Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub imienny pakiet startowy osoba towarzysząca udział w cyklu Grand Prix Do zapłaty
1 Czartoryska Sylwia Łomża Polska 10km NIE NIE NIE opłacono
2 Bierć Jarek Białystok Polska 10km jestę biegaczę TAK NIE NIE opłacono
3 Remiszewski Paweł Łomża Polska 10km Akademia Sportu Medyk TAK NIE TAK opłacono
4 Dmochowski Dawid Kulesze Kościelne Polska 10km UCIESZY.PL NIE NIE TAK opłacono
5 Andrejczuk Józef Białystok Polska 10km Biegam bo Lubię NIE NIE NIE opłacono
6 Rożek Gerard Olecko Polska 10km Olecko Biega TAK NIE TAK opłacono
7 Gładysz Gracjan Białystok Polska 10km TAK NIE NIE opłacono
8 Ostrowierch Tarasij Hajnówka Polska 10km NIE NIE TAK opłacono
9 Sysuła Janusz Białystok Polska 10km Pędziwiatr Białystok TAK NIE NIE opłacono
10 Golonko Sylwia Hajnówka Polska 10km Hajnówka Biega TAK NIE TAK opłacono
11 Pruszko Adam Łomża Polska 10km Biegamy dla Zdrowia NIE NIE TAK opłacono
12 Kiełbaszewski Jarosław Hajnówka Polska 10km RKB Hajnówka TAK NIE TAK opłacono
13 Karanos Tadeusz Hajnówka Polska 10km RKB Hajnówka NIE NIE TAK opłacono
14 Poteralski Dariusz Warszawa Polska 10km Parkrun Bródno TAK NIE NIE opłacono
15 Wiesiełowski Jarosław Bielsk Podlaski Polska 10km PEKAR-PRONAR TAK NIE TAK opłacono
16 Kołdys Łukasz Lomża Polska 10km LLKS Prefbet Sniadowo NIE NIE TAK opłacono
17 Krysiak Jan Ostrów Mazowiecka Polska 10km Ostrów Biega TAK NIE TAK opłacono
18 Skaraczyński Sebastian Białystok Polska 10km TAK NIE TAK opłacono
19 Banasik Wiesław Zdzieszowice Polska 10km Morsy na koksie TAK NIE NIE opłacono
20 Burnos Piotr Warszawa Polska 10km Biegamy Dla Zdrowia NIE NIE TAK opłacono
21 Niewiarowska Anna Ciechanowiec Polska 10km CIECHANOWIEC TAK NIE TAK opłacono
22 Zych Paweł Piątnica Polska 10km TAK NIE TAK opłacono
23 Sidor Tomasz Bialystok Polska 10km Outdoor Training Białystok TAK NIE TAK opłacono
24 Chmielewski Mirosław Łomża Polska 10km Łomża Team TAK NIE NIE opłacono
25 Skrętek Paulina Białystok Polska 10km TAK NIE TAK opłacono
26 Sienkiewicz Jakub Białystok Polska 10km TAK NIE TAK opłacono
27 Krupiński Adam Zambrów Polska 10km TAK NIE TAK opłacono
28 Kazimierczak Waldemar Ciechanów Polska 10km Mazovia ProActiv NIE NIE NIE opłacono
29 Kucharska Aneta Łomża Polska 10km TAK NIE TAK opłacono
30 Kucharski Piotr Łomża Polska 10km TAK NIE TAK opłacono
31 Kwiatkowski Damian Jeziorko Polska 10km TAK NIE TAK opłacono
32 Brajczewski Łukasz Zambrów Polska 10km TAK NIE TAK opłacono
33 Dąbrowski Dariusz Ciechanów Polska 10km Mazovia ProActiv NIE NIE TAK opłacono
34 Leszczyński Roman Ostrołęka Polska 10km so-biebie-gam NIE NIE TAK opłacono
35 Głębocki Ryszard Zambrów Polska 10km TAK NIE TAK opłacono
36 Wasielewski Grzegorz Brańsk Polska 10km TAK NIE TAK opłacono
37 Papiernik Maciej Białystok Polska 10km Grupa Szalonych Rowerzystów TAK NIE TAK opłacono
38 Papiernik Elżbieta Białystok Polska 10km Grupa Szalonych Rowerzystów TAK NIE TAK opłacono
39 Kowalczyk Roman Ostrołęka Polska 10km Biegamy dla zdrowia NIE NIE TAK opłacono
40 Grządkowski Seweryn Władysławowo Polska 10km Mazovia ProActiv NIE NIE NIE opłacono
41 Ekstowicz Damian Radziłów Polska 10km Biegamy dla Zdrowia NIE NIE TAK opłacono
42 Płusa Jerzy Warszawa Polska 10km TAK NIE NIE opłacono
43 Płusa Iwona Warszawa Polska 10km Bródno Run Team TAK NIE NIE opłacono
44 Androsiuk Tomasz Hajnówka Polska 10km Hajnówka Biega TAK NIE TAK opłacono
45 Szerszunowicz Katarzyna Hajnówka Polska 10km Hajnówka Biega TAK NIE TAK opłacono
46 Kozioł Piotr Białystok Polska 10km TAK NIE TAK opłacono
47 Jasińska Anna Łomża Polska 10km Biegamy dla Zdrowia NIE NIE NIE opłacono
48 Konopka Kazimierz Kolno Polska 10km TAK TAK TAK opłacono
49 Borawska Katarzyna Mały Płock Polska 10km NIE NIE NIE opłacono
50 Frączek Luiza Hajnówka Polska 10km Hajnówka Biega NIE NIE TAK opłacono
51 Milewski Sławomir PTAKI 43 Polska 10km TAK NIE TAK opłacono
52 Szydlik Adam Łomża Polska 10km Biegamy dla Zdrowia NIE TAK TAK opłacono
53 Zieliński Zbigniew Łomża Polska 10km TAK NIE NIE opłacono
54 Artemiuk Eugenia Hajnówka Polska 10km Hajnówka Biega NIE NIE TAK opłacono
55 Mieczkowski Robert Łomża Polska 10km Biegamy dla Zdrowia TAK NIE TAK opłacono
56 Sołoguba Paulina Hajnówka Polska 10km Hajnówka Biega NIE NIE TAK opłacono
57 Sołoguba Jan Hajnówka Polska 10km Hajnówka Biega TAK NIE TAK opłacono
58 Godlewski Andrzej Borawskie Polska 10km Biegamy dla Zdrowia TAK TAK TAK opłacono
59 Chojnowska Ania Łomza Polska 10km TAK NIE TAK opłacono
60 Pupek Daniel Łomża Polska 10km Biegamy dla Zdrowia TAK TAK TAK opłacono
61 Morawski Jacek Białystok Polska 10km Morawski Team TAK NIE NIE opłacono
62 Bochenko Daniel Brzozowa Polska 10km Pędziwiatr Białystok TAK NIE TAK opłacono
63 Karwan Zbigniew Lublin Polska 10km NIE NIE TAK opłacono
64 Mirecki Zbigniew Warszawa Polska 10km Parkrun Bródno TAK NIE TAK opłacono
65 Wodzyński Robert Warszawa Polska 10km Parkrun-Bródno TAK NIE TAK opłacono
66 Szok Marek Czarnocin Polska 10km Biegamy dla Zdrowia NIE NIE TAK opłacono
67 Brajczewski Maciej Łomża Polska 10km Biegamy dla Zdrowia NIE TAK TAK opłacono
68 Grygo Pawel Łomża Polska 10km Biegamy dla Zdrowia NIE NIE TAK opłacono
69 Grygoruk Daniel Bielszczyzna Polska 10km Hajnówka Biega TAK NIE TAK opłacono
70 Duda Dominika Turośl Polska 10km Biegamy dla Zdrowia NIE TAK TAK opłacono
71 Stanisławska Ewelina Białystok Polska 10km TAK NIE TAK opłacono
72 Mikołajczyk Karolina Warszawa Polska 10km Vegerunners NIE NIE TAK opłacono
73 Leoniuk Paweł Białystok Polska 10km Nadaktywni NIE NIE TAK opłacono
74 Kryszyłowicz Jacek Szczytno Polska 10km AKB Trochim team-Sp2 TAK NIE NIE opłacono
75 Marczak Grażyna Warszawa Polska 10km TAK NIE TAK opłacono
76 Turczyńska Monika Warszawa Polska 10km Leczo Team TAK NIE TAK opłacono
77 Kosiński Marcin Kolno Polska 10km Petunie NIE NIE TAK opłacono
78 Korolczuk Henryk Łomża Polska 10km NIE NIE TAK opłacono
79 Bogdan Sebastian Czajewszczyzna 1 Polska 10km TAK NIE NIE opłacono
80 Węgrowski Marcin Łomża Polska 10km TAK NIE TAK opłacono
81 Wojczys Maciej Giżycko Polska 10km BBL Giżycko/ II LO Giżycko NIE NIE NIE opłacono
82 Mikielski Stanisław Zambrów Polska 10km BIEGAM SOBIE ZAMBRÓW TAK NIE TAK opłacono
83 Koziejko Stanisław Białystok Surinam 10km Biegam dla Justysi TAK TAK TAK opłacono
84 Kiersnowska Magdalena Bielsk Podlaski Polska 10km Bielska Inicjatywa Rowerowa NIE NIE TAK opłacono
85 Bondaruk Adam Hajnówka Polska 10km HAJNÓWKA BIEGA NIE NIE TAK opłacono
86 Nowosadko Dariusz Krzywe Polska 10km TAK NIE TAK opłacono
87 Sambulski Radosław Giżycko Polska 10km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana TAK NIE NIE opłacono
88 Hyjek Karol Giżycko Polska 10km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana NIE NIE NIE opłacono
89 Hałun Łukasz Giżycko Polska 10km TAK NIE TAK opłacono
90 Lipiński Michał Pisz Polska 10km PISZ/15 Brygada Zmechanizowana Bcz TAK TAK NIE opłacono
91 Domoradzki Robert Łomża Polska 10km Biegamy dla Zdrowia TAK NIE TAK opłacono
92 Wołczek Tomasz Giżycko Polska 10km II LO Giżycko/BBL Giżycko NIE NIE NIE opłacono
93 Sierociuk Marcin Jedwabne Polska 10km TAK NIE TAK opłacono
94 Waśko Barbara Łapy Polska 10km Biegam Bo Lubię Łapy TAK NIE TAK opłacono
95 Waśko Mirosław Łapy Polska 10km Biegam Bo Lubię Łapy TAK NIE TAK opłacono
96 Trochimowicz Artur Szczytno Polska 10km AKB SZCZYTNO GIMN1-SP2 TROHIM TEAM TAK NIE TAK opłacono
97 Kiljan Bartłomiej Łomża Polska 10km NIE NIE TAK opłacono
98 Sokół Przemysław Białystok Polska 10km NIE NIE TAK opłacono
99 Brzozowski Ireneusz Wysokie Mazowieckie Polska 10km NIE NIE TAK opłacono
100 Wach Zdzisław Augustów Polska 10km ATP Augustów NIE NIE TAK opłacono


Wyświetleń: 11437

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ