Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bendkowski Andrzej Legnica 4 km (od 12 lat) KB Lew Legnica
2 Cebula-Sołtysiak Ewelina Legnica 4 km (od 12 lat)
3 Ucinek Rafał Osiek 4 km (od 12 lat)
4 Fendorf-Róg Agnieszka Chocianów 4 km (od 12 lat)
5 Róg Krzysztof Chocianów 4 km (od 12 lat) VWMP
6 Jędryka Katarzyna Lubin 4 km (od 12 lat) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
7 Szajnicki Adrian Bądzów 4 km (od 12 lat)
8 Zajdel Leszek Rogów legnicki 4 km (od 12 lat) KB Krokus Kwiatkowice
9 Koliński Artur Legnica 4 km (od 12 lat) ARUT.pl
10 Glapski Krzysztof Chocianów 4 km (od 12 lat) KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
11 Maczyta-Kozłowska Barbara Szklary Górne 4 km (od 12 lat)
12 Niwisiewicz Tomasz Niwisiewicz Lubin 4 km (od 12 lat) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
13 JANKOWSKI TOMASZ CHEŁMIEC 4 km (od 12 lat) FENIKS LEGNICA
14 GDOWSKI WOJTEK SNOWIDZA 4 km (od 12 lat) FENIKS LEGNICA
15 Wiśniewska Magdalena Legnica 4 km (od 12 lat)
16 Synowiec Jacek Legnica 4 km (od 12 lat) KB Lew Legnica
17 Skórzybót Ewelina Prochowice 4 km (od 12 lat) KB Krokus Kwiatkowice
18 Tokarski Marcin Legnica 4 km (od 12 lat) Feniks Legnica
19 Grońska Magda Legnica 4 km (od 12 lat) FENIKS LEGNICA
20 Rogoźnicki Paweł Lubin 4 km (od 12 lat)
21 Matejczuk Emil Głogów 4 km (od 12 lat) Biegam Bo Lubię Głogów
22 Kryś Bartosz Lubin 4 km (od 12 lat)
23 Golonka Paweł Nowa Sól 4 km (od 12 lat)
24 DUDEK KAZIMIERZ ŚWIERZAWA 4 km (od 12 lat) NIEZRZESZONY
25 Kiełczyńska Katarzyna Lubin 4 km (od 12 lat)
26 Bendkowska Anna Legnica 4 km (od 12 lat) KB LEW LEGNICA
27 Czarnecka Michalina Lubin 4 km (od 12 lat)
28 Bardziński Rafał Legnica 4 km (od 12 lat) KB Lew Legnica
29 Miedziński Michał Jawor 4 km (od 12 lat) Feniks Legnica
30 Kwartnik Piotr Jawor 4 km (od 12 lat) FENIKS LEGNICA
31 Wolak Izabela Jawor 4 km (od 12 lat) Feniks Legnica
32 Paduch Ewa Jerzmanowa 4 km (od 12 lat) 1969
33 Skiba Krzysztof Polkowice 4 km (od 12 lat) mSport Team Polkowice
34 Orzeł Sebastian Legnica 4 km (od 12 lat)
35 ŻUKOWSKI MARIAN KWIATKOWICE 4 km (od 12 lat) KB Krokus Kwiatkowice
36 Argasiński Wojciech Sucha Górna 4 km (od 12 lat) AKS Wybiegani Polkowice
37 Wajman Krzysztof Sucha Górna 4 km (od 12 lat) AKS Wybiegani Polkowice
38 Chamielec Bogusław Lubin 4 km (od 12 lat) A Emeryt Biega/Lubin


Wyświetleń: 1705

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ