Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rankiewicz Michał | Kwidzyn | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
2 | Zelewska Krystyna | Puck | Polska | START Bieg | opłacono | |
3 | Majewska Oliwia | Sztumska Wieś | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | UKS Sokolik Czernin | opłacono |
4 | Kniaź Małgorzata | Sztumska Wieś | Polska | START Marsz Nordic Walking (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono |
5 | Chudzik Krzysztof | Sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | Sztum Biega | opłacono on-line |
6 | Tyburski Igor | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | opłacono on-line | |
7 | Grzywiński Wojciech | Mikołajki Pomorskie | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
8 | Banasik- Zarańska Róża | Sztum | Polska | START Marsz Nordic Walking (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
9 | Woroniuk Anna | Sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
10 | Wiechowski Sławomir | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono |
11 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
12 | Wiechowska Magda | Sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono | |
13 | Obojska Monika | Kwidzyn | Polska | START Bieg | WYMIATACZE | opłacono on-line |
14 | Danielewska Magdalena | Stary Targ | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
15 | Najda Mateusz | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
16 | Pokojska Ewa | Braniewo | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
17 | Gumkowski Mateusz | Kwidzyn | Polska | START Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
18 | Gacek Katarzyna | Skarszewy | Polska | START Bieg | Morsy Skarszewy/ SKL Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line |
19 | Luterek Martyna | Sztum | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
20 | Rozenberg Danuta | Sztum | Polska | START Marsz Nordic Walking (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono | |
21 | Sobolewski Dawid | Węgry | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
22 | Demko Wojciech | Dzierzgoń | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
23 | Demko Marta | Dzierzgoń | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
24 | Dobrenko Arkadiusz | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
25 | Czechowska Katarzyna | Dzierzgoń | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
26 | Sosińska Daria | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono |
27 | Beger Karolina | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | opłacono on-line | |
28 | Koczaj Maciej | Malbork | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
29 | Podolski Mirosław | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono on-line |
30 | Koczaj Agnieszka | Malbork | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
31 | Mickiewicz Jan | Grudziądz | Polska | START Bieg | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono on-line |
32 | Leoniak Ewa | Gdynia | Polska | START Bieg | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono on-line |
33 | Leoniak Adam | Dzierzgoń | Polska | START Bieg | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono on-line |
34 | Tabor Leszek | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono |
35 | kapszewicz przemysław | sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
36 | pyzik-kapszewicz angelika | sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | biegam sobie | opłacono on-line |
37 | Koliński Krzysztof | Gardeja | Polska | START Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
38 | Spalk Krzysztof | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
39 | Błaszczak Dominik | Sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | Bleki TEAM | opłacono on-line |
40 | Nowosielski Piotr | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | opłacono on-line | |
41 | Pydyn Cezary | Mikołajki Pomorskie | Polska | START Bieg | opłacono | |
42 | Rozenberg Sławomir | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
43 | Dobrenko Mieczysław | Sztum | Polska | START Bieg (70 lat i powyżej) | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
44 | 0lszewski Bartosz | sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
45 | Olszewska Monika | Sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
46 | Krusiński Mirosław | Sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
47 | Kwiatkowski Ireneusz | Sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | FlowersTeam | opłacono on-line |
48 | Kusztal Dagmara | Sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | Instruktor Fitness Sztum | opłacono on-line |
49 | Kłopotowski Ryszard | Sztum | Polska | START Marsz Nordic Walking (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono on-line |
50 | Cichocka Anna | KWIDZYN | Polska | START Bieg | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 KWIDZYN | opłacono on-line |
51 | Kowalski Henryk | KWIDZYN | Polska | START Bieg | IP KWIDZYN TEAM | opłacono on-line |
52 | Mańkowski Waldemar | Kwidzyn | Polska | START Bieg | IP KWIDZYN TEAM | opłacono on-line |
53 | SOSIŃSKI DARIUSZ | SZTUM | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
54 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
55 | LIZIŃCZYK RAFAŁ | WĘGRY | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
56 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | START Bieg | Active Malbork | opłacono on-line |
57 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | START Bieg | CrossElite | opłacono on-line |
58 | Rudzki Adam | Sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
59 | Olszewska Mariola | Sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
60 | Leszczyński Tomasz | Sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
61 | pawłoska karolina | Elbląg | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
62 | Mazerski Bartosz | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
63 | Markowski Kamil | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | opłacono on-line | |
64 | Zembrzuski Andrzej | Sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
65 | Łukomski Andrzej | sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono on-line |
66 | Sławińska Monika | Kwidzyn | Polska | START Bieg | wymiatacze | opłacono on-line |
67 | Kancelarczyk Joanna | ELBLĄG | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
68 | Kosmala Małgorzata | Sztum | Polska | START Marsz Nordic Walking (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
69 | gruszka Barbara | Sztum | Polska | START Marsz Nordic Walking (70 lat i powyżej) | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
70 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
71 | Serocki Adam | Elblag | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
72 | Głodowski Michał | Gdańsk | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
73 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | START Bieg | Biegający Tczew | opłacono on-line |
74 | JAŻDŻEWSKA IWONA | MALBORK | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
75 | Stecki Jakub | Malbork | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
76 | Kubacki Jacek | Starogard Gdański | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
77 | Mroczkowski Tomasz | Sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
78 | Rojewska Angelika | Malbork | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
79 | Sadowska Aneta | sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
80 | Zdanowski Zdzisław | Kwidzyn | START Bieg | opłacono on-line | ||
81 | Wróbel Michał | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
82 | Modrzejewska Anna | Miłoradz | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
83 | Abucewicz Marek | Biała Góra | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
84 | Grębowska Sylwia | Gdakowo | Polska | START Bieg | I Lo Malbork | opłacono on-line |
85 | Chodukiewicz Monika | Kwidzyn | Polska | START Bieg | Gerke Fight Team | opłacono on-line |
86 | Rządca Marcin | Kwidzyn | Polska | START Bieg | Traktor team gmina kwidzyn i | opłacono on-line |
87 | Krzemińska Edyta | SZTUM | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
88 | Kopczyńska Ewa Dorota | Kwidzyn | Polska | START Bieg | Wymiatacze | opłacono on-line |
89 | Lubowska Beata | Kwidzyn | Polska | START Bieg | biegam z psem | opłacono on-line |
90 | Czarnecki Piotr | Sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
91 | WOJTACKA Roksana | Grudziądz | Polska | START Marsz Nordic Walking | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono on-line |
92 | Tryba Zdzisław | Sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono | |
93 | Chyliński Michał | Tczew | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
94 | Trzcińska Kamila | Kwidzyn | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
95 | Trzciński Radosław | Kwidzyn | Polska | START Bieg | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line |
96 | Dąbrowski Stanisław | Laskowice | Polska | START Bieg | Husaria Race Team | opłacono on-line |
97 | Folga Artur | Iława | Polska | START Bieg | IŁAWA BIEGA | opłacono on-line |
98 | JAŻDŻEWSKI ADAM | IŁAWA | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
99 | PANKOWSKA KATARZYNA | IŁAWA | Polska | START Bieg | OrkaMasters Iława | opłacono on-line |
100 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
Wyświetleń: 18459