TAK TAK TAK NIE opłacono
26 Ogonowski Patryk Ostrołęka 10km TAK TAK TAK NIE opłacono
27 Ogonowski Sebastian Ostrołęka 5km Ostrołęka OSM Piątnica TAK TAK TAK NIE opłacono
28 Ogonowski Jarosław Ostrołęka 10km Ostrołęka OSM Piątnica TAK TAK TAK NIE opłacono
29 Milanowski Grzegorz Augustów 21.097,5 TAK TAK TAK TAK opłacono
30 Samborski Waldemar Wydminy 10km Wydminy BBL Wydminy NIE NIE NIE NIE opłacono
31 Wojciechowska Ewa Warszawa 21.097,5 NIE TAK TAK NIE opłacono
32 Broniek Wojciech Ostrołęka 10km Ostrołęka BBL Ostrołęka TAK NIE NIE NIE opłacono
33 Jemielianiuk Michał Białystok 10km NIE NIE NIE NIE opłacono
34 Sobolewski Damian Pęza 5km TAK NIE NIE NIE opłacono
35 Starczewski Paweł Pruszków 21.097,5 TAK TAK TAK NIE opłacono
36 Murat Bartosz Łomża 10km Biegamy dla zdrowia, IPA Region Łomża TAK NIE NIE NIE opłacono
37 Gospodaryk Robert Mrozy Wielkie 10km NIE NIE NIE NIE opłacono
38 Kuć Witold Jasień 21.097,5 TAK TAK NIE NIE opłacono
39 Poniatowski Marek Bełda 10km NIE NIE NIE NIE opłacono
40 Poniatowski Adam Bełda 10km NIE NIE NIE NIE opłacono
41 Wiazowska Anna Białystok 10km Palę Wrotki NIE NIE NIE NIE opłacono
42 Surawski Krzysztof Łomża 10km TAK TAK TAK NIE opłacono
43 Jakuć Arkadiusz Piątnica Poduchowna 21.097,5 TAK TAK TAK NIE opłacono
44 Buczyński Mariusz Nowogród 21.097,5 TAK TAK TAK TAK opłacono
45 Moniuszko Anna Białystok 21.097,5 NIE TAK NIE NIE opłacono
46 Jackowski Andrzej Czarnocin 21.097,5 TAK NIE NIE NIE opłacono
47 Godlewski Andrzej Borawskie 21.097,5 Biegamy dla Zdrowia TAK NIE NIE NIE opłacono
48 Pietrasz Jolanta Sokółka 21.097,5 NIE TAK NIE NIE opłacono
49 Mika-Jankowska Dorota Wydminy 10km Wydminy BBL Wydminy NIE NIE NIE NIE opłacono
50 Grześkowicz Dorota Wydminy 10km Wydminy BBL Wydminy NIE NIE NIE NIE opłacono
51 Chmielewski Tadeusz Wydminy 10km Wydminy BBL Wydminy NIE NIE NIE NIE opłacono
52 Pałdyna Leszek Wydminy 21.097,5 Wydminy BBL Wydminy NIE NIE NIE NIE opłacono
53 Niksa Krzysztof Cyk 21.097,5 NIE NIE NIE NIE opłacono
54 Burnos Zbigniew Warszawa 10km Warszawa Biegamy dla Zdrowia TAK NIE TAK TAK opłacono
55 Gaca Dariusz Bialystok 10km NIE NIE NIE NIE opłacono
56 Mieczkowski Robert Łomża 21.097,5 Łomża Biegamy dla Zdrowia NIE TAK NIE NIE opłacono
57 Merchel Mirosław Ostrołęka 21.097,5 NIE TAK NIE NIE opłacono
58 Paliwoda Adam Ełk 10km NIE NIE NIE NIE opłacono
59 Kłosek Robert Łomża 21.097,5 NIE NIE TAK NIE opłacono
60 Łada Dariusz Kruki 10km Kruki Biegam Bo Lubię Ostrołęka NIE NIE NIE NIE opłacono
61 Ziemba Patryk Łomża 21.097,5 NIE NIE NIE NIE opłacono
62 Przychodko Michał Białystok 10km NIE TAK NIE NIE opłacono
63 Bruliński Kamil Łomża 10km TAK NIE NIE NIE opłacono
64 Góralski Wieslaw Łomza 10km Łomża OSM Piątnica TAK TAK TAK NIE opłacono
65 Maziewski Tomasz Białystok 21.097,5 TAK TAK TAK TAK opłacono
66 Tomaszewski Krzysztof Piątnica 10km Piątnica OSM Piątnica TAK TAK TAK NIE opłacono
67 Półtarzycka Magdalena Wólka 21.097,5 Wólka Drużyna Konopielki TAK NIE NIE NIE opłacono
68 Chalecki Grzegorz Suwałki 10km TAK NIE NIE NIE opłacono
69 Zielińska Monika Juchnowiec Dolny 21.097,5 Juchnowiec Dolny Drużyna Konopielki TAK TAK TAK NIE opłacono
70 Niewiarowska Anna Ciechanowiec 21.097,5 NIE NIE NIE NIE opłacono
71 Kosiński Marcin Łomża 5km Łomża Akademia Sportu Medyk TAK TAK TAK NIE opłacono
72 Moczydlowski Marek Zascianki 21.097,5 Zascianki Nadaktywni Białystok NIE NIE NIE NIE opłacono
73 Trojanowski Bartosz Łomża 10km TAK TAK TAK NIE opłacono
74 Łęgowski Krzysztof Łomża 21.097,5 Łomża Biegamy z Piątnicą to Naturalne NIE NIE NIE NIE opłacono
75 Stawarz Krzysztof Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia TAK TAK TAK NIE opłacono
76 Putra Marek Łomża 5km NIE NIE NIE NIE opłacono
77 Krynski Zbigniew Ciechanowiec 21.097,5 NIE NIE NIE NIE opłacono
78 Dyniszuk Tomasz Węgorzewo 10km NIE NIE TAK NIE opłacono
79 Nowak Mateusz Zbójna 21.097,5 JRG PSP Szczytno / OSP Zbójna TAK TAK TAK NIE opłacono
80 Gołębiowski Jan Łomża 10km NIE NIE NIE NIE opłacono
81 Tkaczuk Eugeniusz Bielsk Podlaski 10km NIE NIE NIE NIE opłacono
82 Filipkowski Grzegorz Stawiski 5km NIE NIE NIE NIE opłacono
83 Sierzputowski Przemysław Łomża 10km Łomża Lepsze Żbiki NIE NIE NIE NIE opłacono
84 Chrzanowska Natalia Radziłów 10km NIE TAK TAK NIE opłacono
85 Bielawski Marek Białowieża 21.097,5 TAK NIE NIE NIE opłacono
86 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie 5km TAK TAK TAK NIE opłacono
87 Jakubowska Anna Pijawne Polskie 5km TAK TAK TAK NIE opłacono
88 Norwa Sylwester Patków 21.097,5 3N Patków NIE TAK NIE TAK opłacono
89 Zaremba Marcin Łomża 21.097,5 Łomża Akademia Sportu Medyk TAK TAK TAK TAK opłacono
90 Brzozowski Ireneusz Wysokie Mazowieckie 21.097,5 TAK TAK TAK NIE opłacono
91 Zabielski Piotr Piątnica Włościańska 5km NIE TAK NIE NIE opłacono
92 Jasińska Anna Łomża 10km Łomża Biegamy dla Zdrowia TAK TAK TAK NIE opłacono
93 Majewska Sylwia Wały 21.097,5 Wały Klub Biegacza Jurund Szczytno NIE NIE NIE NIE opłacono
94 Doda Marek Łomża 5km TAK TAK TAK NIE opłacono
95 Gawkowski Artur Ostrów Mazowiecka 21.097,5 Ostrów Biega TAK TAK TAK NIE opłacono
96 Truszkowska Katarzyna Łomża 5km Piątnica OSM Piątnica TAK TAK TAK NIE opłacono
97 Kiernozek Tomasz Szczytno 21.097,5 Szczytno Prawie jak Hermes TAK NIE NIE TAK opłacono
98 Guzowski Denis Szczytno 21.097,5 Szczytno Prawie jak Hermes NIE NIE NIE NIE opłacono
99 Cich Mariusz Komorowo 21.097,5 Ostrów Biega NIE TAK TAK NIE opłacono
100 Kowalczyk Grażyna Ostrów Mazowiecka 10km Ostrów Biega TAK TAK TAK NIE opłacono


Wyświetleń: 15710

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ