"III Bieg z Butelką Mleka Piątnica"
10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Stowarzyszenie Domu Pomocy Społecznej Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym Łomżyńskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych dodatkowa wpłata DAROWIZNA Do zapłaty
1 Marcinkowska-Cholewa Katarzyna Ostrołęka 10km NIE NIE NIE NIE opłacono
2 Mucha Jaroslaw Otwock 10km NIE NIE NIE NIE opłacono
3 Karwowski Mariusz Łomża 10km NIE TAK TAK NIE opłacono
4 Wiszenko Elżbieta Białystok 10km Białystok BiegamBoLubię Białystok NIE NIE NIE NIE opłacono
5 Iwanowski Arkadiusz Ostrołęka 10km Ostrołęka OSM Piątnica NIE NIE NIE NIE opłacono
6 Zych Paweł Piątnica 10km NIE TAK NIE NIE opłacono
7 Kotowski Dariusz Olszyny 10km TAK NIE NIE NIE opłacono
8 Siemiątkowski Norbert Rzekuń 10km Rzekuń KS ARCO Ławy NIE NIE NIE NIE opłacono
9 Ogonowski Patryk Ostrołęka 10km TAK TAK TAK NIE opłacono
10 Ogonowski Jarosław Ostrołęka 10km Ostrołęka OSM Piątnica TAK TAK TAK NIE opłacono
11 Samborski Waldemar Wydminy 10km Wydminy BBL Wydminy NIE NIE NIE NIE opłacono
12 Broniek Wojciech Ostrołęka 10km Ostrołęka BBL Ostrołęka TAK NIE NIE NIE opłacono
13 Jemielianiuk Michał Białystok 10km NIE NIE NIE NIE opłacono
14 Murat Bartosz Łomża 10km Biegamy dla zdrowia, IPA Region Łomża TAK NIE NIE NIE opłacono
15 Gospodaryk Robert Mrozy Wielkie 10km NIE NIE NIE NIE opłacono
16 Poniatowski Marek Bełda 10km NIE NIE NIE NIE opłacono
17 Poniatowski Adam Bełda 10km NIE NIE NIE NIE opłacono
18 Wiazowska Anna Białystok 10km Palę Wrotki NIE NIE NIE NIE opłacono
19 Surawski Krzysztof Łomża 10km TAK TAK TAK NIE opłacono
20 Mika-Jankowska Dorota Wydminy 10km Wydminy BBL Wydminy NIE NIE NIE NIE opłacono
21 Grześkowicz Dorota Wydminy 10km Wydminy BBL Wydminy NIE NIE NIE NIE opłacono
22 Chmielewski Tadeusz Wydminy 10km Wydminy BBL Wydminy NIE NIE NIE NIE opłacono
23 Burnos Zbigniew Warszawa 10km Warszawa Biegamy dla Zdrowia TAK NIE TAK TAK opłacono
24 Gaca Dariusz Bialystok 10km NIE NIE NIE NIE opłacono
25 Paliwoda Adam Ełk 10km NIE NIE NIE NIE opłacono
26 Łada Dariusz Kruki 10km Kruki Biegam Bo Lubię Ostrołęka NIE NIE NIE NIE opłacono
27 Przychodko Michał Białystok 10km NIE TAK NIE NIE opłacono
28 Bruliński Kamil Łomża 10km TAK NIE NIE NIE opłacono
29 Góralski Wieslaw Łomza 10km Łomża OSM Piątnica TAK TAK TAK NIE opłacono
30 Tomaszewski Krzysztof Piątnica 10km Piątnica OSM Piątnica TAK TAK TAK NIE opłacono
31 Chalecki Grzegorz Suwałki 10km TAK NIE NIE NIE opłacono
32 Wrzosek Robert Czarnocin 10km NIE NIE TAK NIE opłacono
33 Trojanowski Bartosz Łomża 10km TAK TAK TAK NIE opłacono
34 Stawarz Krzysztof Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia TAK TAK TAK NIE opłacono
35 Dyniszuk Tomasz Węgorzewo 10km NIE NIE TAK NIE opłacono
36 Gołębiowski Jan Łomża 10km NIE NIE NIE NIE opłacono
37 Tkaczuk Eugeniusz Bielsk Podlaski 10km NIE NIE NIE NIE opłacono
38 Sierzputowski Przemysław Łomża 10km Łomża Lepsze Żbiki NIE NIE NIE NIE opłacono
39 Chrzanowska Natalia Radziłów 10km NIE TAK TAK NIE opłacono
40 Bakuła Jerzy Laskowiec 10km TAK TAK TAK NIE opłacono
41 Jasińska Anna Łomża 10km Łomża Biegamy dla Zdrowia TAK TAK TAK NIE opłacono
42 Kowalczyk Grażyna Ostrów Mazowiecka 10km Ostrów Biega TAK TAK TAK NIE opłacono
43 Kowalczyk Sławomir Ostrów Mazowiecka 10km Ostrów Biega TAK TAK TAK NIE opłacono
44 Obuchowska Marzena Ostrów Mazowiecka 10km Ostrów Biega NIE NIE NIE NIE opłacono
45 Obuchowski Paweł Ostrów Mazowiecka 10km Ostrów Biega NIE NIE NIE NIE opłacono
46 Szelągowski Adam Łomża 10km TAK NIE NIE NIE opłacono
47 Ciborowski Michał Motyka 10km OSM Piątnica TAK TAK TAK NIE opłacono
48 Zapadka Zygmunt Szczytno 10km AKB Szczytno TAK NIE NIE NIE opłacono
49 Szewczak Andrzej Białystok 10km Masters Białystok NIE NIE NIE NIE opłacono
50 Fabiszewski Krzysztof Łomża 10km Łomża Biegamy dla Zdrowia TAK NIE NIE NIE opłacono
51 Kołodziejczyk Sebastian Łomża 10km Łomża Dziki Ryj Team TAK TAK TAK NIE opłacono
52 Gumkowski Piotr Czarnowiec 10km TAK TAK TAK TAK opłacono
53 Sternik Bartłomiej Warszawa 10km Warszawa PZU Sport Team NIE TAK NIE TAK opłacono
54 Tomaszewska Anna Piątnica 10km Piątnica PZU Sport Team NIE TAK NIE NIE opłacono
55 Sienicki Mariusz Łomża 10km TAK TAK NIE NIE opłacono
56 Trochimowicz Artur Szczytno 10km Szczytno AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM TAK TAK TAK TAK opłacono
57 Łobacz Michał Warszawa 10km NIE NIE NIE NIE opłacono
58 Marzec Marcin Łomża 10km NIE NIE NIE NIE opłacono
59 Bruliński Rafał Łomża 10km Łomża Akademia Sportu Medyk NIE NIE NIE NIE opłacono
60 Macko Grzegorz Łomża 10km Łomża OSM Piątnica NIE NIE TAK NIE opłacono
61 Camlet Sylwester Łomża 10km Łomża Akademia Sportu Medyk NIE TAK TAK NIE opłacono
62 Dąbrowski Artur Kalinowo 10km Łomża TMT TAK TAK TAK NIE opłacono
63 Gałązka Krzysztof Stare Chojny 10km Łomża TMT TAK TAK TAK NIE opłacono
64 Milewski Sławomir PTAKI 43 10km PTAKI Biegamy dla Zdrowia NIE NIE TAK NIE opłacono
65 Poteralska Alina Warszawa 10km Warszawa Parkrun-Bródno NIE TAK NIE NIE opłacono
66 Pietruszka Marta Lubartów 10km TAK NIE NIE NIE opłacono
67 Pietruszka Rafał Lubartów 10km TAK NIE NIE NIE opłacono
68 Wojewoda Sylwester Piątnica 10km TAK TAK TAK NIE opłacono
69 BARCA Michał Ostrołęka 10km Ostrołęka Fc Barcelona / Biegam Bo Lubię Ostrołęka TAK TAK TAK NIE opłacono
70 Krajewski Ireneusz Stary Drożęcin 10km NIE NIE NIE NIE opłacono
71 Kurpiewska Dominika Czarnocin 10km NIE TAK NIE NIE opłacono
72 Mikielski Stanisław Zambrów 10km Zambrów BIEGAM SOBIE ZAMBRÓW TAK TAK NIE NIE opłacono
73 Nowosadko Dariusz Krzywe 10km NIE TAK TAK NIE opłacono
74 Kamionowski Mariusz-Jacek Ostrołęka 10km Ostrołęka Morsy NIE NIE NIE NIE opłacono
75 Mierzejewska Małgorzata Ostrołęka 10km Ostrołęka Morsy Ostrołęka NIE NIE NIE NIE opłacono
76 Mirecki Zbigniew Warszawa 10km Warszawa Parkrun-Bródno NIE NIE NIE NIE opłacono
77 Laskowski Grzegorz Janczewo 4 10km Janczewo OSM Piątnica TAK NIE NIE NIE opłacono
78 Truszkowski Marcin Łomża 10km Łomża OSM Piątnica TAK TAK TAK NIE opłacono


Wyświetleń: 16745

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ