IV Bieg Zimowy w Łomży 10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub imienny pakiet startowy osoba towarzysząca udział w cyklu Grand Prix Do zapłaty
1 Czartoryska Sylwia Łomża 10km NIE NIE NIE opłacono
2 Bierć Jarek Białystok 10km jestę biegaczę TAK NIE NIE opłacono
3 Remiszewski Paweł Łomża 10km Akademia Sportu Medyk TAK NIE TAK opłacono
4 Dmochowski Dawid Kulesze Kościelne 10km UCIESZY.PL NIE NIE TAK opłacono
5 Andrejczuk Józef Białystok 10km Biegam bo Lubię NIE NIE NIE opłacono
6 Rożek Gerard Olecko 10km Olecko Biega TAK NIE TAK opłacono
7 Gładysz Gracjan Białystok 10km TAK NIE NIE opłacono
8 Ostrowierch Tarasij Hajnówka 10km NIE NIE TAK opłacono
9 Sysuła Janusz Białystok 10km Pędziwiatr Białystok TAK NIE NIE opłacono
10 Golonko Sylwia Hajnówka 10km Hajnówka Biega TAK NIE TAK opłacono
11 Pruszko Adam Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia NIE NIE TAK opłacono
12 Kiełbaszewski Jarosław Hajnówka 10km RKB Hajnówka TAK NIE TAK opłacono
13 Karanos Tadeusz Hajnówka 10km RKB Hajnówka NIE NIE TAK opłacono
14 Poteralski Dariusz Warszawa 10km Parkrun Bródno TAK NIE NIE opłacono
15 Wiesiełowski Jarosław Bielsk Podlaski 10km PEKAR-PRONAR TAK NIE TAK opłacono
16 Kołdys Łukasz Lomża 10km LLKS Prefbet Sniadowo NIE NIE TAK opłacono
17 Krysiak Jan Ostrów Mazowiecka 10km Ostrów Biega TAK NIE TAK opłacono
18 Skaraczyński Sebastian Białystok 10km TAK NIE TAK opłacono
19 Banasik Wiesław Zdzieszowice 10km Morsy na koksie TAK NIE NIE opłacono
20 Burnos Piotr Warszawa 10km Biegamy Dla Zdrowia NIE NIE TAK opłacono
21 Niewiarowska Anna Ciechanowiec 10km CIECHANOWIEC TAK NIE TAK opłacono
22 Zych Paweł Piątnica 10km TAK NIE TAK opłacono
23 Sidor Tomasz Bialystok 10km Outdoor Training Białystok TAK NIE TAK opłacono
24 Skrętek Paulina Białystok 10km TAK NIE TAK opłacono
25 Sienkiewicz Jakub Białystok 10km TAK NIE TAK opłacono
26 Krupiński Adam Zambrów 10km TAK NIE TAK opłacono
27 Kucharska Aneta Łomża 10km TAK NIE TAK opłacono
28 Kucharski Piotr Łomża 10km TAK NIE TAK opłacono
29 Kwiatkowski Damian Jeziorko 10km TAK NIE TAK opłacono
30 Brajczewski Łukasz Zambrów 10km TAK NIE TAK opłacono
31 Leszczyński Roman Ostrołęka 10km so-biebie-gam NIE NIE TAK opłacono
32 Głębocki Ryszard Zambrów 10km TAK NIE TAK opłacono
33 Papiernik Maciej Białystok 10km Grupa Szalonych Rowerzystów TAK NIE TAK opłacono
34 Papiernik Elżbieta Białystok 10km Grupa Szalonych Rowerzystów TAK NIE TAK opłacono
35 Kowalczyk Roman Ostrołęka 10km Biegamy dla zdrowia NIE NIE TAK opłacono
36 Płusa Jerzy Warszawa 10km TAK NIE NIE opłacono
37 Płusa Iwona Warszawa 10km Bródno Run Team TAK NIE NIE opłacono
38 Androsiuk Tomasz Hajnówka 10km Hajnówka Biega TAK NIE TAK opłacono
39 Szerszunowicz Katarzyna Hajnówka 10km Hajnówka Biega TAK NIE TAK opłacono
40 Kozioł Piotr Białystok 10km TAK NIE TAK opłacono
41 Jasińska Anna Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia NIE NIE NIE opłacono
42 Konopka Kazimierz Kolno 10km TAK TAK TAK opłacono
43 Borawska Katarzyna Mały Płock 10km NIE NIE NIE opłacono
44 Frączek Luiza Hajnówka 10km Hajnówka Biega NIE NIE TAK opłacono
45 Milewski Sławomir PTAKI 43 10km TAK NIE TAK opłacono
46 Szydlik Adam Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia NIE TAK TAK opłacono
47 Zieliński Zbigniew Łomża 10km TAK NIE NIE opłacono
48 Artemiuk Eugenia Hajnówka 10km Hajnówka Biega NIE NIE TAK opłacono
49 Mieczkowski Robert Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia TAK NIE TAK opłacono
50 Sołoguba Paulina Hajnówka 10km Hajnówka Biega NIE NIE TAK opłacono
51 Sołoguba Jan Hajnówka 10km Hajnówka Biega TAK NIE TAK opłacono
52 Godlewski Andrzej Borawskie 10km Biegamy dla Zdrowia TAK TAK TAK opłacono
53 Chojnowska Ania Łomza 10km TAK NIE TAK opłacono
54 Pupek Daniel Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia TAK TAK TAK opłacono
55 Morawski Jacek Białystok 10km Morawski Team TAK NIE NIE opłacono
56 Bochenko Daniel Brzozowa 10km Pędziwiatr Białystok TAK NIE TAK opłacono
57 Karwan Zbigniew Lublin 10km NIE NIE TAK opłacono
58 Mirecki Zbigniew Warszawa 10km Parkrun Bródno TAK NIE TAK opłacono
59 Wodzyński Robert Warszawa 10km Parkrun-Bródno TAK NIE TAK opłacono
60 Szok Marek Czarnocin 10km Biegamy dla Zdrowia NIE NIE TAK opłacono
61 Brajczewski Maciej Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia NIE TAK TAK opłacono
62 Grygo Pawel Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia NIE NIE TAK opłacono
63 Grygoruk Daniel Bielszczyzna 10km Hajnówka Biega TAK NIE TAK opłacono
64 Duda Dominika Turośl 10km Biegamy dla Zdrowia NIE TAK TAK opłacono
65 Stanisławska Ewelina Białystok 10km TAK NIE TAK opłacono
66 Mikołajczyk Karolina Warszawa 10km Vegerunners NIE NIE TAK opłacono
67 Leoniuk Paweł Białystok 10km Nadaktywni NIE NIE TAK opłacono
68 Kryszyłowicz Jacek Szczytno 10km AKB Trochim team-Sp2 TAK NIE NIE opłacono
69 Marczak Grażyna Warszawa 10km TAK NIE TAK opłacono
70 Turczyńska Monika Warszawa 10km Leczo Team TAK NIE TAK opłacono
71 Kosiński Marcin Kolno 10km Petunie NIE NIE TAK opłacono
72 Korolczuk Henryk Łomża 10km NIE NIE TAK opłacono
73 Bogdan Sebastian Czajewszczyzna 1 10km TAK NIE NIE opłacono
74 Węgrowski Marcin Łomża 10km TAK NIE TAK opłacono
75 Wojczys Maciej Giżycko 10km BBL Giżycko/ II LO Giżycko NIE NIE NIE opłacono
76 Mikielski Stanisław Zambrów 10km BIEGAM SOBIE ZAMBRÓW TAK NIE TAK opłacono
77 Koziejko Stanisław Białystok 10km Biegam dla Justysi TAK TAK TAK opłacono
78 Kiersnowska Magdalena Bielsk Podlaski 10km Bielska Inicjatywa Rowerowa NIE NIE TAK opłacono
79 Bondaruk Adam Hajnówka 10km HAJNÓWKA BIEGA NIE NIE TAK opłacono
80 Nowosadko Dariusz Krzywe 10km TAK NIE TAK opłacono
81 Sambulski Radosław Giżycko 10km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana TAK NIE NIE opłacono
82 Hyjek Karol Giżycko 10km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana NIE NIE NIE opłacono
83 Hałun Łukasz Giżycko 10km TAK NIE TAK opłacono
84 Lipiński Michał Pisz 10km PISZ/15 Brygada Zmechanizowana Bcz TAK TAK NIE opłacono
85 Domoradzki Robert Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia TAK NIE TAK opłacono
86 Wołczek Tomasz Giżycko 10km II LO Giżycko/BBL Giżycko NIE NIE NIE opłacono
87 Waśko Barbara Łapy 10km Biegam Bo Lubię Łapy TAK NIE TAK opłacono
88 Waśko Mirosław Łapy 10km Biegam Bo Lubię Łapy TAK NIE TAK opłacono
89 Trochimowicz Artur Szczytno 10km AKB SZCZYTNO GIMN1-SP2 TROHIM TEAM TAK NIE TAK opłacono
90 Kiljan Bartłomiej Łomża 10km NIE NIE TAK opłacono
91 Sokół Przemysław Białystok 10km NIE NIE TAK opłacono
92 Brzozowski Ireneusz Wysokie Mazowieckie 10km NIE NIE TAK opłacono
93 Wach Zdzisław Augustów 10km ATP Augustów NIE NIE TAK opłacono
94 Miniuk Paweł Białystok 10km Palę Wrotki NIE NIE TAK opłacono
95 Kochman Iwona Warszawa 10km Vege Runner TAK NIE TAK opłacono
96 Wyrwas Tadeusz Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia NIE NIE TAK opłacono
97 Frąckiewicz Wojtek Łomża 10km TAK NIE TAK opłacono
98 Gałązka Sławomir Ostrów Mazowiecka 10km Ostrów Biega TAK NIE TAK opłacono
99 Puławski Kazimierz Łyse 10km Harwester NIE NIE TAK opłacono
100 Gniazdowska Monika Piątnica 4km TAK NIE NIE opłacono


Wyświetleń: 7114

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ