Biegi dla dzieci Santa Run Kartuzy - "Goń Mikołaja"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wysiecki Marcel Kartuzy Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy GKS Cartusia 1923
2 Bieliński Olivier Kartuzy Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy GKS Cartusia 1923
3 Uzarek Damian Kartuzy Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy GKS Cartusia
4 Kiełbasińska Michalina SMĘTOWO GRANICZNE Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki
5 Kiełbasiński Dawid SMĘTOWO GRANICZNE Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy
6 Kąkol Margareta Kartuzy Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - dziewczynki Rowerowe Kaszuby
7 Wlazłowska Nadia Gdynia Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - dziewczynki
8 Kurowski Jakub Gdańsk Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy
9 Charkiewicz Jakub Straszyn Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy
10 Dłużewska Zofia Straszyn Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy ,Pruszcz Biega
11 Ryszkowski Michał Gdansk Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy BigYellowFoot Adventure Team
12 Grzegorek Mateusz Zbychowo Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy Sp nr 6 w Redzie
13 Woźniak Tymoteusz Brodnica Górna Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy Przedszkole Brodnica Górna
14 Hinz Kamil Rumia Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy Hinz Team
15 Wiecki Piotr Przodkowo Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy Akademia Biegowa Kartuzy
16 Cicholska Dorota Gdańsk Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki
17 Cicholski Wojciech Gdańsk Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy
18 Maciołek Karolina Pszczółki Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy
19 Maciołek Joanna Pszczółki Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - dziewczynki
20 Muzolf Kacper Pruszcz Gdański Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy Pruszcz Biega
21 Chyła Nadia Gdańsk Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki
22 Szczypiorowska Karina Puck Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki
23 Grzenkowicz Anna Kiełpino Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki
24 Grzenkowicz Marta Kiełpino Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki
25 Szczypiorowska Kornelia Puck Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki
26 Grzenkowicz Piotr Kiełpino Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy
27 Joński Stanisław Kiełpino Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy
28 Jońska Zofia Kiełpino Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - dziewczynki
29 Hirsz Anna Kiełpino Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - dziewczynki
30 Hirsz Sara Kielpino Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki
31 Woźniak Szymon Gdańsk Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy
32 Woźniak Filip Gdańsk Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy
33 Rudek Ola Rumia Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki
34 Kosicka Katarzyna Słupsk Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki AML Słupsk
35 Mielewczyk Magdalena Przodkowo Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki
36 Mielewczyk Paweł Przodkowo Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy
37 Toporek Paulina Przodkowo Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - dziewczynki
38 Świstun ALEKSANDRA Lębork Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki SZKOLA podstawowa nr 5 Lębork
39 Kamrowska Agata Pruszcz Gdański Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki
40 Gawlik Barbara Kielpino Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki
41 Walentynowicz Lena Pruszcz gdański Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki Pruszcz Biega
42 Chojka Adam Rumia Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy Kraby :)
43 Tempska Natalia Gdynia Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki Kraby :)
44 Sildatk Antoni Sierakowice Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy Małe Saniki Biegają
45 Krueger Szymon Somonino Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy Rowerowe Kaszuby
46 Kwiatkowska Anita Chojnice Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki
47 Kwiatkowska Agata Chojnice Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - dziewczynki
48 ZIMNY DAWID TCZEW Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy SP 12 TCZEW
49 Wróblewska Amelia Lębork Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki
50 Bojan FILIP GDYNIA Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy
51 ROMPSKA Wiktoria KIEŁPINO Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki
52 Gitner Maksymilian Gdynia Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy Piękni i Bestie
53 Daniluk Maja Gdynia Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki
54 Rompska Anna Kiełpino Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki
55 CHWESIUK NIKOLA GDYNIA Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki
56 Kargul Mateusz Słupsk Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy AML Słupsk
57 Kowalewski Dominik Gdańsk Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy Sp Leonardo
58 Cirocki Nikodem Kiełpino Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy opłacono
59 KWIATKOWSKA TATIANA Gdańsk Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - dziewczynki BigYellowFoot Adventure Team
60 ZIMNY FILIP TCZEWSKIE ŁĄKI Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy PRZEDSZKOLE JODEŁKA
61 Bojan Oliwia GDYNIA Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki
62 Zakrzewska Maja Gdańsk Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki Sz.P. nr 75
63 Kargul Milena Słupsk Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki AML Słupsk
64 Gulcz Alicja Banino Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki
65 Zwierz Martyna Wejherowo Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki szkoła podstawowa nr 11 Wejherowo
66 Ruchlewicz Urszulka Sztum Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki
67 ZIMNY IGOR TCZEWSKIE ŁĄKI Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy SP 8 TCZEW
68 KWIATKOWSKI ARIEL Gdańsk Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy BigYellowFoot Adventure Team
69 Bojan JULIA GDYNIA Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki
70 Gulcz Magdalena Banino Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki
71 Kryger Hanna Kartuzy Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki opłacono
72 Kwidziński Kacper Łubiana Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy
73 JERZYK PRZEMYSŁAW KANICZKI Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
74 Sikorski Antoni Kartuzy Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy
75 Sikorski Ignacy Kartuzy Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy
76 Szymichowski Kamil Kiełpino Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy
77 Domel Zuzanna Pruszcz gdanski Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - dziewczynki
78 Breska Wiktor Kościerzyna Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy
79 Kosicki Kajetan Słupsk Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy AML Słupsk
80 Kosicka Zofia Słupsk Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - dziewczynki AML Słupsk
81 Rohde Kornel Kiełpino Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy opłacono
82 Bizon Marianna Borkowo Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - dziewczynki
83 Kowalewski Mateusz Gdańsk Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy Olimpijczyk
84 Bergmann Igor Łężyce Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy
85 Zakrzewski Jakub Gdańsk Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy Sz.P. nr 75
86 Gulcz Barbara Banino Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - dziewczynki Runnersi S7 Banino
87 Koitalla Karolina Otomin Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - dziewczynki ZKPiG 2 Gdańsk
88 Szymichowsky Nikodem Kielpino Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy
89 Kołtonowski Wiktor Gniew Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy
90 Kolka Fabian Kartuzy Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy Rowerowe Kaszuby
91 Kolka Miłosz Kartuzy Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy Rowerowe Kaszuby
92 Daniluk Filip Gdynia Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy
93 Paradowski Gracjan Kulice Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy Zkiw Kulice
94 Paradowski Xavier Kulice Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy Zkiw Kulice
95 Stencel Antoni Somonino Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy Akademia Biegowa Kiełpino
96 Syldatk Weronika Mściszewice Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki
97 Kalinowska Wiktoria Kiełpino Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - dziewczynki
98 Kalinowska Nikola Kiełpino Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki
99 Marszałkowska Izabela Kartuzy Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki
100 Szopińska Klara Starogard Gdański Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki The Szopin Stones Running Team


Wyświetleń: 6842

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ